Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Nie doczytałaś, że @ivanilia40 ma córcię w wieku stosownym....:haha: Ale już @lucyna.beata jakieś zakusy poczyniła...>:( Jakąś akcję musimy wykonać...:haha:

nie badz pazerna....my sie tylko na spacer umawiamy a ty tu zaraz o jakims swataniu myslisz...spotkanie prywatne ale rozmowa....handlowa:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Afryka napisał:

Ten amlozek ,też mam zapisany...ale badania wszystkie do zrobienia ,z wszystkimi frakcjami ,co się ze krwi da zrobić ,plus różniste usg , EKG dzisiaj zrobiłam i jest super...noo,moja lekarka ma rozmach i nie żałuję skierowań , prześwietlenie płuc też mam ,bo robiłam dwa lata temu i trza.

Obaczym co wyjdzie .:d... jakby , co to jesteśmy w gniazdku... znaczy się w kontakcie.

ale co jeszcze poradzic ci moge zeby zdecydowanie sampoczucie twoje poprawic...mirela ma cudotworce na wybrzezu i to mit zaden nie jest...dopytuj o szczegoly...mnie namawila ze dwa lata zeby z nim kontaktu szukac ..i zawsze pod wyjsciu od niego...unosze sie nad ziemia...

i o dziwo moj leb na inne oborty wchodzi..

nic nie dolega

nic nie boli

oczywiscie byc pod kontrola lekarza mozesz byc...ale psychika najwazniejsza...

jak ona zdrowieje...dolegliwosci znikaja

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Ty tego gniazdka się trzymaj... @lucyna.beata medycynę studiowała i choć dyplomu nie ma, leniwiec jeden, to tabletkowe klocki ma opanowane do perfekcji...no prawie....:szydera:

to byly....studia....hobbystyczne:haha:...tak wiesz...zeby sobie horyzonty poszerzyc:d..i na co mi teraz przyszlo?....owszem oczy mam szeroko..."zamkniete" na widoki jakie mam przed soba zwlaszcza 4 razy dziennie o 7ej, 11ej 16ej i 20.30...w przerwach widoki na deptak... horyzonty w prl tez nie napawaja optymizmem....

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poleglam musze powiedziec..

zgubilam watki na chyba 4ej stronie i doszlam do wniosku...ze ten serial o puszczy brazyli itd..to jakas "isaura" albo co..

nie dalam rade...jak mozna tak skakac z tematu na temat???O.o:kopara:

swatanie,wycinki lasow, salceson, auta ...albo moje iq jest zdecydowanie zamale na to forum...? no nie..az taka tepa nie jest...:szok:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o tym jednak pisac chclalam...

wspomnien czar...

w gda jest tzw dom nauczyciela gdzie mozna dostac w autentycznie koministycznym lokalu kawe w autentycznych szklanakch z tamtego okresu i na spodeczku...zeby sobie paluch poparzyc...

mam nadzieje tylko ze po gruntownym remoncie jaki mial ten nastroj zostawili ...to mialo i ma swoj urok

 

i tak naszlo mnie zeby wlasnie tak kawe wypic..no  moze bez tego dodatku..ale w szklance..

kto ma ochote??

zapraszam...mam jeszcze kubki w zestawie

tak mnie naszlo.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NNNdanuta napisał:

:cześć2:Tak staram się po cichutku, żeby nie budzić, a tu już życie wre... :haha:Miłego wtoreczku wszystkim :d

ja poprostu szybko padam ale wstawac musze baaaardzo wczesnie a potem czasami mam chwile zeby doczytac co sie wydarzylo w tzw miedzyczasie...

dzien dobry:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ORIM napisał:

W Warszawie w grupie wiekowej 25-39 lata, na koniec 2015 r. było o ponad 12% więcej kobiet niż mężczyzn. Statystycznie prawie co ósma kobieta w tym wieku nie ma szans na znalezienie partnera. 10 lat wcześniej sytuacja w tej grupie wiekowej  była korzystniejsza: 106 kobiet przypadało na 100 mężczyzn.

Na koniec 2015 r. we wszystkich grupach wiekowych wśród mieszkańców Warszawy na 100 mężczyzn przypadało prawie 118 kobiet.

:d ORIM wszystko się zgadza, statystyki nie kłamią, a pokazują jak jest. Te 18 pań to z grupy "panie lubią tylko panie"... :haha:, więc jak widzisz nikomu pary nie brakuje :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Też z Wrocławia... ???? Ja na ten PRL, czyli kawkę w PRL-u to chętnie :d Może i jaką colę się zaliczy... xd

kubek czy ja??

ja gdanszczanka urodzona...bo po rodzicach z tymi genami roznie...wiec rodowita nie moge powiedziec...wiesz...po wojnie to nam granice przesuwali co nasze bylo juz nie jest wiec jak mozna miejsce urodzenia ojca lub matki poporawnie podac???

obojetnie kawa zawsze dobra:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NNNdanuta napisał:

:d ORIM wszystko się zgadza, statystyki nie kłamią, a pokazują jak jest. Te 18 pań to z grupy "panie lubią tylko panie"... :haha:, więc jak widzisz nikomu pary nie brakuje :haha:

zwlaszcza ze ....swoboda wyboru i modny trend bise...zmu troche znieksztalca te dane:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

kubek czy ja??

ja gdanszczanka urodzona...bo po rodzicach z tymi genami roznie...wiec rodowita nie moge powiedziec...wiesz...po wojnie to nam granice przesuwali co nasze bylo juz nie jest wiec jak mozna miejsce urodzenia ojca lub matki poporawnie podac???

obojetnie kawa zawsze dobra:d

xd We Wrocławiu mamy knajpę PRL i w takim właśnie wystroju...xd Atmosfera tam super, więc myślałam, że w nawiązaniu... :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

xd We Wrocławiu mamy knajpę PRL i w takim właśnie wystroju...xd Atmosfera tam super, więc myślałam, że w nawiązaniu... :haha:

nie :d

wroclaw widzialam w wieku szkolnym na koloniach a i tak niewiele w glowie mi zostalo...wybieram sie z tamte strony w gory zeby zdejc troche porobic ale do tej pory zawsze mialam na glowie rzeczy wazne, waznniejsze ..i najwazniejsze..tzw zycie 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...