Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, 1bozka napisał:

A Ty czemu ryczysz. Ovmatko moja co tu sie porobiło,jedna za babką płacze druga bo lubi. Zapomniałyśmy a dzis pierwszy dzien wiosny:zdrówko: .Jakąś marzannę  byśmy moze utopiły

Skoro pierwszy dzień wiosny, to możemy co nieco innego utopić...na przykład... :wino:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Och... dobrze, że odpowiedziałaś, bo już martwiłam się ,że następna się obraziła na moje "zabawne" ( dla mnie przynajmniej) wpisy. :love:

Te Twoje kulki mają wielką moc. Bawiły nas długo i bawić pewnie jeszcze będą. Czasami niby nic , a jak cieszy :d

A ty co rozdzierasz szaty? :szok: Na Gran Canarii jakiś kompleksów dostałaś? :szok: Ty się opamiętaj...:szydera: Jesteś znowu wśród swoich :oklaski: Bądź sobą znowu :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj dekorowałam okna ,,Niemcy mają tutaj taki zwyczaj,,iiii????? jajeczka wylądowały na oknach:love: słodziak jak mi przyniósł kartony z jajkami-to szok,,facet sam w domu a jajek ma po kokardę,, a jakie śliczne,,z cykoriami-ręcznie robione,,przeróżne ,,w drewnianym opakowaniu z siankiem jeszcze inne ,,no więc wzięłam sie do roboty,,gałązki fajnie zawieszone a na nich jajeczka-hahaha ale mam jajcowo w jadalni,,,ale już mnie nic nie dziwi,,bo sam udekorował salon z jadalnią na Boże Narodzenie,,byłam też miło zaskoczona,,, mało tego mam 2 zające i wóz i koszyczek,,,i tam jaja wylądowały,,a te zające to duże postacie -drewniane,,a tu dzieci nie ma-szkoda:rozpacz: bo dla dzieci to super dekoracja ,,,więc w salonie mam jeszcze zwierzyniec z wozem,,,:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Och... dobrze, że odpowiedziałaś, bo już martwiłam się ,że następna się obraziła na moje "zabawne" ( dla mnie przynajmniej) wpisy. :love:

Te Twoje kulki mają wielką moc. Bawiły nas długo i bawić pewnie jeszcze będą. Czasami niby nic , a jak cieszy :d

Ciężko byłoby sie obrazić na Ciebie , bo znam Cię na wylot i przelot :haha::szydera: A jak będziesz chciała mi dokuczyć to i tak uznam to za kiepski żart :szydera::trele: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Ciężko byłoby sie obrazić na Ciebie , bo znam Cię na wylot i przelot :haha::szydera: A jak będziesz chciała mi dokuczyć to i tak uznam to za kiepski żart :szydera::trele: 

Moze kiedyś się spotkamy wszystkie na jakimś wielkim sprzątaniu piwnic niemieckich,ja dobrze niemieckiego nie znam więc pewnie trafie na zlecenieSPRZĄTANIE PIWNIC :donos:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

:oklaski: Bądź sobą znowu :oklaski:

Sobą być ? Jak to  jest? Ja jak Danuśka z "Krzyżaków" : boję się , boję ....:( już wszystkiego. Jonasz jestem. Mojej walizki na Gran Canarii też nie ma. To gdzie ona jest do jasnej ciasnej ? Przyznać się ! Kto moje szaty nosi i srebrem się obwiesza  ? @Blondi coś pisze, że okna dekoruje, srebro to może czy moje gacie w tygrysie wzorki , czy bluzki z dziurami pod pchami ? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Sobą być ? Jak to  jest? Ja jak Danuśka z "Krzyżaków" : boję się , boję ....:( już wszystkiego. Jonasz jestem. Mojej walizki na Gran Canarii też nie ma. To gdzie ona jest do jasnej ciasnej ? Przyznać się ! Kto moje szaty nosi i srebrem się obwiesza  ? @Blondi coś pisze, że okna dekoruje, srebro to może czy moje gacie w tygrysie wzorki , czy bluzki z dziurami pod pchami ? 

Lepiej przyznaj sie co w niej przemycałaś , ze tak długo ją przetrzymują :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Sobą być ? Jak to  jest? Ja jak Danuśka z "Krzyżaków" : boję się , boję ....:( już wszystkiego. Jonasz jestem. Mojej walizki na Gran Canarii też nie ma. To gdzie ona jest do jasnej ciasnej ? Przyznać się ! Kto moje szaty nosi i srebrem się obwiesza  ? @Blondi coś pisze, że okna dekoruje, srebro to może czy moje gacie w tygrysie wzorki , czy bluzki z dziurami pod pchami ? 

:lanie: za Jonasza :czytaj: i za Danuśkę...:lanie: Walizka to rzecz nabyta...widocznie nie była ci potrzebna :haha: A srebro zamienisz na złoto i brylanty :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja spaliłam dzisiaj zamiast Marzanny fajeczkę, niejedną zresztą...może być taki Ersatz? :szydera: A kieliszeczek jak najbardziej....:hura::wino::dobrze:

Skoro tak , to ja pożegnałam dzisiaj wiosne w imieniu Was wszystkich :d patrząc na zawartość mojej popielniczki :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, 1bozka napisał:

Moze kiedyś się spotkamy wszystkie na jakimś wielkim sprzątaniu piwnic niemieckich,ja dobrze niemieckiego nie znam więc pewnie trafie na zlecenieSPRZĄTANIE PIWNIC :donos:

Dajesz na to sprzątanie...dajesz....a jak postawisz co nieco, to my ci pomożemy :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...