Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Ja mam już dzisiaj wolne...:oklaski: Baba z przyjaciółką pojechały gdzieś...i dobrze...:oklaski:

A moja ma dzisiaj jakieś ADHD i co chwilę pyta się co będziemy robić O.o Teraz jej powiedziałam , że na dzisiaj wszystkie punkty programu zostały już zaliczone i po kolacji oddajemy się przyjemności czytania , spojrzała na mnie jakoś tak niezbyt przyjaznie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Knorr napisał:

Nie. Bo ja byłem w tej kole Szczecina.

To akurat wiem bo dzwonił do mnie Andrzej Jarzyna ze Szczecina ,szef wszystkich szefów i mówił,że nakopał Ci do tyłka bo jesteś wypierdek i źle zrobiłeś krewetki - a akurat tego pan Andrzej nie znosi...Wybitnie i wręcz. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Paolo napisał:

Tak tak. To ten wirus HSV ,które spadło w sobotę z Bundesligi. Niektórzy w Hamburgu mieli taktycznie wściek macicy powiązany z urwaniem fiuta i atakiem serca. 

A wszystko dlatego, ze swietowali 829 urodziny portu w Hamburgu. Kto to widzial tak dlugo istniec.

Maja za swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Paolo napisał:

To akurat wiem bo dzwonił do mnie Andrzej Jarzyna ze Szczecina ,szef wszystkich szefów i mówił,że nakopał Ci do tyłka bo jesteś wypierdek i źle zrobiłeś krewetki - a akurat tego pan Andrzej nie znosi...Wybitnie i wręcz. 

Jak jeszcze raz do Ciebie ten Jarzyna zadzwoni, to mu odpowiedz, że mam go w szarej d..pie i że mu słoma z butów wychodzi. Bo nie dość, że nie zna się na tym co dobre, to na dokładkę nie płaci tyle co obiecuje. 

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Mnie już powoli nic nie dziwi ;) , nawet opiekunki , które stać na kiecki od Prady :haha:

Zarobki w opiece rosną z roku na rok to co się dziwić :haha:.Jeszcze w temacie ubioru to ostatnio jak szłam do sklepu ubrałam sobie buty o ciutkę za duże bo urokowi ich nie mogłam się oprzeć i se je kupiłam no i pierwszy raz zastanawiałam się co lepsze czy jak but trochę przymaławy  czy ciut za duży bo problemy z utrzymaniem na nogach tych butów trochę miałam .Walka w kisielu też trochę ryzykowna mi się wydaje bo mogłabym się wynurzyć trzymając jeden rękaw w ręce :płacz:.Na temat torebek wcale się nie wypowiem bo mogłabym być znów żle zrozumiana i wypowiedzi swoje musiałabym publicznie prostować.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, INEZ napisał:

Zarobki w opiece rosną z roku na rok to co się dziwić :haha:.Jeszcze w temacie ubioru to ostatnio jak szłam do sklepu ubrałam sobie buty o ciutkę za duże bo urokowi ich nie mogłam się oprzeć i se je kupiłam no i pierwszy raz zastanawiałam się co lepsze czy jak but trochę przymaławy  czy ciut za duży bo problemy z utrzymaniem na nogach tych butów trochę miałam .Walka w kisielu też trochę ryzykowna mi się wydaje bo mogłabym się wynurzyć trzymając jeden rękaw w ręce :płacz:.Na temat torebek wcale się nie wypowiem bo mogłabym być znów żle zrozumiana i wypowiedzi swoje musiałabym publicznie prostować.

Jak nie będziesz używać słowa ..torba ;) , to będzie ok :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, violka napisał:

Pdp zwróciła mi dzisiaj uwagę że zle wymawiam ...gefegt O.o mam kłaść nacisk na długie eeeee układając dzioba w iiiii O.o czyli gefeeeeeigt :haha: Krótkie gefegt , ponoć oznacza bardzo brzydkie słowo :szydera: czy ktoś mógłby przetłumaczyć to paskudne słowo ? :haha: Proszę :d

Ficken to pieprzyć.

Gefickt - spieprzony?

 

Mam nadzieję, ze mnie nie zbanują za przekleństwa.

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Basiaim napisał:

Gefickt to pieprzyć.

 

Mam nadzieję, ze mnie nie zbanują za przekleństwa.

W sensie bara bara , czy gadać głupoty ? :haha:ale chyba jednak chodzi o wersję pierwszą , skoro tak się zaparła , żeby mi tego nie wytłumaczyć :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

W sensie bara bara , czy gadać głupoty ? :haha:ale chyba jednak chodzi o wersję pierwszą , skoro tak się zaparła , żeby mi tego nie wytłumaczyć :szydera:

Wersja pierwsza -  " *** się"

 

Zedytowałam, bo mi podpowiedziano podstawową wersję.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Chyba zacznę się dokształcać :haha:http://niemiecki.priv.pl/index.php/nauka-niemiecki/25-slownictwo/1583-niemieckie-zwroty-potoczne-niecenzuralne.html nie chciałabym kiedyś, niechcący  podziękować jakiejś @ za to , że nazwała mnie wredną s...:szydera:

Kiedyś koleżanka zapytała mnie, co znaczy Schlampe, Bo pdp ją tak nazwała  :D. Cóż, nie powiedziałam prawdy, czasem lepiej nie wiedzieć ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...