Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, sayonara 52 napisał:

Zlituj sie, a jak ci tam ,,jajkow,, naskladaja?!

Milosniczka muszekO.o

A jak ci wykluje sie 40.000?

wiesz jakie sa plodne insekty?

 

 

Albo walnij piescia i krzyknij ,,wypi#$%dalac!

nischt zu tragisch,,psiknę czymś w te głośniczki jak co,,,albo puszczę muzę na powera,,,te towarzyszki mam od ponad roku,,nie ma ich dużo ,,jak wyjdzie jedna albo góra dwie to wszystko,,,ale zawsze mnie ciekawi skad wychodzą,,albo skąd przychodza,,hahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Trafiłeś do tej agencji przez pomyłkę...moim zdaniem, jaki kraj, tacy terroryści, tfu...miało być jaka agencja, tacy opiekunowie...a ty to taki wyjątek potwierdzający, czy nie potwierdzający reguły...:haha: Ale następnym razem będziesz mądrzejszy...:dobrze:

Masakra, mówię Ci. Trafiłem do nich przypadkiem ale teraz będę wybierał z większą starannością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, sayonara 52 napisał:

Zlituj sie, a jak ci tam ,,jajkow,, naskladaja?!

Milosniczka muszekO.o

A jak ci wykluje sie 40.000?

wiesz jakie sa plodne insekty?

 

 

Albo walnij piescia i krzyknij ,,wypi#$%dalac!

Ha, ha... one już drogę do banku przecierają. :szydera::donos::donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Ha, ha... one już drogę do banku przecierają. :szydera::donos::donos:

Jak Słodziakowego banku, to ja poproszę jednego hiszpańskiego trojana....:szydera: Po namyśle doszłam do wniosku, że z tej Hiszpanii to same niefajne rzeczy przybywają.... hiszpańska mucha, albo hiszpańska grypa.....:szydera: Ja dziękuję za tego trojana :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, XXMartynaXX napisał:

To może  nie  może  ze mną  na trzeźwego  wytrzymać?:(

Byłam raz w miejscu gdzie piwnica mogła uchodzić za dobrze zaopatrzony sklep monopolowy bp nikt tego nie pił. Jednak babcię usprawiedliwiam bo ma demencję. :szydera::szydera::szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Grzegorz B napisał:

zastanawiam się czy taka super stella że opiekun zaczął chlać, czy poprostu opiekun alkoholik xd

Opiekun wporzo, Pop też. Chlał przez agencję. Chłopak myślał, że klepki (  nr telefonu) mu brakuje, bo do swojej Agencji dodzwonić się nie mógł. Tymczasem laski zapracowane, bo na FB cały dzień siedząO.o. To co miał robić ? Dobrze, że Ty jesteś chłopak z ikrą i trochę :szydera: ogarnięty jesteś

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...