Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, luttka napisał:

No @Blondi wyobraźnia działa.Skoro idziecie już spać,to dobrej nocki i spokojnej. 

Nie ,jeszcze nie spać!!! -jeszcze private rozmowy a potem znowu forum itd,:święty: :serce::love::serce:

@luttka uratowałaś mnie od woznej a wkręciłas Ty mnie w trójkąty -tak tak!!! dobra jestes podpuszczaczka:hahaha: a mi dużo nie trzeba ,żeby rozkręcic dalej -hahahha :love::serce::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo,witam wszystkich:)Nastał nowy dzień,całkiem świeży ,nieużywany.życzę żeby był dla wszystkich dobry a nawet super!Miłego dzionka u mnie dopiero :kawa: i śniadanko.Smacznego

@Blondi Ty poranna ptaszyno.Miło zajrzeć i od Twojego wpisu nabrać pozytywnej chęci do wszystkiego.Od razu uśmiech mam na twarzy.

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttkarozbawiłas mnie ,,nieużywany" dzień ,,,:hahaha: od razu miałam milion skojarzeń:hahaha: 

wieczorem powiemy zużyty na maxa-hahahha:hahaha::love::serce:

Ale od rana szczelam referaty na temat życia i chyba jakis nowy temacik dla rozluznienia szczelę,,,,:hahaha::serce::love:

Witam wszystkich na nogach -hallo gdzie mój bąbelek? @Łukaszek? 

Musze zaraz w auto wsiadac ,więc wpadnę za jakąs chwilę,,a potem tez auto i caly dzień dziadek będzie mnie uczyl jezdzić-hahahha -żartowałam ,,już w ogóle się nie odzywa ,,bo dobry ze mnie kierowca poza tym jednym kamieniem-hahahha:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi co tam głodnemu na myśli?Wieczorem ,tak zużyty jest dzień i weg! Dziś do 5 dziadek spał,ja tylko ze dwa razy wstałam cichutko i zajrzałam czy ok.Więc nadrobiłam zaległości w spaniu.Od piątej dziadek czuwa bo dziś wizyta u lekarza.Więc odziać się trzeba szykownie,pampersa niet tylko majtki odświętne i nie ma żadnego leżenia w tych ciuszkach.Będziemy siedzieć ok i czekać. Ja w czasie wizyty u lekarza mam trochę wolnego,może machnę bieganko na dobry dzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kasia45 my dopiero po obiedzie :kawa:po 16 dopiero.Każdy ma inny rytm dnia.Reszta widzę gdzieś zaszyta w obowiązkach.ja mam ich bardzo mało,nawet wolałabym więcej bo czas mi się dłuży.Trochę się już przyzwyczaiłam,ale na początku to szukałam roboty,łazienkę sprzątałam ciągle,kuchnie,pokoje ,prasowała itd i tak miałam dużo wolnego.Mój pdp ciągle odpoczywa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony dobrze że masz czas dla siebie i dużo wolnego

z drugiej rozumiem, bo teraz ja mam za dużo wolnego i tak się rozleniwiłam że ciężko mi usiąść do obowiązków

a kawkę miałam przed obiadem :) 

może po obiedzie nie będzie jej bo ostatnio za dużo do kawki :( wpada do żołądka...

a potem nie mam siły i ochoty na nic bo za dużo cukru

Tak w sumie to Ci zazdroszczę @Lutka, bo ja jak się nudziłam to nie mogłam (nadal nie mogę) się wziąć za sprzątanie. Owszem coś zrobię - zmywarkę załadować, rozładować, umyć podłogi, zetrzeć stoły itp, ale żeby się wziąć za dłuższe gruntowne sprzątanie (co powinnam zrobić wg mnie choć na święta żeby jakoś to wyglądało) to jakoś nie chce mi wejść w krew...

to może ja zamiast przy komputerze powinnam siedzieć teraz w łazience :) ?

pozdrawiam serdecznie

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hahaha::serce::love: Co za dzień !!!:płacz: Środa -wszystkie terminy dziadka nie wypaliły,,,ale zły,,dzisiaj to już był finał jazdy ,,cały dzień ,,zimno,babcia ,dziadek i ja ,,w aucie ciepło ale na zwenątrz ,bo dziadek wymyślił sobie dentystę i to dzisiaj gdzie zamknięte,kazał mi dzwonic i ja mało dzwonka nie wepchałam do środka tak tarabaniłam ,a tam nikogo,,,zakupy a potem dzieci ,a dzieci nie było i czekamy pod domem ,2 godz, ale może do znajomych i do znajomych i wiecie co? jak bezdomni jezdziliśmy i szukalismy schronienia ,,aż w konću zgłodnieli i mówię ,,wioze Was do domu i głód pozwolił mi do domu wrócić,,,jeszcze takich cyrków nie miałam ,,,dzieci nie wypaliły, dentysta nie wypalił i wszystkie terminy do dupy -tak skwitował mój mądrala,,,,Jak dorwali się do kolacji ,to już dawno nie widziałam,aby tyle zjedli,,hahahha:hahaha: dobrze jest trochę bezdomnym pobyć:płacz: teraz padłam na łóżko swoje ,,nawet dzisiaj przerwy nie miałam ,,jutro sobie odrobię ,,,ale poznalam trochę znowu okolic i już dużo tras pamiętam ,,dobrze nieraz tak pofiglować za kółkiem,,,,:święty:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko :jabłko: ,,jakiś cukiereczek ,,,wodzianka,,i już sama myślę o :spioch: ,,,bardzo przerobiony dzień ,,tak zużyty ,że nic prawie nie zostało,,same strzępy,,:płacz: @luttka pliss ,,nic nie kombinuj już ,,,:hahaha: z kółkiem czy pod kółkiem ,, trochę się dzisiaj namachałam i jestem zmęczona - powinnam szczelić :piwo: i od razu by mnie postawiło na nogi ,,tylko po co mi na noc stojące nogi ,,niech już leżą sobie ,,,:hahaha: jeszcze one będą mi głowę na noc zawracać,,,o nie!!!:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dok nie kombinuję,dziś mi nie w głowie chyba.Głos bliski wywołał jakąś tęsknotę,a było już dobrze.

Jednak chyba nie za dobrze,głosy słyszę,głosy:d Dobrze  @Blondi:piwo: jedno i będzie ok,ok.Odpoczywaj dzieciaku ,jutro już czwartek.Cztery tygodnie.Dziś sobie rozmawialiśmy z pdp(bez śmiechu,to coś podobnego do rozmowy było;)) I spytał czy tu wrócę.Też tak macie? ja się rozkleiłam  zupełnie,no bo co mam powiedzieć.Wiem to nic nie znaczy pewnie,ale zaraz myśle że może mnie polubił,może sie przyzwyczaił i znów zmiana,ech. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszek ma problem z internetem -więc @luttka bierzemy się za łopaty i jazda ,,,musimy się dokopać do tego internetu kolegi i go wciągnąc tutaj:hahaha: co Ty na to?  ,,ja muszę wszystko powyłanczac aby się tutaj dostać ,,więc ten internet w De jest jakiś felerny,,,:płacz:

a co do pytań ,,czy wrócisz tutaj? to mam często takie pytania  i wracam,,hahaha coś w tym jest ,,

jak mam pomóc to bez :piwo: mam full energi i siły:serce: także gumiaki i łopaty i lecimy,,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie internet ok,ale laptop trzy dni,stał jak zaklęty,kręcił.kręcił i nie mógł ruszyć.A na tablecie i telefonie nie wszystko łączy. @Łukasz to wolne ma i luzik.Ja też nie narzekam.A odnośnie powrotu? To co jeśli nie wiem?Jejku tyle spraw mam w Pl.Ale jeszcze sprawa firmy przecież.Dziesiątego zobaczę,ale mam kiepskie przeczucia.Przecież wypłacą tyle co na umowie,prawda? Czyli najniższą za te 40 godz tygodniowo.Jasne 40 godzO.oTo u mnie wyjdzie spore przegięcie, w dodatku mam w zł więc przelicznik kiepski

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka mi też ,oni wyliczyli na umowie 700 euro ,,a dodatki 300 euro ale na gębę , na papierze ,,,długopisem popisane ,,-pomyślałam sobie ,,a kto będzie potem pamiętał o tych obiecankach ,,i za 700 euro zasuwać ? na drugi dzien było dowidzenia -jak ja dobrze zrobiłam ,,jedną decyzję szybko podjęlam ale drugą jeszcze szybciej aby w czasie się zmieścić i nie mieć z nimi problemu żadnego,,,

a ile się jeszcze nasłuchałam ,,że nastepnym razem to będa mnie sprawdzac pod względem wiarygodnosci i tam takie inne pierdy-a ja pomyslałam sobie ,,a kto do was wróci -ja? nigdy za 700 euro?  za pół roku dzwonili do mnie ,,,pani strasznie zdziwiona ,że odmówiłam ,zaniemówiła ,,,,hahahha ,luttka liczaj kasę kiczaj i nie daj się w bambuko zrobić a jak co to zadzwoń do tej pani i nawtykaj ile wlezie ,,,:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :kawa::kawa::kawa: i:ciacho::ciacho:i:ciastko::ciastko:i:burger::burger: Smacznego! Miłego Dnia!:):serce::love:

Nowy dzien i nowe godziny ,które też miną albo zapamiętane albo nie,,albo przelecą z wiatrem,,A niech lecą ,,aby wdrapać się pod tą górke a potem już będzie z górki ,,,:hahaha: tak szybko leci roczek za roczkiem w pracy w DE,,, Ale mamy dzisiaj  teraz i :hahaha: i nie zawracamy sobie głowy niczym:święty: tylko buziakami :love::love: i :serce::serce:...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...