Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, hawana napisał:

Ale jajca. Smierdzace. 

No mowie ci Hawana,ze jakbym  teraz  w Pl byla i poszla do tego banku,to by musieli po policaj dzwonic,taka awanture bym zrobila. 

Ale jutro na spokojnie zadzwonie do Aliroa i  poszukam mojej ciezko zarobionej kasy.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Magdzie napisał:

Po kolacji juz , teraz papierosek i dalej wista wio w trase do lasu..Na przerwie dzisiejszej zakupilam nowy sprzet , trzeba go wyprobowac .Obawiam sie tylko o moj biust, czy to dobrze zniesie((.

Milego wieczoru.

Dla  bezpieczenstwa przerzuc na plecy ...może . A tak w ogóle to co se sprawiłaś w końcu ....wibrator jakiś , czy młot pneumatyczny ...?

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andreaa napisał:

No mowie ci Hawana,ze jakbym  teraz  w Pl byla i poszla do tego banku,to by musieli po policaj dzwonic,taka awanture bym zrobila. 

Ale jutro na spokojnie zadzwonie do Aliroa i  poszukam mojej ciezko zarobionej kasy.

Euro sprzedaje zawsze sama, zostawiam na koncie zlotowkowym a potem "rzadze" nimi zdalnie z DE . Jeszcze nigdy cos takiego mi sie nie zdarzylo. Wspolczuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Andreaa napisał:

Nie ma tu poskarzyjek to sie tu poskarze.

W tamten czwartek wyslalam troche kasy  z mojego De konta na Pl konto meza.

Do dzisiaj nie doszly. Pierwszy raz mi sie takie cos zdarzylo. maz  w Aliorze dzis byl,a oni kaza do De  banku ustalac.

No to dzis zadzwonilam do De banku. 

Pani,ktora mnie zna-  weszla na moje konto i powiedziala,ze kasa wyszla  w piatek do Pl  i De opuscila,ze gdybym z czyms sie pomylila,to kasa by wrocila na moje konto,a u mnie na koncie  suma kasy jest pomniejszona o ta wyslana.

Teraz szukaj wiatru  w polu. No tak sie wkurzylam,bo to sporo kasy.

Ta kobietka z banku podpowiedziala,zebym wyslala kopie do meza mojego przelewu i ,zeby to  w Aliorze pokazal.

No,zeby czlowiek za swoje pieniadze tyle sie denerwowal i jeszcze udowadnial,ze przeslam. Co to za bank ten Alior?

 

No to sie wygadalam,juz mi lepiej :-)

Andrea sprawdz jeszcze raz czy drobnego błędu nie zrobiłas?  Pieniadze mogą trafić na puste konto, które nie istnieje,,,

Przykre to jest.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dla  bezpieczenstwa przerzuc na plecy ...może . A tak w ogóle to co se sprawiłaś w końcu ....wibrator jakiś , czy młot pneumatyczny ...?

Ten biust ma przerzucac? To musi go jeszcze troche byc a nie jakies pinezki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Magdzie napisał:

Po kolacji juz , teraz papierosek i dalej wista wio w trase do lasu..Na przerwie dzisiejszej zakupilam nowy sprzet , trzeba go wyprobowac .Obawiam sie tylko o moj biust, czy to dobrze zniesie((.

Milego wieczoru.

A to ochraniaczy nie było na niego :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzaj konta: Opiekunka

Zgłoś ten post

 

Napisano 25 minut temu

Nie ma tu poskarzyjek to sie tu poskarze.

W tamten czwartek wyslalam troche kasy  z mojego De konta na Pl konto meza.

Do dzisiaj nie doszly. Pierwszy raz mi sie takie cos zdarzylo. maz  w Aliorze dzis byl,a oni kaza do De  banku ustalac.

 

Często banki przetrzymują pieniądze....ja mam konto w PKO BP i też dziady obracają moimi pieniędzmi a ja się denerwuje gdzie się pieniądze podziały....opóźnienie jest zazwyczaj 1- 2 dni ale nie tydzień. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Rodzaj konta: Opiekunka

Zgłoś ten post

 

Napisano 25 minut temu

Nie ma tu poskarzyjek to sie tu poskarze.

W tamten czwartek wyslalam troche kasy  z mojego De konta na Pl konto meza.

Do dzisiaj nie doszly. Pierwszy raz mi sie takie cos zdarzylo. maz  w Aliorze dzis byl,a oni kaza do De  banku ustalac.

 

Często banki przetrzymują pieniądze....ja mam konto w PKO BP i też dziady obracają moimi pieniędzmi a ja się denerwuje gdzie się pieniądze podziały....opóźnienie jest zazwyczaj 1- 2 dni ale nie tydzień. 

No wlasnie........ Sprawdzalam rachunek,wszystko i wszystko sie zgadza.  Jestem bezradna. Musze poczytac  w necie co trzeba zrobic,zeby kase odszukac.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ty się nie boj ....Magdzie ma co dźwigać 

To sobie moze guzy nabic na plecach. Od tego przerzucania. Tez niedobrze.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andreaa napisał:

No wlasnie........ Sprawdzalam rachunek,wszystko i wszystko sie zgadza.  Jestem bezradna. Musze poczytac  w necie co trzeba zrobic,zeby kase odszukac.

Może tak być, że czekają na lepszy kurs. Nie denerwuj się Andrea. Na pewno sie znajdą.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Andrea sprawdz jeszcze raz czy drobnego błędu nie zrobiłas?  Pieniadze mogą trafić na puste konto, które nie istnieje,,,

Przykre to jest.

Ja juz tyle razy wysylalam na to konto. Nawet mam na stale wpisane wszystkie dane meza,ze tylko Krzy....  wpisuje  w tabele i juz mi automatycznie wszystko wychodzi. 

TAN,ten maly komputerek do kodow tez sie zgadza. babka z De banku potwierdzila,ze kasa poszla.

Musze szukac  w Aliorze.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Andreaa napisał:

Ja juz tyle razy wysylalam na to konto. Nawet mam na stale wpisane wszystkie dane meza,ze tylko Krzy....  wpisuje  w tabele i juz mi automatycznie wszystko wychodzi. 

TAN,ten maly komputerek do kodow tez sie zgadza. babka z De banku potwierdzila,ze kasa poszla.

Musze szukac  w Aliorze.

Zadzwoń do Banku, bedzie dobrze, musi byc dobrze. :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Może tak być, że czekają na lepszy kurs. Nie denerwuj się Andrea. Na pewno sie znajdą.

Bardzo mozliwe ,ze czekaja na lepszy kurs.  Nie denerwije sie,bo pilnie maz na nia nie czekal.  Czasami lubie tak wyslac na Pl konto,zeby ,gdyby co do dyspozycji bylo.  

No to wyslalam,ale do czyjej dyspozycji to jeszcze nie wiem ;-)))  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJ MEN MA DZIŚ URODZINY.I ON JEST TU ZE MNĄ ...Tyle KILOMETRÓW........JAK ON TO ZROBIŁ. Róże DLA MNIE....?MYŚLAŁAM  ZE TO NIE

MOŻLIWE..A JEDNAK...QURCZAKI..JEST TU I TERAZ.. .PRZECIEŻ  TO NIE MOJE URODZINY.....A CZUJE SIE JAKBY TO BYŁY MOJE....URODZINY!!!!!!!

CÓŻ ..WIĘCEJ.......nie pytajcie o nic...

.

OMG:spioch:

 

 

 

 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Andreaa napisał:

Nie ma tu poskarzyjek to sie tu poskarze.

W tamten czwartek wyslalam troche kasy  z mojego De konta na Pl konto meza.

Do dzisiaj nie doszly. Pierwszy raz mi sie takie cos zdarzylo. maz  w Aliorze dzis byl,a oni kaza do De  banku ustalac.

No to dzis zadzwonilam do De banku. 

Pani,ktora mnie zna-  weszla na moje konto i powiedziala,ze kasa wyszla  w piatek do Pl  i De opuscila,ze gdybym z czyms sie pomylila,to kasa by wrocila na moje konto,a u mnie na koncie  suma kasy jest pomniejszona o ta wyslana.

Teraz szukaj wiatru  w polu. No tak sie wkurzylam,bo to sporo kasy.

Ta kobietka z banku podpowiedziala,zebym wyslala kopie do meza mojego przelewu i ,zeby to  w Aliorze pokazal.

No,zeby czlowiek za swoje pieniadze tyle sie denerwowal i jeszcze udowadnial,ze przeslam. Co to za bank ten Alior?

 

No to sie wygadalam,juz mi lepiej :-)

Moja koleżanka tam jest dyrektorem. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

MOJ MEN MA DZIŚ URODZINY.I ON JEST TU ZE MNĄ ...Tyle KILOMETRÓW........JAK ON TO ZROBIŁ. Róże DLA MNIE....?MYŚLAŁAM  ZE TO NIE

MOŻLIWE..A JEDNAK...QURCZAKI..JEST TU I TERAZ.. .PRZECIEŻ  TO NIE MOJE URODZINY.....A CZUJE SIE JAKBY TO BYŁY MOJE....URODZINY!!!!!!!

CÓŻ ..WIĘCEJ.......nie pytajcie o nic...

.

OMG:spioch:

 

 

 

 

 

:oklaski::oklaski::oklaski::hura::hura::hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Andreaa napisał:

Ja juz tyle razy wysylalam na to konto. Nawet mam na stale wpisane wszystkie dane meza,ze tylko Krzy....  wpisuje  w tabele i juz mi automatycznie wszystko wychodzi. 

TAN,ten maly komputerek do kodow tez sie zgadza. babka z De banku potwierdzila,ze kasa poszla.

Musze szukac  w Aliorze.

Też wysyłam na konto w Aliorze od ponad 3 lat, jesli zrobie przelew przed poludniem, na drugi dzień pieniądze sa. 

Bardzo nieprzyjemna sytuacja. 

Badź dobrej myśli, wszystko się wyjaśni :całus:.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...