Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, maras1 napisał:

matko swięta ,sam zrobie na twoje nóżki sliczne sandalki:d

Jaki jesteś kochany :love: rozmiar 39 ,,mam kopytko,,abys za malutkich mi nie zrobił,,i mam szczuplutką nózkę i żadnych haluksów,,, a teraz do roboty :grzmotnąć: ,,bo skórka musi być mięciutka ,,aby nigdzie nie uwierała ok? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Jaki jesteś kochany :love: rozmiar 39 ,,mam kopytko,,abys za malutkich mi nie zrobił,,i mam szczuplutką nózkę i żadnych haluksów,,, a teraz do roboty :grzmotnąć: ,,bo skórka musi być mięciutka ,,aby nigdzie nie uwierała ok? 

wiem ,że masz kopytko wszak jesteś kobietą:da buciki będą super

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

W środę na dworcu o 12.30, a odprawa zaczyna się o 14.15..

No prosze, w srode mam wolne, ale od 14.Hm... za pozno. 

Ale jutro tez mam wolne od 14 do 19:d i wybieram sie tam gdzies, gdzie jest dawna granica miedzy Galia a Romania, jeszcze w necie dokladnie nie sprawdzilam...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maras1 napisał:

wiem ,że masz kopytko wszak jesteś kobietą:da buciki będą super

pazurki pomaluję na tą okolicznośc,,,bo kocham miec piekne jedwabiste stopki i piekne pazurki,,bo uważam ,że do takich butków powinno być wypielęgnowane kopytko,,,takie mialam już miesiąc temu,,bo latałam w latkowych bucikach,,odkrytych,,, zresztą dla mnie pora roku jest nie ważna,,muszę czuć się dobrze ,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, Blondi napisał:

pazurki pomaluję na tą okolicznośc,,,bo kocham miec piekne jedwabiste stopki i piekne pazurki,,bo uważam ,że do takich butków powinno być wypielęgnowane kopytko,,,takie mialam już miesiąc temu,,bo latałam w latkowych bucikach,,odkrytych,,, zresztą dla mnie pora roku jest nie ważna,,muszę czuć się dobrze ,,:love:

już cię kocham:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

Zadupie jak się patrzy-no tylko :smutek: ja tak mialam przez 6 tyg, ,,zero sklepu i zero w ogóle jakiejs atrakcji ,,tylko cmentarze ,,dookoła,,,a przecież tam żadnych zakupów nie zrobię,,,

Nooo...dzisiaj miałam propozycję od " prawnej " nie do odrzucenia ..." Ty idź , pospaceruj po wsi ...najlepiej tutaj zaraz w lewo skręć ..tam , gdzie widziałaś konie ....ludzie mnie pytają , dlaczego jeszcze ciebie nie poznali " ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maras1 napisał:

zaprosi mnie ktoś na kawę?26, będę jechał przez norymbergę,heidenheim do steinheim?:oklaski:

Musze aż zobaczyć gdzie Ty jedziesz ,,,gdzie jest ten Steinheim,,,nie to Szebisz,,daleko,,zapomnij o kawie u mnie,,,ja będę Bayerisze,,ale daleko od Norymbergi:rozpacz: no szkoda ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nooo...dzisiaj miałam propozycję od " prawnej " nie do odrzucenia ..." Ty idź , pospaceruj po wsi ...najlepiej tutaj zaraz w lewo skręć ..tam , gdzie widziałaś konie ....ludzie mnie pytają , dlaczego jeszcze ciebie nie poznali " ...

:smutek: Baśka ta prawna niech sama głupa pali na tej wsi,,ja wybralam kanapke i komputer ,,a malo tego jeszcze internetu nie mialam ,,i ciągnęlam swój polski,,,a zasięg masakra,,,ale dalam radę,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, maras1 napisał:

zaprosi mnie ktoś na kawę?26, będę jechał przez norymbergę,heidenheim do steinheim?:oklaski:

Wez w termosie ,,albo kup na stacji paliw ,,i po problemie,,,na sile nic się nie wskura,,a potem nie jeden pomyśli jeszcze ,że chcesz się na obiad załapac i co wtedy? a tam wyliczone dla opiekunki i PDP-takie zycie mamy w tej pracy,,,wszyscy się boją,,a może Ty jestes wielki i pozresz kawę z czajniczkiem? :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

:smutek: Baśka ta prawna niech sama głupa pali na tej wsi,,ja wybralam kanapke i komputer ,,a malo tego jeszcze internetu nie mialam ,,i ciągnęlam swój polski,,,a zasięg masakra,,,ale dalam radę,,

Powiedziałam jej niby żartem , że wszędzie gdzie byłam to do PDP przychodzili , żeby mnie poznać ...do ZOO za daleko mają , czy pieniędzy szkoda na podróż i bilety ....Musi tak ..lepiej małpę za friko obejrzeć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Wez w termosie ,,albo kup na stacji paliw ,,i po problemie,,,na sile nic się nie wskura,,a potem nie jeden pomyśli jeszcze ,że chcesz się na obiad załapac i co wtedy? a tam wyliczone dla opiekunki i PDP-takie zycie mamy w tej pracy,,,wszyscy się boją,,a może Ty jestes wielki i pozresz kawę z czajniczkiem? :hura:

zawsze mam kawe w termosie ale po kilku godzinach jazdy fajnie jest posiedziec i pogadac przed dalsza drogą

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maras1 napisał:

zawsze mam kawe w termosie ale po kilku godzinach jazdy fajnie jest posiedziec i pogadac przed dalsza drogą

 

Nażłopać się kawy i pogadać ?....A...idźze Ty ...już Cię miałam zaprosić , ale kawiora jestem , kawę pykniesz i tyle będzie z takiego zaproszenia ... Amanty z bożej łaski ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...