Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, 1bozka napisał:

oooo.no to jest nas dwie:hura:

Jest i trzeci ...ale chwilowo głosu nie ma ...Chociaż ....w jego latach to ma prawo nie pamiętać .Tym bardziej , że w chwili pobytu oczy miał takie , jakieś maślane mocno . Zakochany na zabój ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się , że nie muszę już skracać swojego urlopu :oklaski:Znalazłam Turczynkę , która zmieni moją zmienniczkę na tydzień :d Rodzina ją zaakceptowała i wszyscy są szczęśliwi , a ja najbardziej :oklaski::oklaski::oklaski: Miłego popołudnia Kochani i życzę wam tyle pozytywnej energii ile ja mam dzisiaj :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 1bozka napisał:

pewnie ze Cie dobrze znam...sama doradziłas mi ze by usiąść z lampk wina wieczorem i poczekać az kluczyki się same znajdą.....i posłuchałam...są znalazły sie..:hura:leżały sobie w drzwiach samochodu..ale kto je tam położył nie wiem ja nie ,piesior sierściuch nie..no to kto,chyba Sw.Antoni bo mu obiecałam 2 stówki i sie wywiązał z umowy ...a teraz musze ja.. A moze to nie Ty mi doradzałas ?

Mówiłam,że się znajdą kluczyki i to za darmo,bez płacenia Antkowi. :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Pochwalę się , że nie muszę już skracać swojego urlopu :oklaski:Znalazłam Turczynkę , która zmieni moją zmienniczkę na tydzień :d Rodzina ją zaakceptowała i wszyscy są szczęśliwi , a ja najbardziej :oklaski::oklaski::oklaski: Miłego popołudnia Kochani i życzę wam tyle pozytywnej energii ile ja mam dzisiaj :cmok:

Super,wiedziałam że coś wymyślisz.:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ivanilia40 napisał:

Mówiłam,że się znajdą kluczyki i to za darmo,bez płacenia Antkowi. :d

za późno ...gdybyś  wczesniej mi powiedziała  o tej lampce wina..:cool:a tak to juz mu obiecałam jak nie dotrzymam słowa to mi juz nigdy nie pomoże no cóż slowo sie rzekło..:cool:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, 1bozka napisał:

za późno ...gdybyś  wczesniej mi powiedziała  o tej lampce wina..:cool:a tak to juz mu obiecałam jak nie dotrzymam słowa to mi juz nigdy nie pomoże no cóż slowo sie rzekło..:cool:

Po co Ty się wyrywasz z tymi łapówkami xd Święty to może by i jaka flaszkę wolał, po co mu kasa jak on tam sklepów nie ma... xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NNNdanuta napisał:

Po co Ty się wyrywasz z tymi łapówkami xd Święty to może by i jaka flaszkę wolał, po co mu kasa jak on tam sklepów nie ma... xd

No nie? Ja też się nie lubię wyrywać z łapówkami,czekam do ostatniej chwili. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pauzie pojechałam na pobliską plażę bo dziś w zapowiedziach pogodowych miał być lipiec. Tradycyjnie położyłam się blisko największej pani,żeby przy niej wyglądać na rozmiar S . Obserwowałam matki z małymi dziećmi i szczerze mówiąc z podziwu wyjść nie mogłam ,jak około 2-letnie maluchy pluskały się w lodowatej jeszcze wodzie. Dorośli pływali ,a nawet nurkowali ,.. Tu są całkiem inne zwyczaje niż w Polsce, u nas do wody zazwyczaj się wchodzi po św. Janie ,a tu tylko mocniej przygrzeje i ludzie korzystają,pewnie nawet nie chorują.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na balkonie gniazdo szerszeni albo cos na podrob. Raz wpadl taki zblakany do mojego pokoju, dzisiaj to samo. Poszlam zobaczyc, a tam deska odchylona a pod deska cos takiego niby plaster miodu, tylko otworki wieksze. Moze nawet juz ta dziupla jest opuszczona, bo oprocz tego jednego znajdy nic nie bylo, ale i tak stracha mam przed takimi sasiadami. Okna oworzylam z drugiej strony i juz:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hawana napisał:

Mam na balkonie gniazdo szerszeni albo cos na podrob. Raz wpadl taki zblakany do mojego pokoju, dzisiaj to samo. Poszlam zobaczyc, a tam deska odchylona a pod deska cos takiego niby plaster miodu, tylko otworki wieksze. Moze nawet juz ta dziupla jest opuszczona, bo oprocz tego jednego znajdy nic nie bylo, ale i tak stracha mam przed takimi sasiadami. Okna oworzylam z drugiej strony i juz:(

Nooo...taki jakby Cię bzyknął to by bolało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...