Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Blondi napisał:

Witam Was ,,zalatana kuchnią i dziecmi i wszystkim,,,porządkami,,bo dalej sortuję jak na lumpach ,,co wyrzucic a co zostawić,,ale nie ma tym razem litości,,szkoda co niektórych rzeczy,,

ale pojechalam na sklepy,,zabawic się w galeriankę,,obeszłam szybko,,wzrokowo widzę czy coś jest czy nie,,kolorystyka mnie przyciąga,,,i co? i nic ! kupilam tylko ladne japonki ,,perfum i koniec zakupów,,i jestem szczęsliwa ,,,bo segreguje ladniejsze rzeczy w domu niż są w sklepie,,,ale co zbiegałam to zbiegalam,,buty są ładne ,,ale nie zdecydowalam się na żadne,,bo? mam ich za dużo,,a zlotych mam trochę i srebrnych,,,ale ta świadomośc ,że mogę pozwolić sobie na buty za 400 czy 500 zl to jest piękne,,,a nie kupić  też jest cudowne:oklaski:

Też sie dzisiaj złaziłam i nic nie kupiłam . Szukam fajnych botków na tę porę roku i nic mi w oko nie wpada , bo chyba sama nie wiem co chcę . Zatrzymuję się tylko przed ładnymi szpilkami , które zalegałyby mi w szafie . Sportowe buty , które sa teraz trendy , nie są w moim guście a coś pomiędzy jednym i drugim nie było warte uwagi O.o Dobrze , ze z zakupem żarcia nie ma takich problemów :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Też sie dzisiaj złaziłam i nic nie kupiłam . Szukam fajnych botków na tę porę roku i nic mi w oko nie wpada , bo chyba sama nie wiem co chcę . Zatrzymuję się tylko przed ładnymi szpilkami , które zalegałyby mi w szafie . Sportowe buty , które sa teraz trendy , nie są w moim guście a coś pomiędzy jednym i drugim nie było warte uwagi O.o Dobrze , ze z zakupem żarcia nie ma takich problemów :d

Też się dziś na buty wkurzyłam. Mam niedaleko sklep z butami markowymi w niższych cenach, przejrzałam rozmiar 38 nic w oko nie wpadło,pomyślałam że zerknę na 37 bo czasem i taki rozmiar mi pasuje. Znalazłam cudnej urody sandałki ale okazały się na małe,a przecena tak kusiła z 69,90 na 19,90 €,że ledwie się oparłam żeby jednak za małych nie kupić :d.  

Ze złości poszłam do Takko i tam humor mi się poprawił,bo było na wszysko 50% i zaopatrzyłam się w fajne  letnie spodnie w kolorze jeansu. :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magdzie napisał:

Tak tylko proponuje , z dobrego serca )))

Wiem Magdusiu ...zawsze miałaś ogromniaste serce . Nawet wtedy , kiedy na obiedzie u Ciebie i śp. Lori byłam . Te dwa kartofelki dla nas trzech ...ale mięsa i kalafiora nie żałowałaś . Będę pamiętać ....zawsze , że gościowi ważnemu ( czyt. mnie ) większą porcję nałożyłaś na talerz .:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Dobrze , ze z zakupem żarcia nie ma takich problemów :d

No właśnie:oklaski: żarcie jest super,,,a reszta niech poczeka ,,smaki nasze polskie to ,,to!!!!  nie mogę się najesc kiełbachy przeróżnej,,probuje dużo,,gdzie nie pojadę to kupuję z innych masarni,,

ale co do zakupów,,to szukam czegos czego nie mam w szafach,,dzisiaj 6 par chyba poszlo w pralke adidasów,,skórzane i materiałowe,,co będzie to będzie ,,nie były brudne ale przykurzone od leżenia,,wyszly jak nowe,,a jak je szlak trafi to nischt zu tragisz,,,pozbędę się ,,,ja bylam zakupoholikiem kiedyś,,,hahha ale fajne czasy ,,a co tam,,raz się zyje:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

Też się dziś na buty wkurzyłam. Mam niedaleko sklep z butami markowymi w niższych cenach, przejrzałam rozmiar 38 nic w oko nie wpadło,pomyślałam że zerknę na 37 bo czasem i taki rozmiar mi pasuje. Znalazłam cudnej urody sandałki ale okazały się na małe,a przecena tak kusiła z 69,90 na 19,90 €,że ledwie się oparłam żeby jednak za małych nie kupić :d.  

Ze złości poszłam do Takko i tam humor mi się poprawił,bo było na wszysko 50% i zaopatrzyłam się w fajne  letnie spodnie w kolorze jeansu. :)

Dlatego szybko się pocieszyłam , że jak nie tu , to kupię sobie w De :) Tam można kupić coś po fajnej obniżce w przeciwieństwie do naszych sklepów :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Dlatego szybko się pocieszyłam , że jak nie tu , to kupię sobie w De :) Tam można kupić coś po fajnej obniżce w przeciwieństwie do naszych sklepów :cool:

No jasne,są na prawdę fajne przeceny,więc pakuj się i przyjeżdżaj :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

No właśnie:oklaski: żarcie jest super,,,a reszta niech poczeka ,,smaki nasze polskie to ,,to!!!!  nie mogę się najesc kiełbachy przeróżnej,,probuje dużo,,gdzie nie pojadę to kupuję z innych masarni,,

ale co do zakupów,,to szukam czegos czego nie mam w szafach,,dzisiaj 6 par chyba poszlo w pralke adidasów,,skórzane i materiałowe,,co będzie to będzie ,,nie były brudne ale przykurzone od leżenia,,wyszly jak nowe,,a jak je szlak trafi to nischt zu tragisz,,,pozbędę się ,,,ja bylam zakupoholikiem kiedyś,,,hahha ale fajne czasy ,,a co tam,,raz się zyje:oklaski:

A daj spokój,jaki tam zakupoholizm...to się teraz nazywa poprawianie nastroju,albo odstresowywanie..;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

A daj spokój,jaki tam zakupoholizm...to się teraz nazywa poprawianie nastroju,albo odstresowywanie..;)

masz rację! ja zawsze mówię ,że to jest cudowny relaks,,,ale dużo przyhamowalam ,,może dlatego ,,ze mam teraz inny cudowny relaks:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...