Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Magdzie napisał:

Po kolacji juz , teraz papierosek i dalej wista wio w trase do lasu..Na przerwie dzisiejszej zakupilam nowy sprzet , trzeba go wyprobowac .Obawiam sie tylko o moj biust, czy to dobrze zniesie((.

Milego wieczoru.

Madziu no teraz to ty juz wiesz ze moj sen nie byl przypadkiem:szydera:ja juz wiem czego ci zazdraszczam:dmoje "B:to Pikuśxdlec biegaj bo ja juz zadyszke od czytania mam:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 1bozka napisał:

MOJ MEN MA DZIŚ URODZINY.I ON JEST TU ZE MNĄ ...Tyle KILOMETRÓW........JAK ON TO ZROBIŁ. Róże DLA MNIE....?MYŚLAŁAM  ZE TO NIE

MOŻLIWE..A JEDNAK...QURCZAKI..JEST TU I TERAZ.. .PRZECIEŻ  TO NIE MOJE URODZINY.....A CZUJE SIE JAKBY TO BYŁY MOJE....URODZINY!!!!!!!

CÓŻ ..WIĘCEJ.......nie pytajcie o nic...

.

OMG:spioch:

 

 

 

 

 

Ojoj oj Kochana Ty teraz wiesz co masz! Przyjemnosci samych i milosci ale to glupio zabrzmi :d:całus:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Moni.r napisał:

Madziu no teraz to ty juz wiesz ze moj sen nie byl przypadkiem:szydera:ja juz wiem czego ci zazdraszczam:dmoje "B:to Pikuśxdlec biegaj bo ja juz zadyszke od czytania mam:d

A tak wogole to Wam napisze prawde o naszej Magdzie ona w zesslym roku wygladala fajnie i nie musi tyle biegac zeby byc super laska czy cus?ale jak widac ma zapal:oklaski:ja jej nie zabraniam:p

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Moni.r napisał:

A tak wogole to Wam napisze prawde o naszej Magdzie ona w zesslym roku wygladala fajnie i nie musi tyle biegac zeby byc super laska czy cus?ale jak widac ma zapal:oklaski:ja jej nie zabraniam:p

No dobra, ale gdzie ta prawda bo to, ze wyglada super to nikt nie wątpi :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...