Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I ja posyłam już czerwoną farbę na wasze lica i także posyłam prześcieradło z dziurami. Tylko mi nie krzyczeć po nocy i sąsiada samotnego mi nie wołać , bo lekarze zajęci leczeniem grypowców. Dobranoc ( chyba :) )

05627a95f85543f595d2606b2c4eb83b.jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LACH napisał:

@Heidi musi oddać pięknym za nadobne za to moje wirtualne dożywianie...    :szydera::hura::szydera:

Ja już mam taki etap w życiu: jem wszystko co strawi mój żołądek. Nawet skórzane buty. Zatem chowajcie przede mną co się da. Nie ruszam tylko mioteł,  kory z drzew i plastikowych torebek . Może w poprzednim wcieleniu byłam kozą  ? Hm... zawsze myślałam, że byłam Kleopatrą, ale wszyscy się mylą, pewnie i ja 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Ja już mam taki etap w życiu: jem wszystko co strawi mój żołądek. Nawet skórzane buty. Zatem chowajcie przede mną co się da. Nie ruszam tylko kory z drzew i plastikowych torebek . Może w poprzednim wciele niu byłam kozą  ? Hm... zawsze myślałam, że byłam Kleopatrą, ale wszyscy się mylą, pewnie i ja 

Ja nie o tym.   :szydera::hura::szydera:

Ale pamiętam Kto mnie przywitał i jak na forum   :hura:. No!   :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Ja już mam taki etap w życiu: jem wszystko co strawi mój żołądek. Nawet skórzane buty. Zatem chowajcie przede mną co się da. Nie ruszam tylko mioteł,  kory z drzew i plastikowych torebek . Może w poprzednim wcieleniu byłam kozą  ? Hm... zawsze myślałam, że byłam Kleopatrą, ale wszyscy się mylą, pewnie i ja 

:hura: nie do wiary ,:kopara:,,Jesteś żywym stworkiem? Cran Ganari Ci nie straszne bylo,,,wszystko babce zjadłaś i teraz szuka majtek i sukienek,,,  @Heidi nie chcę myśleć co Ty teraz na tych Bajerach wycudujesz ,,,:oklaski:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LACH napisał:

Czekało specjalnie aż ta talia osy bzyknie coś na forum   :hura:

 

Kim Basinger - Uwielbiam ją . Ona zawsze dobrze gra, ale jak tańczy . Oho, ho...  Prawie jak ja :d. Te buty.... i bransoletki... zaginęły mi bezpowrotnie :smutek:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

To była też  koza:szydera: ?

:zwyciezca: i korba od Żuka za niedomyślność a właściwie za ...(nawet nie wiem jak to określić...).

Jestem w górach(1200 m.n.p.m.) i te kozy(pisane małą literą) są tu niedaleko, autentiko! Czarnobrewe.  :szydera::szydera::szydera:

A Ty myślisz, że pisałem o Opiekunkach bo coś długo śpią???  :hura::szydera::hura:

A jak ładnie ich właściciel nawołuje: cygi, cygi, cygi, czy jakoś tak ( zaraz się zpompuję :szydera:)    :cześć2:  :hura: :zdrówko:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Kim Basinger - Uwielbiam ją . Ona zawsze dobrze gra, ale jak tańczy . Oho, ho...  Prawie jak ja :d. Te buty.... i bransoletki... zaginęły mi bezpowrotnie :smutek:

Prawie zawsze robi wielką różnicę!

                        :zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

16 minut temu, LACH napisał:

Ja nie o tym.   :szydera::hura::szydera:

Ale pamiętam Kto mnie przywitał i jak na forum   :hura:. No!   :hura:

Wiem, wiem... Ja już taka przyziemna się zrobiłam, że aż boli. Za długo w domu byłam :szydera:, aż dwa tygodnie 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LACH napisał:

Czekało specjalnie aż ta talia osy bzyknie coś na forum   :hura:

 

A ja po tej piosence dostalam powera do łazienki:oklaski: zaraz odstawię taki taniec też:oklaski: a niech tylko brzuchol sie ukaże ,,to ja mu dam jutro ,,,tylko jabluszko,,,hahha 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karolina145 napisał:

urzad skarbowy ,chcialam od ciebie przepis na zupe nie dostalam,teraz do ciebie nie odzywam sie  i zabieram zabawki z piaskownicy:rozpacz:

 

W ramach ulgi podatkowej zdradze rezepturę. Pytaj proszę, słucham ( a.. zapomniałam, ze muszisz mówić do lewego ucha, na prawe nie słyszę :szydera:)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LACH napisał:

A kawalącik "złotej rosy" jeszcze się uchował ( w plenerze)  :hura:

I tak to o dupę potłuc!  :zdrówko:

O.o

Ok. Twarda musi ona być, ta d...a . Jak pomyślę, że potłuczoną porcelaną rosę mogłabym skrobać z d...y. Uff... ciężko mi i romantycznie zarazem :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, karolina145 napisał:

urzad skarbowy ,chcialam od ciebie przepis na zupe nie dostalam,teraz do ciebie nie odzywam sie  i zabieram zabawki z piaskownicy:rozpacz:

Nie płakaj! Wytrzyj kinola! Co mam to dam! Czego ni mom to nie dom!  :hura:

Screenshot_20180319-224852.png

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...