Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu wydrukował coś na drukarce i leżało. Dzisiaj dostałam do rączki rozpiskę co mam sprzątać każdego dnia tygodnia. Kuchnię raz w tygodniu. :o Za to w sobotę piwnice. Niech coś innego wymyśli, powiem mu przy kolacji. Aha. W niedziele nie sprzątam. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kilka dni temu wydrukował coś na drukarce i leżało. Dzisiaj dostałam do rączki rozpiskę co mam sprzątać każdego dnia tygodnia. Kuchnię raz w tygodniu. :o Za to w sobotę piwnice. Niech coś innego wymyśli, powiem mu przy kolacji. Aha. W niedziele nie sprzątam. :haha:

Na niedzielę też ci sprzątanie zaplanował ??? ot pomysłowy Dobromir wie jak komuś życie zorganizować chciałam napisać uprzykrzyć .Jak będzie się upierał przy tym sprzątaniu w niedzielę to powiedz ,że twoje wyznanie ci na to nie pozwala i że ma to w kwestionariuszu .Ciekawe co na to powie ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

A ja dzisiaj przenoszę do De polską tradycję i na resztce rosołku zrobię pomidorówkę. Nie wiem co jeszcze bo mięska nie ma a jajka zostały uznane za niezdrowe. Zrobiłam wczoraj kluski lane to zostały uznane za makaron. :szydera:

Co dom to inne zwyczaje. Tu nie ma w ogóle makaronu. Ziemniaki, ziemniaki, ziemniaki  z ziemniakami. :haha:

I u mnie wczora byl rosolek,ostatnio gotowalam w sierpniu, tez dzisjaj pomidorowke planuje,U mnie nudel nudel i w przerwie Spagetti, a dla siebie osobno robie ziemniaki, ale dziadek zje nudel i na dodatek sprobuje poltalerza ziemniakow, teraz kuchnia moja i co ugotuje to i musi jesc.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ooooo....wpadasz w rytm....:oklaski:

Pomysłowa jestem i wiem jak urozmaicić krótkie chwile jakie są mi dane do przeżycia wspólnie z moim słodziakiem .Takie życie a ikonki mi znów na złość robią i nie chcą się pojawić

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

kto komu podgryza,odgryza ...korzonek?:haha:

Ktoś napisał o badylach to ja skojarzyłam z korzonkami no wiesz takimi roślinnymi .Nic już więcej nie napisze bo w tym temacie sama musisz się domyślić kto ,komu ,co .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, ORIM napisał:

Dziewoje hoże,spokojnie z tym ramieniem do wspierania :d aby później te ramiona pozostawione w Polsce sapać Wam nie zaczeły;)

Witam Cię osobiście:hura:ja wiem ze tu kolejka przecudnej urody i figury dziewoj:oklaski:.I każda myśli o tych ramionach do wsparcia:hura:. Ja tak cichutko na końcu się zTobą witam Tylko nie przestrasz sie tej halastry i nie ucieknij gdzie pieprz rośnie.Bo tu rożne rzeczy się dzieją i tak:wino: i tak..:grzmotnąć:. Tak ze powodzenia

Edytowane przez 1bozka
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kilka dni temu wydrukował coś na drukarce i leżało. Dzisiaj dostałam do rączki rozpiskę co mam sprzątać każdego dnia tygodnia. Kuchnię raz w tygodniu. :o Za to w sobotę piwnice. Niech coś innego wymyśli, powiem mu przy kolacji. Aha. W niedziele nie sprzątam. :haha:

:szok: olej to wszystko,czy masz w swojej ankecie napisano sprzatanie podworka,ogrodka,piwnicy. Jak nie to powiesz tyranu niech przeczyta

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, INEZ napisał:

Ktoś napisał o badylach to ja skojarzyłam z korzonkami no wiesz takimi roślinnymi .Nic już więcej nie napisze bo w tym temacie sama musisz się domyślić kto ,komu ,co .

Sie nie tłumacz o czym myślałaś:oklaski: korzonek to korzonek i basta:trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ide popracuje,czyli zrobie troche balaganu udam sprzatanie, Babci niema,niech spoczywa z Bogiem,wczora byla w kostiolku pomodlilam sie za babcie,wracam do tematu babci niema i teraz nie mam roboty,wczasy.Nieraz udaje ze pracuje ciezko i zmenczona jestem. Dziadek mnie lubie i mowi zeby ciezko nie pracowalam.Dzisjaj mam troche prasowania:trele:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kilka dni temu wydrukował coś na drukarce i leżało. Dzisiaj dostałam do rączki rozpiskę co mam sprzątać każdego dnia tygodnia. Kuchnię raz w tygodniu. :o Za to w sobotę piwnice. Niech coś innego wymyśli, powiem mu przy kolacji. Aha. W niedziele nie sprzątam. :haha:

Piwnice nie są w zakresie naszych obowiązków >:( Okna też nie....>:( A sprzątamy, gdy obowiązki przy naszych pdp pozwolą...>:( To prawdziwy Tyranozaurus....:przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, INEZ napisał:

Pomysłowa jestem i wiem jak urozmaicić krótkie chwile jakie są mi dane do przeżycia wspólnie z moim słodziakiem .Takie życie a ikonki mi znów na złość robią i nie chcą się pojawić

Te ikonki to mądre stworzonka....jak chcesz język wytknąć to znikają :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, 1bozka napisał:

Witam Cię osobiście:hura:ja wiem ze tu kolejka przecudnej urody i figury dziewoj:oklaski:.I każda myśli o tych ramionach do wsparcia:hura:. Ja tak cichutko na końcu się zTobą witam Tylko nie przestrasz sie tej halastry i nie ucieknij gdzie pieprz rośnie.Bo tu rożne rzeczy się dzieją i tak:wino: i tak..:grzmotnąć:. Tak ze powodzenia

oooooo....następna harpia :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...