Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Nugatka napisał:

Nooooo :szydera:

Hawa duża dziewczynka a nie wie , że trutnie bzykają , ale tylko królowe . W ulu królowa może być tylko jedna ... Robotnice mają  zapitalać i już ...ale co se polatają to ich .

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lisa_Ona napisał:

Dzień dobry.

Jesteście już ?....

Zapraszam na kawe, smaczna z fusami

Mniam, mniam,,

Milutkiego dnia zycze.

:oklaski:

Bardzo smaczna ....najsmaczniejsza . Zaraz dopiję do końca swoją i wpadnę do Ciebie ....na następną . Wstawiaj wodę ....już leceeeeeee.....ino mietłę odpalę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybieram sie dzisiaj do okulisty...musze tylko "zaladowac" moj portfel i heja...wizyta 60zlociszy a reszta to juz zalezy od moich upodoban itd...pociecha...szyby beda juz na jutro...wiec moze znow bede kase w portfleu widziala:d

zapasy na stole w salonie zabieraja coraz wiecej miejsca ....znak ze data wyjazdu sie zbliza...male pierdolki na upominki, suplementy na tzw dobre samopoczucie, dobra ksiazka ktora czekala az sie doczekala bo w koncu ja zabieram...odkreslam na kartce sprawy ktore juz zalatwilam , z jednej strony dobrze ze jest tego coraz mniej..a drugiej...CZEMU TEN CZAS TAK SZYBKO LECI!!!!????

pociecha....10 tygodni a potem dluzszy urlop z wypadem w gory 

pakuje dzisiaj aparat oczywiscie fiszke z zakupami i ide w miasto...zauwazylam sporo zmian i trzeba je  zapisac dla pamieci dla pokolen...

z doskoku oczywiscie zajrze do was , nie rejestruje nie zapamietuje juz ile stron naklepiecie bo bycie na biezaco chyba nie jest najwazniejsze...dobrze jest z wami poprostu byc..

dziekuje ci mirelko za post o dietach...mobilizuje i pomaga uwierzyc w siebie no i najwazniejsze...co bardziej wrazliwi i zakompleksieni...widza ze nie oni jedni walcza o swoje "rozmiarowki"..walka ze slabosciami watpliwosciami i niewiara w siebie jest latwiesza w gronie tych co przechodza to samo..

jedni maja za duzo....inni za malo...z czasem doceniamy fakt, ze moze oponka nie pozwala ubrac spodni eskopunuacych talie lub biodra...albo bluzki uwydatnijacej dekolt ,ale za to...nie ma problemow z kupowaniem odziezy na dzialach dzieciecych a w sklepie alkoholowym nikt nie prosi o dowod osobisty..chociaz to ostatnie nie byloby takie zle:haha:

milego dnia kochani

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Bardzo smaczna ....najsmaczniejsza . Zaraz dopiję do końca swoją i wpadnę do Ciebie ....na następną . Wstawiaj wodę ....już leceeeeeee.....ino mietłę odpalę

a jaki masz model miotly??? jakas nowosc na rynku czy drapak:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

wybieram sie dzisiaj do okulisty...musze tylko "zaladowac" moj portfel i heja...wizyta 60zlociszy a reszta to juz zalezy od moich upodoban itd...pociecha...szyby beda juz na jutro...wiec moze znow bede kase w portfleu widziala:d

zapasy na stole w salonie zabieraja coraz wiecej miejsca ....znak ze data wyjazdu sie zbliza...male pierdolki na upominki, suplementy na tzw dobre samopoczucie, dobra ksiazka ktora czekala az sie doczekala bo w koncu ja zabieram...odkreslam na kartce sprawy ktore juz zalatwilam , z jednej strony dobrze ze jest tego coraz mniej..a drugiej...CZEMU TEN CZAS TAK SZYBKO LECI!!!!????

pociecha....10 tygodni a potem dluzszy urlop z wypadem w gory 

pakuje dzisiaj aparat oczywiscie fiszke z zakupami i ide w miasto...zauwazylam sporo zmian i trzeba je  zapisac dla pamieci dla pokolen...

z doskoku oczywiscie zajrze do was , nie rejestruje nie zapamietuje juz ile stron naklepiecie bo bycie na biezaco chyba nie jest najwazniejsze...dobrze jest z wami poprostu byc..

dziekuje ci mirelko za post o dietach...mobilizuje i pomaga uwierzyc w siebie no i najwazniejsze...co bardziej wrazliwi i zakompleksieni...widza ze nie oni jedni walcza o swoje "rozmiarowki"..walka ze slabosciami watpliwosciami i niewiara w siebie jest latwiesza w gronie tych co przechodza to samo..

jedni maja za duzo....inni za malo...z czasem doceniamy fakt, ze moze oponka nie pozwala ubrac spodni eskopunuacych talie lub biodra...albo bluzki uwydatnijacej dekolt ,ale za to...nie ma problemow z kupowaniem odziezy na dzialach dzieciecych a w sklepie alkoholowym nikt nie prosi o dowod osobisty..chociaz to ostatnie nie byloby takie zle:haha:

milego dnia kochani

 

:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Drapak ...Starej daty jestem ...nowości mnie przerażają :szok:

Musi nie takiej starej....telefon komórkowy potrafisz obsługiwać, na lapku coś tam klikasz....rozwojowa jesteś...:szydera: Dawaj tę mietłę...naszpikujemy ją elektroniką...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Bardzo smaczna ....najsmaczniejsza . Zaraz dopiję do końca swoją i wpadnę do Ciebie ....na następną . Wstawiaj wodę ....już leceeeeeee.....ino mietłę odpalę

Już wstawiam wode, zapraszam :gazeta:

Ale dzisiaj zimno jest,  bo bylam w pewnej sprawie na tarasie, usiadlam tez na mokrym krzeselku i teraz mi w pupę zimno.

Oj czlowiek to jest mądry , ze ho,hoo

:haha:

Edytowane przez Lisa_Ona
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Bardzo smaczna ....najsmaczniejsza . Zaraz dopiję do końca swoją i wpadnę do Ciebie ....na następną . Wstawiaj wodę ....już leceeeeeee.....ino mietłę odpalę

mam nadzieje ze bedzie gdzie zaparkowac 

czarownice_tu_parkowaly_2017-03-19_13-44-50.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lisa_Ona napisał:

Już wstawiam wode, zapraszam :gazeta:

Ale dzisiaj zimno jest,  bo bylam w pewnej sprawie na tarasie, usiadlam tez na mokrym krzeselku i teraz mi w pupę zimno.

Oj czlowiek to jest mądry , ze ho,hoo

:haha:

Nie masz kibelka ....na tarasie musisz ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, geronimo napisał:

Co to znaczy? Kawa jeszcze nie zaparzona,

przewracacie się na drugi bok? czy co?

Wstawać śpiochy!!

Spokojnego czwartku, a tak w ogóle to

Dzień dobry :cześć2::kawa:

Witam .... Dzieki za kawe ...ja WSZYSTKICH zapraszam na poludniowa ...:kawa::lody:....  Milego dnia .... pada i wieje brrr ....

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opadam z sił, tyle naklepane, że aż czasu brak na przeczytanie postów w tym temacie. Nie mówiąc już o innych. Wczoraj urosłem,haha, zdobyłem uznanie, w oczach....siostry, za torebkę. 

Witam:cześć2:i życzę miłego i spokojnego dnia wszystkim,niezależnie od tego,gdzie jesteście. :dobrze::cześć: do następnego

 

Edytowane przez Radek50
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...