Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry,,kochani:oklaski: co za dzień ,,ja od rana latam po Warszawie ,,szukam hotelu w centrum,,moja siostra sobie tego zażyczyla,,,nigdzie na zadupiu,,ma miec wszędzie blisko,,więc jej pomagam w tych wynalazkach,,i co? w jednym zakaz palenia ,,nigdzie,,wiadomo,że nie palę w pokoju ,ale jakaś klitka ? gdzieś tam,,,ja tu szukam a siostra już zamówiła Metropol,,ma byc blisko wszędzie i jest,,,cena? nie pytajcie,,,,,,jadę ze swoim słodziakiem na tydzień się powarszawic,,,hahahha ale to potem ,,,oj się dzieje,,,,moje kochane dzieci wychodzą ze szpitala i też radosna nowina,,wszystko super się układa,,a ja się pakuję,,okazuje się ,że jest dla mnie jeszcze miejsce,,też radosna nowina,,że nie musze ciągnąc tabołków za Camperem:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie ....Aniu . Ja pracuję " normalnie " . Może zdarzyć się , że PDP zawoła siku , wtedy podaje mu się " kaczkę " i ...wsio . Napisałam o dyzurach córki do 24 , bo ona wtedy siedzi sobie na piętrze u taty i w razie , gdyby zawołał to ja nie przychodzę . Tutaj jest bardzo fajny podział ról . Zapowiedziała mi , że do godziny 24 mam nie zwracać uwagi na nic , bo ona przejmuje rolę opiekunki . Np. dzisiaj PDP zawołał mnie po 6- tej ....Podobno jak miał grypę kilka tygodni temu to wolał opiekunke kilka razy na noc . Za każde wołanie 1 + ....opiekunce zaplacono po 5 e za raz ....On nie naduzywa , nie wymaga ...normalna , spokojna praca . Córka bardzo pomocna i kiedy tylko jest w domu to mam odpoczywać . Grafik moich pauz ...dni wolnych napisany przez nią ...oprócz tego pytania " czy tak może być " leży na stole w jadalni ....Dziś znów tel. z agencji , że przyjadą do mnie w sobotę , żebym podpisała dokumenty meldunkowe ...boo ....wszystko ma być zgodne z prawem i już ....

Pierwszy raz slysze o dokumentach meldunkowych .... To zupelnie innaczej .... gdy ja pracowalam od zaraz po polozeniu do lozka juz bylo wolanie ...i jeszcze nie zdazylas wyjsc kolejne ... nawet gdy z corka kladlismy do lozka ...  po zrobieniu kilku krokow zaraz wolanie .... corki twierdzily ze powinnas stac ze szklanka i wody dawac ...by mamie w gardle nie zaschlo .... i tak co dzien ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, anna5826 napisał:

Pierwszy raz slysze o dokumentach meldunkowych .... To zupelnie innaczej .... gdy ja pracowalam od zaraz po polozeniu do lozka juz bylo wolanie ...i jeszcze nie zdazylas wyjsc kolejne ... nawet gdy z corka kladlismy do lozka ...  po zrobieniu kilku krokow zaraz wolanie .... corki twierdzily ze powinnas stac ze szklanka i wody dawac ...by mamie w gardle nie zaschlo .... i tak co dzien ....

Ups w dzien tez a glownie chodzilo o nocki ....bo twierdzily ze opiekunka ma stac przy mamie 24 /dobe ...bo ...za to placa ... ??/:donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Byłam na łowach....:haha:I oto efekt....:oklaski:729660201_2018-05-1515_16_07.thumb.jpg.a21e8b577edb52523c90bb052846a68a.jpg Ale nie ja będę ją nosić....:szydera: Za 10 CHF do wzięcia...ktoś chętny? ;)

Super łowy,,,:hura: też lubię takie sklepy,,ja mam nawet butki do tej torby,,, ale toreb mam za dużo,,ale już jest chętna to niech bierze,,ja mogę butki podrzucić,,ale 39 rozm, :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Tfu. Gdyni. :haha:Zresztą obojętne, byle nie w Ch.

Przejedziesz przez Pl zawitasz tu i tam ,,tam butki a tam torba i jak dojedziesz do celu to będziesz od góry do dolu przebrana ,,na? forumową modnisię:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekałam się deszczu,,ale zrobiło się zimno i ??? pokropiło jak ksiądz po kolendzie i koniec,,,

Pół kuchni słodziak zapakował w campera ,,czy on myśli,że ja będę tam dla plutonu gotowac? pół masarni kupił na grilla,,,konserw tych pysznych z prywatnej masarni,,o napojach nie wspomnę,,a to przecież tylko tydzień,,indukcję,mikrofalówkę,tostery,całą maszynę do kawy,stołów i mebli,,,a mi egal,,chce niech bierze,,niech sie słodziak wykazuje,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...