Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jadę po południu z moim PDP   na Pizze ....

Godzinę temu, ullcia napisał:

Lat sześćdziesiąt? I co z tego? Być dojrzałym to nic złego! Zwłaszcza kiedy ciałem młody I szlachetnej wciąż urody. Duchem jeszcze nastolatek Mimo sześćdziesięciu latek! Sto lat, sto lat zaśpiewajmy, Toast wznieśmy i hulajmy!.....może lepiej tym razem trafiłam :p

ja zawsze mówię ,że DO  kłamie ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

                                                  @adamos1 :tort:

@Florcia :ciacho: @ullcia :ciacho:@Betty:ciacho:@Marzena:ciacho:@Blondi:ciacho: i inni mile widziani goście :ciacho::ciacho::ciacho::drink::drink::drink:

:drink:podano do stołu dziewczynki!!!! chłopczyki też mile widziani!!!:drink:

jeszcze @Serenity :drink::ciacho:

wydaje mi się,że zwidów nie mam i drinki podano

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

                                                  @adamos1 :tort:

@Florcia :ciacho: @ullcia :ciacho:@Betty:ciacho:@Marzena:ciacho:@Blondi:ciacho: i inni mile widziani goście :ciacho::ciacho::ciacho::drink::drink::drink:

:drink:podano do stołu dziewczynki!!!! chłopczyki też mile widziani!!!:drink:

jeszcze @Serenity :drink::ciacho:

ha ha same kobitki  -nie dam rady  ha ha ha

coś na wesoło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamos1 daj pospać!jeszcze troszke,,

:kawa::kawa: u mnie zaraz druga kawusia poleci ,ja jestem dzisiaj bardzo szybka,już nawet prezent super kupiłam,,,zająca śpiewającego i tańczącego",teraz będę główkować jak go zapakować aby mu nóżek nie połamać,a miejsca nie mam za dużo, już żyję domem,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie nudy ,jakie nudy , przecież w Polsce mamy internet ,adamos my nie jedziemy do epoki kamienia łupanego tylko do trochę niedorobionej Polski,nic nie wiadomo ,może i z internetem te fikołki też coś wymyślą, aby może udostępniać na godziny? już mnie nic nie zdziwi ,kompletnie nic ,może będą kazali nam listę wydatków codziennych sporządzać? do kontroli? 

boże co ja piszę ,jeszcze podchwycą i wprowadzą ,oby nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by tu zjesc na dobry wieczór?:jabłko::zielone_jabłko: za dużego wyboru nie mam w naszej kawiarence,a gdzie jest czekolada z  całymi orzechami ,

u mnie w domku już na mnie czekają a ja czekam też ,jeszcze ta paskudna niedziela jutro,abym ją przeżyła i będzie już dobrze,,,:lody:może,na hartowanie gardła, 

na hartowanie gardła :piwo:polecam, też nie mam, co za bidę mam tutaj nic nie ma, muszę zmienić lokal-:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...