Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Radek50 napisał:

opadam z sił, tyle naklepane, że aż czasu braku na przeczytanie postów w tym temacie. Nie mówiąc już o innych. Wczoraj urosłem,haha, zdobyłem uznanie, w oczach....siostry, za torebkę. 

Witam:cześć2:i życzę miłego i spokojnego dnia wszystkim,niezależnie od tego,gdzie jesteście. :dobrze::cześć: do następnego

 

Jak Milo byc na OPIEKUNKOWO ...szkola z torebkami nie poszla w LAS.....  Milej pracy ..poluj teraz na pantofelki do tej torebki .....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, anna5826 napisał:

Gdzie wy szukacie takie cudenka ???  Musze instrukcje zdobyc .... tez chce takie cudenka czasem podeslac ....

stojak na miotly??

wlasna robota, wiec bezcenny...myslisz ze tylko taka jedna???w w tym gronie foremkowiczow nasz jest wiecej i obawiam sie ze miejsca za malo bedzie jak sie wszyscy na miotlach zleca..o sorry ja przypelzne..ja jestem zmija...tylko musze sie rozwiazac :)

images.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, lecę Babcie budzić i szykować do Przedszkola, Ona bardzo się cieszy, ze idzie do koleżanek, ale kiedyś byla niezadowolona bo jedna Koleżanka wyciągnęla protezę i polożyła na stole ha,haa.

No to do napisania potem,,,

Milego dnia jeszcze raz 

Życzę.:cześć3:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

stojak na miotly??

wlasna robota, wiec bezcenny...myslisz ze tylko taka jedna???w w tym gronie foremkowiczow nasz jest wiecej i obawiam sie ze miejsca za malo bedzie jak sie wszyscy na miotlach zleca..o sorry ja przypelzne..ja jestem zmija...tylko musze sie rozwiazac :)

images.jpg

Lucy ....przypełźnij pomaluśku ...nie bądź rozwiązła , bo Cię inne źmije zjedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Radek50 napisał:

opadam z sił, tyle naklepane, że aż czasu brak na przeczytanie postów w tym temacie. Nie mówiąc już o innych. Wczoraj urosłem,haha, zdobyłem uznanie, w oczach....siostry, za torebkę. 

Witam:cześć2:i życzę miłego i spokojnego dnia wszystkim,niezależnie od tego,gdzie jesteście. :dobrze::cześć: do następnego

 

radziu...spokoj sobie daj..nie da sie...oby nie zgubic jakiegos ogolnego watku..to bedzie dobrze

milego dnia

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Hawa duża dziewczynka a nie wie , że trutnie bzykają , ale tylko królowe . W ulu królowa może być tylko jedna ... Robotnice mają  zapitalać i już ...ale co se polatają to ich .

No tak, ale szkoda tych pszczółek bo od tego latania zmęczone bardzo a jak pszczółka zmęczona, to i humoru nie ma.....

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nugatka napisał:

No tak, ale szkoda tych pszczółek bo od tego latania zmęczone bardzo a jak pszczółka zmęczona, to i humoru nie ma.....

Iiiiiii....musi jakaś zgredziała pszczółka . Ja tam zmęczona często jestem , ale humor mam ....czasem zły , ale mam . Co mam nie mieć ...humoru ...Jak wszyscy to wszyscy - babcia też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Lucy ....przypełźnij pomaluśku ...nie bądź rozwiązła , bo Cię inne źmije zjedzą

ale z takim supelkiem ciezko mi bedzie sie poruszac..trza go wiec rozwiazac..a ze rozwiazla bede..bedzie mi latwiej...co nie znaczy ze latwa bede zdobycza:d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Iiiiiii....musi jakaś zgredziała pszczółka . Ja tam zmęczona często jestem , ale humor mam ....czasem zły , ale mam . Co mam nie mieć ...humoru ...Jak wszyscy to wszyscy - babcia też

I to jak zgredziala :szydera: Basiu Ty odstajesz  od tych pszczółek bo masz zawsze żart w rekawie :d

Edytowane przez Nugatka
  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

ale z takim supelkiem ciezko mi bedzie sie poruszac..trza go wiec rozwiazac..a ze rozwiazla bede..bedzie mi latwiej...co nie znaczy ze latwa bede zdobycza:d

A jak !...Jadem po oczach i spokój będzie ....Rozwiązuj się i pełzaj ...wiedźmy czekają ( my ...wiedźmy ) .....zrobimy se jakieś czary - mary ...hokus -pokus i .....gitarra . Wesoło będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie odmelduje poki co..trza zmyc z siebie pot i...lzy:szydera:...do stanu uzywalnosci sie doprowadzic....sniadanko zjesc...mam na tapecie pstraga ...jakos mnie naszlo...

ksiecia nie ma wiec sama sie musze obsluzyc...chyba zapil gdzies i spi pod plotem..:haha:

milego jeszcze raz...z deszczowego gdanska 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A jak !...Jadem po oczach i spokój będzie ....Rozwiązuj się i pełzaj ...wiedźmy czekają ( my ...wiedźmy ) .....zrobimy se jakieś czary - mary ...hokus -pokus i .....gitarra . Wesoło będzie

no jak se splune...to wyzre wszystko:szydera:...nawet plesn w fugach ..wiesz jad mam jak u tesciowej mocny i daje dobre efekty:haha:..wiec jak mnie kto zaczepi...musi uwazac..najlepiej w odziezy ochronnej...;)

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Lisa_Ona napisał:

 

Ale dzisiaj zimno jest,  bo bylam w pewnej sprawie na tarasie, usiadlam tez na mokrym krzeselku i teraz mi w pupę zimno.

Ty Liso - jeszcze nawet dobrze nie wstaniesz a już masz mokro...

Za tydzień o tej porze pociąg do Kudowy wjedzie na ślepy tor a Pan Paweł powie "Arive derci Oma..." i niczym kot Jinks na palcach ale z gracją wyp...li stąd jak pocisk ziemia - powietrze- Men...zostawiając zmiennikowi o ile taki się znajdzie ulubiony wers z piosenki Pana Ryśka "...konduktorze łaskawy byle nie do Kudowy ".

Dzień dobry. Pozdrawiam Bawarię i Zasrenie Pampersbergie.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Paolo napisał:

Ty Liso - jeszcze nawet dobrze nie wstaniesz a już masz mokro...

Za tydzień o tej porze pociąg do Kudowy wjedzie na ślepy tor a Pan Paweł powie "Arive derci Oma..." i niczym kot Jinks na palcach ale z gracją wyp...li stąd jak pocisk ziemia - powietrze- Men...zostawiając zmiennikowi o ile taki się znajdzie ulubiony wers z piosenki Pana Ryśka "...konduktorze łaskawy byle nie do Kudowy ".

Dzień dobry. Pozdrawiam Bawarię i Zasrenie Pampersbergie.

tych dwoch ostatnich landow nie znam a przynajmniej o uszy mi sie nie obily ..ale rowniez pozdrawiam:haha:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...