Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Byłam na łowach....:haha:I oto efekt....:oklaski:729660201_2018-05-1515_16_07.thumb.jpg.a21e8b577edb52523c90bb052846a68a.jpg Ale nie ja będę ją nosić....:szydera: Za 10 CHF do wzięcia...ktoś chętny? ;)

Zaszalalas:d Ja dzisiaj tylko 5 ojro z mojej prywatnej portmonetki na bluzeczke wydalam. Czas juz letnia walizke przygotowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, anna5826 napisał:

Za prostate odpowiada bakteria powodujaca raka ...tak samo u kobiet jakies nadzerki ... torbiele .... Niestety to tez jest przenoszone ... Prosze poczytaj na net ....

Drogą płciową, czy kropelkową  ....przenoszone ?....Mądrego ...oczytanego ...miło posłuchać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Byłam na łowach....:haha:I oto efekt....:oklaski:729660201_2018-05-1515_16_07.thumb.jpg.a21e8b577edb52523c90bb052846a68a.jpg Ale nie ja będę ją nosić....:szydera: Za 10 CHF do wzięcia...ktoś chętny? ;)

A ciuchy od Prady też mają ? Porobiłabyś trochę fotek , żebyśmy miały w czym wybierać :d No chyba , że celowo po jednej sztuce zapodajesz i na walkę w kisielu czekasz :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, anna5826 napisał:

Za prostate odpowiada bakteria powodujaca raka ...tak samo u kobiet jakies nadzerki ... torbiele .... Niestety to tez jest przenoszone ... Prosze poczytaj na net ....

Kiedy facet ma prostatę , nic nam nie grozi :) Za raka szyjki macicy odpowiada wirus HPV i nie jest on w żaden sposób powiązany z rakiem prostaty . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

A ciuchy od Prady też mają ? Porobiłabyś trochę fotek , żebyśmy miały w czym wybierać :d No chyba , że celowo po jednej sztuce zapodajesz i na walkę w kisielu czekasz :haha:

A Ty wszystkich swoja miarka mierzysz...Prado to mnie sie z musee kojarzy. O niego bym walczyla, ale o tytke to nie:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Kiedy facet ma prostatę , nic nam nie grozi :) Za raka szyjki macicy odpowiada wirus HPV i nie jest on w żaden sposób powiązany z rakiem prostaty . 

Zamiast mądrować się ....poczytaj w necie  . Jeśli Anna napisała , że bakteria przenoszona to tak musi być ...Wcale bym się nie zdziwiła , gdyby taki niedowiarek jak Ty załapał prostatę... ....A facet - niedowiarek raka szyjki macicy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Zamiast mądrować się ....poczytaj w necie  . Jeśli Anna napisała , że bakteria przenoszona to tak musi być ...Wcale bym się nie zdziwiła , gdyby taki niedowiarek jak Ty załapał prostatę... ....A facet - niedowiarek raka szyjki macicy :p

:szydera: Dobrze , że grzeczna dziewczynka ze mnie jest i nie załapię raka krtani :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pdp zwróciła mi dzisiaj uwagę że zle wymawiam ...gefegt O.o mam kłaść nacisk na długie eeeee układając dzioba w iiiii O.o czyli gefeeeeeigt :haha: Krótkie gefegt , ponoć oznacza bardzo brzydkie słowo :szydera: czy ktoś mógłby przetłumaczyć to paskudne słowo ? :haha: Proszę :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, violka napisał:

Za raka szyjki macicy odpowiada wirus HPV i nie jest on w żaden sposób powiązany z rakiem prostaty . 

Tak tak. To ten wirus HSV ,które spadło w sobotę z Bundesligi. Niektórzy w Hamburgu mieli taktycznie wściek macicy powiązany z urwaniem fiuta i atakiem serca. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

Pdp zwróciła mi dzisiaj uwagę że zle wymawiam ...gefegt O.o mam kłaść nacisk na długie eeeee układając dzioba w iiiii O.o czyli gefeeeeeigt :haha: Krótkie gefegt , ponoć oznacza bardzo brzydkie słowo :szydera: czy ktoś mógłby przetłumaczyć to paskudne słowo ? :haha: Proszę :d

 ja mówię gefekt  a  mój słodziak mówi ,że to kaput, może nie dosłownie kaput ,ale coś co nie funkcjonuje na daną chwilę,,,,ale nischt zu tragisch ,,oni sami siebie nie rozumieją,,więc ja już w ogóle się nie martwię jak mówię,,w ogóle,,,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, violka napisał:

A ciuchy od Prady też mają ? Porobiłabyś trochę fotek , żebyśmy miały w czym wybierać :d No chyba , że celowo po jednej sztuce zapodajesz i na walkę w kisielu czekasz :haha:

Czep się wiatru...:trele: Jak coś w oczko wpadnie, to pstrykam fotkę...ale specjalnie nie będę "kopać" po ciuchach...:szydera: Jak sobie przeliczyłam ile nadbagaż kosztuje, to odechciało mi się dogłębnych łowów...:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

 ja mówię gefekt  a  mój słodziak mówi ,że to kaput, może nie dosłownie kaput ,ale coś co nie funkcjonuje na daną chwilę,,,,ale nischt zu tragisch ,,oni sami siebie nie rozumieją,,więc ja już w ogóle się nie martwię jak mówię,,w ogóle,,,,

Pierwsze co przyszło mi na myśl , to kaput ale babcia powiedziała  , że nie , bo to baaaardzo brzydkie słowo :szydera: Więc drogą dedukcji doszłam do wniosku , że to słowo pewnie znaczy .....zesrało się :haha: fegen od fekalia , a dodane ge przed słowem , czyli czas przeszły :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zamiast mądrować się ....poczytaj w necie  . Jeśli Anna napisała , że bakteria przenoszona to tak musi być ...Wcale bym się nie zdziwiła , gdyby taki niedowiarek jak Ty załapał prostatę... ....A facet - niedowiarek raka szyjki macicy :p

W dzisiejszym świecie wszystko jest możliwe, a i równouprawnienie do czegoś zobowiązuje...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...