Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Heidi napisał:

Jak wiecie, mam swoich szpiegów. Desant wygląda niegroźnie. Nie ma się czego bać . Wszyscy są piękni i sprawni. Tylko dlaczego z jedwabnych spadochronów uszyli jednakowe piękne garnitury ? Kto wie ?

desant.jpg

Taniej wyszło. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

To sie wykosztowalas niepotrzebnie, bielizna spada po pierwszym kieliszku, a ja juz widze toasty:d

Musisz się jeszcze wiele nauczyć o naszych weekendowych obyczajach :haha: Co tydzień imprezka suto zakrapiana trwa...nie do białego rana, bo wstać skoro świt trzeba...:szydera: Ale balanga jest :hura: Wkładamy wykwintne stroje wieczorowe, jedwabie, perły na szyję, etole...co kto lubi... i balujemy aż miło....:hura::wino::oklaski: A "Ciało" nic....:oklaski: Ma do nas zaufanie...:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy Nowi i Starzy forumowi Znajomi. Dziekuję Wam za to, że jesteście.

Usmiałem się do łez. Wasze komentarze są bezcenne. Osobiście bardzo się raduję, że znalazłem swoje nowe miejsce do pisania i dzielenia się z Wami tym co dobre. Bo niczego złego nie ma i nie będzie.

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Musisz się jeszcze wiele nauczyć o naszych weekendowych obyczajach :haha: Co tydzień imprezka suto zakrapiana trwa...nie do białego rana, bo wstać skoro świt trzeba...:szydera: Ale balanga jest :hura: Wkładamy wykwintne stroje wieczorowe, jedwabie, perły na szyję, etole...co kto lubi... i balujemy aż miło....:hura::wino::oklaski: A "Ciało" nic....:oklaski: Ma do nas zaufanie...:hura:

A jutro rosołek z cekinami. :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Nie gadaj !

Bo ja już od dwóch dni zachodzę w głowę jakiego koloru stringi dzisiaj ma mąż pdp. Schował złośliwiec. :haha::szydera:

Aaaa...jesteś....:szydera: To słowo ma dla ciebie znaczenie magiczne  pojawiasz się jak królik w kapeluszu :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Nie gadaj !

Bo ja już od dwóch dni zachodzę w głowę jakiego koloru stringi dzisiaj ma mąż pdp. Schował złośliwiec. :haha::szydera:

A to nie są białe lekko foliowane i gdzieniegdzie gumeczki, żeby zawartość nie wypadła :o

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mąż napisał:

Moi Drodzy Nowi i Starzy forumowi Znajomi. Dziekuję Wam za to, że jesteście.

Usmiałem się do łez. Wasze komentarze są bezcenne. Osobiście bardzo się raduję, że znalazłem swoje nowe miejsce do pisania i dzielenia się z Wami tym co dobre. Bo niczego złego nie ma i nie będzie.

 

Na ty forum na pewno znajdziesz to, czego szukałeś i nie znajdziesz tego czego nie chcesz:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Musisz się jeszcze wiele nauczyć o naszych weekendowych obyczajach :haha: Co tydzień imprezka suto zakrapiana trwa...nie do białego rana, bo wstać skoro świt trzeba...:szydera: Ale balanga jest :hura: Wkładamy wykwintne stroje wieczorowe, jedwabie, perły na szyję, etole...co kto lubi... i balujemy aż miło....:hura::wino::oklaski: A "Ciało" nic....:oklaski: Ma do nas zaufanie...:hura:

Pierly nam sie zle kojarza, ale w koncu i tak sie je zdejmuje:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Musisz się jeszcze wiele nauczyć o naszych weekendowych obyczajach :haha: Co tydzień imprezka suto zakrapiana trwa...nie do białego rana, bo wstać skoro świt trzeba...:szydera: Ale balanga jest :hura: Wkładamy wykwintne stroje wieczorowe, jedwabie, perły na szyję, etole...co kto lubi... i balujemy aż miło....:hura::wino::oklaski: A "Ciało" nic....:oklaski: Ma do nas zaufanie...:hura:

Ja odnośnie tych pereł pytanko mam, czy one są testamentowe?

Znaczy ze spadku?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...