Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Będą się garnąć...jak się już przyzwyczają do wolnych niedziel i braku spacerniaków w galeriach....:szydera:

U nas teraz wszyscy jeżdżą na giełdę w niedziele :haha: Cała Policja została postawiona na nogi do sterowania ruchem :haha:taaaakie korki były na mieście :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Helena2311 napisał:

Gratuluję.Masz się z czego cieszyć.

false.gif

Trafło mi się,,a życie mamy jedno,,a jak nie musze pracowac a się urlopowac to czemu z tego nie korzystać? ja się napracowałam w życiu,,pracy się nie boję,kasę potrafię robić,,ale jak mogę żyć w spokoju i zero stresu i problemu -toż ja to kocham nad życie:serce: 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Przykre , że jej podziękowano . Bywają przypadki , że jeszcze zapis jakiś zrobią ....pierłami obsypią ...A nie tak , jak tej Twojej znajomej :" murzyn lata ma ...murzyn zrobił swoje ...murzyn może odejść ....

Tyyy...a może ta Twoja 72 letnia znajoma była taką sobie opiekunką ...do idealnych jej daleko ...i dlatego podziękowano a nie ze względu na wiek ?

Podobno pies koleżanki przeszkadzał sąsiadom.  Ten sam od początku. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Trafło mi się,,a życie mamy jedno,,a jak nie musze pracowac a się urlopowac to czemu z tego nie korzystać? ja się napracowałam w życiu,,pracy się nie boję,kasę potrafię robić,,ale jak mogę żyć w spokoju i zero stresu i problemu -toż ja to kocham nad życie:serce: 

Ech blondasku:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Smutne :-(

Tak. Starsza pani bardzo tęskni i ciągle wypytuje o swoją opiekunkę. 

Przejeżdżam tam czasami, a pani siedzi w ogrodzie. Wdepnę na chwilę przywitać się i o samopoczucie zapytać. A ona jak mnie widzi, to pozdrowienia przekauje. I pyta, kiedy do niej wróci.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Ech blondasku:d

A moj słodziak już mi nakupił papierosków abym miala co fajczyć jak wrócę,,:oklaski: a on nie pali,,ale powtarza mi ,że jestem taka kochana ,że te moje papieroski mu nawet nie przeszkadzają:papieros: mam już taras z fotelikami przygotowany do palenia,,,dobry czlowiek,,bardzo dobry,,,i czeka na mnie,,:szok: kiedy Blondi wróci z Pl,,bo ja jak jestem w domu w De to życie tętni,,bo ja jestem atrakcja,,życie jest piękne!!!mam kochaną osobę,,:serce:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, foczka63 napisał:

Szteli idealnej nie ma,sztuka polega wg mnie na tym ,żeby z tej ,która się akuratnie trafiłą wyciągaćdla siebie to co pozytywne,co ułatwia pracę i pobyt zamiast cały turnus "karmić się "negatywami.

Ja też nie Margaritka, ale napiszę tutaj, że sztelle idealne są. Trafiłem na taką właśnie. Może dlatego, iż tak jak zauważyłaś, nie zwracam uwagi na niedoskonałości czy drobiazgi.

Ale im więcej słucham opowiadań i skarg koleżanek, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że mam idealnie. Chociaż sam idealnym opiekunem nie jestem wcale.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Knorr napisał:

Tak. Starsza pani bardzo tęskni i ciągle wypytuje o swoją opiekunkę. 

Przejeżdżam tam czasami, a pani siedzi w ogrodzie. Wdepnę na chwilę przywitać się i o samopoczucie zapytać. A ona jak mnie widzi, to pozdrowienia przekauje. I pyta, kiedy do niej wróci.

Chooolera !

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...