Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja już w piątek ...I choćby padało ...oziębiło się to będę u siebie .

i tak trzymac...

ja za 17 dni....czli "

raz umyje glowe babce

raz ja wykapie przed moim wyjazdem

dwie srody wolne

czyli troche wiecej niz dwa tygodnie ALE MNIEJ NIZ TRZY!!!!!!

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę wylot. O 6:30....psia mać....>:( Czyli muszę wstać o jakiejś nieludzkiej godzinie....:smutek: Walizki stoją....i postoją do jutra...a co się będę stresować...:haha: Zapowiadają ciepełko tam gdzie się wybieram, czyli strój kąpielowy też trzeba zapakować....:szydera: I nie jest to Gran Canaria....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

W środę wylot. O 6:30....psia mać....>:( Czyli muszę wstać o jakiejś nieludzkiej godzinie....:smutek: Walizki stoją....i postoją do jutra...a co się będę stresować...:haha: Zapowiadają ciepełko tam gdzie się wybieram, czyli strój kąpielowy też trzeba zapakować....:szydera: I nie jest to Gran Canaria....:szydera:

ile bedziesz leciala? bezposrednio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

i tak trzymac...

ja za 17 dni....czli "

raz umyje glowe babce

raz ja wykapie przed moim wyjazdem

dwie srody wolne

czyli troche wiecej niz dwa tygodnie ALE MNIEJ NIZ TRZY!!!!!!

Patrzę i oczom moim pięknym nie wierzę...:haha: Nauczyłaś się czytać za szklanki do połowy pełnej...:szydera: Ależ jestem z ciebie dumna....:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Patrzę i oczom moim pięknym nie wierzę...:haha: Nauczyłaś się czytać za szklanki do połowy pełnej...:szydera: Ależ jestem z ciebie dumna....:hura:

mam rozowe szkla kontaktowe:d i chocbym nie wiem probowala...ciagle widze wszystko w rozowym kolorze :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

i tak trzymac...

ja za 17 dni....czli "

raz umyje glowe babce

raz ja wykapie przed moim wyjazdem

dwie srody wolne

czyli 

Jednak potrafimy być optymistkami ...raz kiedyś i tego musimy się trzymać .

Wczoraj gadałam z moim " miejscowym " syneczkiem . Był u mnie w mieszkaniu i razem z synową przygotowywali mi lodówkę ( czyt. myli ) , żebym zdążyła , miała czas na zakupy , uzupełnienie jej przed najazdem gości ....bo casu kruc fiks bedzie małoooo ...No...i jeszcze powiedział , że mi okna umyją ...I jak tu nie cieszyć się powrotem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Tiaaaaa.....wadera....samica Alfa....słonica.....to ja.....:szydera:

wadera?? w stadzie wilkow basior ma wladze...no chyba ze zmienialas co nie co w swoich preferencjach:trele:

ale u sloni i owszem...stado za nia a ona ta najstarsza i najmadrzejsza...troche sie to nie pokrywa ale nie czepiajmy sie wieku:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jednak potrafimy być optymistkami ...raz kiedyś i tego musimy się trzymać .

Wczoraj gadałam z moim " miejscowym " syneczkiem . Był u mnie w mieszkaniu i razem z synową przygotowywali mi lodówkę ( czyt. myli ) , żebym zdążyła , miała czas na zakupy , uzupełnienie jej przed najazdem gości ....bo casu kruc fiks bedzie małoooo ...No...i jeszcze powiedział , że mi okna umyją ...I jak tu nie cieszyć się powrotem ?

Dobremu człowiekowi z nieba cudowności spadają....:hura: Syneczkowie nasi...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jednak potrafimy być optymistkami ...raz kiedyś i tego musimy się trzymać .

Wczoraj gadałam z moim " miejscowym " syneczkiem . Był u mnie w mieszkaniu i razem z synową przygotowywali mi lodówkę ( czyt. myli ) , żebym zdążyła , miała czas na zakupy , uzupełnienie jej przed najazdem gości ....bo casu kruc fiks bedzie małoooo ...No...i jeszcze powiedział , że mi okna umyją ...I jak tu nie cieszyć się powrotem ?

ja cie bardzo przepraszam....TOBIE!!!!???? okna umyja???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...