Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Margaritka napisał:

Moja obecna Pdp też nie spała całą noc, ale nocne dyżury przy niej pełni jej córka. Pdp jest po długim pobycie w szpitalu ( zapalenie płuc ) , a przed nim była samodzielna. Ma bardzo troskliwą rodzinę, ale też córka dowodząca sama to nadzoruje i blokuje póki co nasenne, bo może bez nich obejdzie się. Jest też  trochę nadopiekuńcza, jak na moje oko. Babcia jest sympatyczna, ale też umęczona tym niespaniem Po dzisiejszej nocce córka też pojechała do domu z płaczem . Ja nie wtrącam się w to, bo mam pracę w dzień, swoje przerwy i umowę na m-c. 

Margaritko, ja też nie mam tu pracy w nocy. Mieszkamy z PDP same/ ona na parterze , ja na pierwszym piętrze/ rodzina bardzo daleko.........i wszystko jest na mojej głowie.

A ponieważ ostatnio nie sypia w nocy praktycznie wcale, więc dzisiaj zabrałam ją do lekarza. Na początek podwoił dawkę Risperidonu na tydzień, jeżeli nie będzie poprawy, to  we wtorek ponowna wizyta i PDP dostanie środki nasenne.

Jest mi jej tak zwyczajnie szkoda, bo dobry  z niej człowiek /chociaż wampirek energetyczny i potrafi zagrać na nerwach/  a bez normalnego spania w nocy ona jest potwornie zmęczona w dzień.

Powodzenia w nowym miejscu pracy:)

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ewa14 napisał:

Margaritko, ja też nie mam tu pracy w nocy. Mieszkamy z PDP same/ ona na parterze , ja na pierwszym piętrze/ rodzina bardzo daleko.........i wszystko jest na mojej głowie.

A ponieważ ostatnio nie sypia w nocy praktycznie wcale, więc dzisiaj zabrałam ją do lekarza. Na początek podwoił dawkę Risperidonu na tydzień, jeżeli nie będzie poprawy, to  we wtorek ponowna wizyta i PDP dostanie środki nasenne.

Jest mi jej tak zwyczajnie szkoda, bo dobry  z niej człowiek /chociaż wampirek energetyczny i potrafi zagrać na nerwach/  a bez normalnego spania w nocy ona jest potwornie zmęczona w dzień.

Powodzenia w nowym miejscu pracy:)

 

Dziękuję Ewa:). Ja już chyba wgryzłam się w to miejsce. Babcia jest wprawdzie mocno absorbująca, ale przy moim ADHD, to nic za dużo, zwłaszcza, że wszystko dostaję też  pod nos.Te trzy godziny przerwy , super rower, wiosna i starzy znajomi rekompensuje niedogodność , albo inność - nie jestem sama dla Pdp .    Tobie Ewo też życzę powodzenia  :dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

spokojny dzien na forum ale...dzien sie nie skonczyl kto wie co jutro zatsnae po pobudce...nic to kawe bede siorbac i probowac to ogarnac..

milego wieczoru zycze wszystkim i spokojnych nocy...wyspijcie sie 

dobranoc

dobrego spanka:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Bo takie małe te czekolady robią. :haha:

Tia :haha: a zbaczając z tematu , to poczytaj sobie o nowym serialu pt Krawcowa z Madrytu , nakręcony na podstawie bestsellerowej książki . W internecie można  zobaczyć 4 odcinki , które leciały już w telewizji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Daneczko ...gdzies przeczytałam , że ty wracasz 27 .04 do Pl ...Mogę wiedzieć skąd ...mniej więcej ?

Z Much, czyli Kolonia i z Pastuchami jadę. Myślałam, że Tobie wychodzi 26.04 powrót... )))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...