Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, NNNdanuta napisał:

powiedział, że napisał na pięć... :d Czyli co najmniej dostateczny będzie

U mnie jest odwrotnie,mówi że może zaliczy ,a potem jest piątka...

Na pauzie byłam nad jeziorem i takich dzikich tłumów dawno nie widziałam..jeszcze trochę i nie byłoby widać trawy pod stopami,bo koc leżał przy kocu.. Ogólnie jestem zadowolna, wybyczyłam się ,dogrzałam o dosłoneczniłam,teraz może być kilka dni chłodnych. :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, hawana napisał:

Na tej szteli nie pale, bo nie mozna a ja jestem grzeczna.  @fioletowa.mysz i @ORIMpojarali ze mna, a teraz znowu nic.

Nie jeżdżę na sztele , gdzie jest jakiś całkowity zakaz , że na zewnątrz nie można . Rozumiem , że kogoś drażni " zapach " naszych ubrań , włosów ...no to do takich niech se Hawanki jeżdżą :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

ostatnio słyszałam w wiadomościach ze poszukiwane są takowe bo podobno zniknęły w niewyjaśnionych okolicznościach...chyba ze umyślny przywiózł:papieros:

xd @1bozka osobiście samolotem przytargałam, pół walizki mi zajęły :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Poszliśmy dziś na szczaw,ale jeszcze nawet śladu nie ma:(Ciepło w miarę i nie wieje,bo wczoraj to słonce cały dzień ,ale tak wiało,że pies nawet nie chciał zejść na plażę:)Porobiliśmy trochę zdjątek wczoraj i dziś ,ale tu nie mogę wrzucić bo za duży format,Jak kto ciekawy, to są na FB:)W porównaniu do Wro,gdzie wiosna w pełnej odsłonie ,u nas dopiero się nieśmiało zaczyna.Trawy wciąż brązowe zimowo i sarny też w zimowej szacie jeszcze.Dziki jeszcze młodych nie prowadzają,tylko czwórka kawalerów codziennie nas odwiedza.Ale już jest na tyle ciepło ,że drzwi na taras można na dłużej otworzyć.:)Robią nam ścieżkę rowerową,będzie bezpieczniej wreszcie.Do końca urlopu w zasadzie 2 tyg.a o sanatorium cisza:(Będę jutro dzwoniłą,może się dowiem cokolwiek.

Byłam ,widziałam ,lajka dałam i nawet powiem ,że nie zazdroszczę tej zimnicy Tobie, ja tutaj się wygrzewam na słoneczku :)

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie jeżdżę na sztele , gdzie jest jakiś całkowity zakaz , że na zewnątrz nie można . Rozumiem , że kogoś drażni " zapach " naszych ubrań , włosów ...no to do takich niech se Hawanki jeżdżą :cmok:

Haha, pani ma problem, pucuje jak dobrze zaprogramowany robot.Dzisiaj przy niedzieli umyla taras, chociaz wczoraj byl umyty. O zapachach to ja nawet nie smiem wspominac. Ooooo, zapomnialam, jeszcze moda na zdrowe jedzenie, bieganie, generalnie bzik.

A moje katusze nie sa takie straszne. Tak mam, ze nie pale i pale na zmiane:d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, hawana napisał:

Haha, pani ma problem, pucuje jak dobrze zaprogramowany robot.Dzisiaj przy niedzieli umyla taras, chociaz wczoraj byl umyty. O zapachach to ja nawet nie smiem wspominac. Ooooo, zapomnialam, jeszcze moda na zdrowe jedzenie, bieganie, generalnie bzik.

A moje katusze nie sa takie straszne. Tak mam, ze nie pale i pale na zmiane:d 

Też tak mam z tym paleniem.., ale to po elektryku, który mi tradycyjnego wyciągnął z głowy... Wcześniej to nie było możliwe. Ale dalej lubię siąść i zapalić... Tu mam idealne warunki bo na tarasie dwa fotele. Jak wrócę to znowu zacznę szukać jakiegoś, pasującego do mnie elektryka ...))))

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NNNdanuta napisał:

Też tak mam z tym paleniem.., ale to po elektryku, który mi tradycyjnego wyciągnął z głowy... Wcześniej to nie było możliwe. Ale dalej lubię siąść i zapalić... Tu mam idealne warunki bo na tarasie dwa fotele. Jak wrócę to znowu zacznę szukać jakiegoś, pasującego do mnie elektryka ...))))

Po powrocie pozwole sobie na kilka przyjemnosci, w tym na cugaski,  a potem...to sie jeszcze zobaczy:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ivanilia40 napisał:

U mnie jest odwrotnie,mówi że może zaliczy ,a potem jest piątka...

Na pauzie byłam nad jeziorem i takich dzikich tłumów dawno nie widziałam..jeszcze trochę i nie byłoby widać trawy pod stopami,bo koc leżał przy kocu.. Ogólnie jestem zadowolna, wybyczyłam się ,dogrzałam o dosłoneczniłam,teraz może być kilka dni chłodnych. :)

Ja wcale nie byłam zachwycona tym, że mój synek zdecydował się na robienie magisterium. Mi wystarczył jego licencjat. Jakoś już nie mam sił na przechodzenie przez te ich egzaminy... Dobrze, że córce studia doktoranckie się odwidziały, bo jak nabrała kiedyś rozpędu to nie wiedziałam gdzie się zatrzyma... :o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

taaa. no to tak jak my ale...toaleta musi byc..rozumiem rozumie....chlopak w desperacji??

no to tlumaczy to ogladanie samochodow:haha:

A jeszcze marzy mu się taka, która sama się myje i on nie musi jej w tym pomagać...:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

a..nie pomyslalam...no patrz...jakie to zawodowe zboczenia mam....

czyli srednio...20+:d

Ja niestety (a znam osobiście) już się nie kwalifikuję, choć jeszcze sama chodzę pod prysznic i nawet sama ciągle te plecy umiem sobie umyć... :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...