Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Witajcie o poranku...:cmok: Całą noc myślałam jak zagospodarować ostatnią sobotę przed wygnaniem...:haha:I wymyśliłam...5adab82b09ad4_sobotaplan.jpg.cc5e64912999132a17c6a0ccc979fe86.jpg....Wam też życzę udanego i miłego dzionka...:oklaski: 

bardzo dobre priorytety i kolejnosc jak najbardzie:d

miego dnia zatem, genisuj ten weekend w domku

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Andrew napisał:

Tych śledzi z mej opowiastki nikt nie konsumował. Taki był wtedy obowiązek, że jak w barze wódeczka to zakąska była obowiązkowa ale masz prawo tego nie pamiętać. 

Jak to nikt nie konsumował ? Ja konsumowałam.

Dziadek zabierał mnie jeszcze w wózeczku do "Bagatelki" gdzie z kolegami wódeczką się raczył a ja dostawałam śledzie. Babci wystarczyło powąchać mnie i jak śmierdziałam śledziami to dziadkowi się obrywało za pijaństwo. :szydera::szydera::szydera:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Oooooo.....witaj....dawno nie widziana....:oklaski:

Cześć :cześć2: Ja Ciebie też :)  Pracuję i pracuję. Wracam zmęczona i muszę się zająć córką. Nie mam czasu tu zaglądać,ale mam nadzieję,że to się zmieni. Już się zmienia,już zaglądam i dochodzę do siebie.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Nigdy żadnych gorączek podróżnych nie mam. Pakuję się na ostatni moment bo i tak wiem że czegoś zapomnę a zabiorę rzeczy niepotrzebne. Norma. :d

A to jest kubeczek ostatniej szansy. :szydera:

 

kubek-gorącej-kawy-na-dzień-dobry.jpg

To chyba nie kwestia pakowania, a charakteru i usposobienia....:oops:Wrażliwi ludzie mają Reisefieber i już...:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...