Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Blondi napisał:

nischt zu tragisch,,psiknę czymś w te głośniczki jak co,,,albo puszczę muzę na powera,,,te towarzyszki mam od ponad roku,,nie ma ich dużo ,,jak wyjdzie jedna albo góra dwie to wszystko,,,ale zawsze mnie ciekawi skad wychodzą,,albo skąd przychodza,,hahahha

Muzykalne ...

psiamacie:tak2:

ale faktycznie jak puscisz muzyczke, to pogluchna 

ty a co one tam zrom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Opiekun wporzo, Pop też. Chlał przez agencję. Chłopak myślał, że klepki (  nr telefonu) mu brakuje, bo do swojej Agencji dodzwonić się nie mógł. Tymczasem laski zapracowane, bo na FB cały dzień siedząO.o. To co miał robić ? Dobrze, że Ty jesteś chłopak z ikrą i trochę :szydera: ogarnięty jesteś

Jutro wieczorem przedstawię mohą dzidzię. Zobaczymy co tam zastanę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Grzegorz B napisał:

Jutro poznam moją nową dzidzię i mam nadzieję że u mnie jutro kres moich głupich przygód w de

Wiem !!!   Żenisz się w PL ? :szydera::szydera::szydera: No... to rzeczywiście , koniec przygód :szydera::szydera::szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jedni uciekają w demencję, inni w Alzheimera, a jeszcze inni w alkoholizm...a wszystko to nasza wina...opiekunek :haha::szydera::szydera:

Zajebisty tekst :cool: mój ostatni wolał umrzeć niż na mnie patrzeć. A ja naiwny myślałem że białaczka go zabiła

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ciekawe, czy walizki w kosmosie też giną? :szydera:

Nie, nie giną :szydera:. Tylko cyberprzestępców po sznurku spuszczają na Ziemię. Zapytaj @Blondi, czy jeszcze ma na koncie swoje miliony:szydera:. @Blondi , proszę Ciebie : nie przysyłaj mi filmików, nie dzwoń do mnie i nie rób żadnego przelewu na moje konto >:(

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Nie, nie giną :szydera:. Tylko cyberprzestępców po sznurku spuszczają na Ziemię. Zapytaj @Blondi, czy jeszcze ma na koncie swoje miliony:szydera:. @Blondi , proszę Ciebie : nie przysyłaj mi filmików, nie dzwoń do mnie i nie rób żadnego przelewu na moje konto >:(

 

Ze wszystkiego też rezygnuję ale przelew jednak zaryzykuję. :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Nie, nie giną :szydera:. Tylko cyberprzestępców po sznurku spuszczają na Ziemię. Zapytaj @Blondi, czy jeszcze ma na koncie swoje miliony:szydera:. @Blondi , proszę Ciebie : nie przysyłaj mi filmików, nie dzwoń do mnie i nie rób żadnego przelewu na moje konto >:(

 

zrobi się ,,jedną będę miała z głowy,,,a miolionowe mam zera na koncie -nischt zu tragisch:przekleństwa:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Tak to jest, jak się nie czyta na bieżąco :lanie: Popełniłaś klasyczne faux pas :trele:

przepraszam, moja wina, moja wina, moja wina. Już dobrze ?  O wybaczenie proszę. Kiedy @Grzegorz wszedł do grupy, to ja bez netu byłam :smutek:. Nic nie wiem, nie ma mnie już . Czy to znaczy, że wypadam z gry ? :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

przepraszam, moja wina, moja wina, moja wina. Już dobrze ?  O wybaczenie proszę. Kiedy @Grzegorz wszedł do grupy, to ja bez netu byłam :smutek:. Nic nie wiem, nie ma mnie już . Czy to znaczy, że wypadam z gry ? :smutek:

Kajaj się, kajaj....szaty drzyj...no te co ci zostały po Gran Canarii....:haha: A jutro, miast Marzanny, utop Jonasza i zabawa zacznie się od nowa :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Kajaj się, kajaj....szaty drzyj...no te co ci zostały po Gran Canarii....:haha: A jutro, miast Marzanny, utop Jonasza i zabawa zacznie się od nowa :hura:

Ok dyrygencie. Sprawdzę zatem pod kołdrą czy jakieś kulki ktoś zgubił.:d. A może jakąś  flaszeczkę przytulankę,z mlekiem oczywiście:d

O przypomniało mi się !! Nowi PoP już mi przekazali, że nigdy tak dużo mleka nie kupowali :d. Znowu będę miała kłopotyO.o. Już karuzela poszła w ruch. Pokręcę się tutaj z miesiąc i pewnie nie wrócę, bo krowy przecież dla mnie nie kupią :kawa2::smutek:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A jutro, miast Marzanny, utop Jonasza i zabawa zacznie się od nowa :hura:

No co ty ? @Grzegorz B mam utopić. Mało ma chłopak kłopotów, to jeszcze wodę w płuca mam mu nalać ?O.o. Dwóch nas na świecie tylko jest! Swojego bliźniaka nie utopię >:(. Poszukam inną ofiarę losu, z innego podwórka raczej.:$. Nie bać się !! Ja swoich nie biję :cool: i miski z betonem do moczenia stóp nie podeślę:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi ileż Ty tego mleka pijesz? nie możesz pić wina czy piwa? nie wspomne o wodzie:( ale jak oni wszystko liczą,,znowu masz Skrucza czy jak mu tam bylo:trele: Heidi zacznij od tych pysznych ubranek ,,jak pożerasz wszystko to może mają na wysoki połysk coś,,co by można bylo mat zrobić,,,obskubac co nie co,,,mi też już głupawka się włączyła:mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...