Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, NNNdanuta napisał:

Zgadzam się, ale wietrzę w tym pułapki... Wpierw na pewno musi być wyrównana waga tego co "należy mi się" i naprawdę to powinno zupełnie wystarczyć. :d Wyleczyć się z "nie należy mi się" (nie zasługuję) jest jednak nie tak łatwo, a i świat jest dwuzdaniowy, więc trzeba też być "bez dwóch zdań..."  Dwa zdania to takie wahadło... :dobrze::słabo: 

@NNNdanuta z tym ,,nalezy sie,,to ostroznie

niedawno jedna taka krzyczala, ze sie nalezy

i co?

musi oddac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MeryKy napisał:

Córkom powiedziałam. Kazały mi nie jeść staroci. Ona taka jest i nie chcą się z nią kłócić.

@MeryKy he he moja,, doktor,,parowki w sloiku z 2005 roku chciala jesc,

A i splesnialy serek tez jadla,,,

niby lekarz, a mowila, ze ze np rozmrozone i zamrazane na powrot jedzenie

:kopara: bedzie ,,tylko,, ubozsze w witaminy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sayonara 52 napisał:

@MeryKy he he moja,, doktor,,parowki w sloiku z 2005 roku chciala jesc,

A i splesnialy serek tez jadla,,,

niby lekarz, a mowila, ze ze np rozmrozone i zamrazane na powrot jedzenie

:kopara: bedzie ,,tylko,, ubozsze w witaminy

no to jestem z wami...na poprzednim zleceniu nie cierpialam z glodu bo na zarcie szlo w tygodniu 200--300euro..ale to co mieli w w piwnicy....kawy cale mnostwo, maki jeszcze wiecej i to z molami ....to bylo...nie do opisania....no cala wielka zamrazara miesa....pol krowy cala swinia itd...

ale facet wychodzil z zalozenia ze glod cierpial w czasie wojny iii wiecej nie ma zamiaru tego doswiadczac..

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie.

Dzisiaj kolejny dzień. O jeden dzień bliżej do domu. :oklaski:I nieważne że tylko na kilka dni. Ważne że pośpię w swoim łóżeczku, spotkam się z rodziną i znajomymi, pójdę na zakupy i będę jadła to co chcę. :d

A potem znów geldy zarabiać jadę. Ale to potem....

 

 

 

 

dzien dobry kot wiadro2fB17.gif

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rano wstawiłam link do piosenki Ordonówny o Świętym Antonim i uczepiła się mnie jak rzep psiego ogona. Nuciłam i śpiewałam rano jak myłam podopieczną. Biedna kobieta. Bo ja okrutnie fałszuję. :szydera: A lubię pośpiewać. Normalnie czepia się mnie repertuar Mazowsza albo Kabareciku Olgi Lipińskiej. :haha:

 

images.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni usiłuję coś wybrać z ciuchów na Allegro i nic z tego. Wrodzone krytykanctwo nie pozwala mi uwierzyć że to jest super-modne-szałowe-wystrzałowe a zaniżone ceny świadczą o złej jakości. Jak cena wysoka to ryzyko większe. Jak nie kijem to pałką. :grzmotnąć:

Pozostaje mi tracić czas na zakupy w sklepach....

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Ufffff....wszystko w porządku ....To teraz mogę spokojnie wypić kawę , wypalić cugasa i leniwie rozpocząć dzień . Zanim dopiję kawę jednak najpierw zajaram , bo po kilku łykach organizm dopomina się sprawdzenia , czy przez noc przypadkiem nie oduczyłam się palenia . Idę sprawdzić .

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

I sprawdziłam prognozy pogody. Tutaj ochłodzenie a w domciu dalej ciepełko.

Jadę więc do "ciepłego kraju". Już za trzy dni z kawałkiem. Dużym. :haha:

zleeeeeeci..nawet nie zauwazysza bedziesz siedziala w busie...niewazne na ile wazne u siebie jak napisalas:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

I sprawdziłam prognozy pogody. Tutaj ochłodzenie a w domciu dalej ciepełko.

Jadę więc do "ciepłego kraju". Już za trzy dni z kawałkiem. Dużym. :haha:

Ja już w piątek ...I choćby padało ...oziębiło się to będę u siebie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...