Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ORIM napisał:

Dobry wieczór.Zagladam do Was bo na obecnym forum gdzie sobie piszę zrobił się straszny kwas mlekowy.Czas chyba zmienić miejsce,gdzie bedzie można poczytać i popisać coś na wyjeździe.Mam tylko problem,a właściwie przyzwyczajenie do poprzedniego forum i cieżko mi się tu poruszać

Witaj :witam: odnajdziesz sie tutaj bardzo szybko :) my wszyscy błądziliśmy na początku jak dzieci we mgle :) tylko się nie bój jak przeczytasz coś lekko głupiego :haha: bo tutaj to taki mały pozytywny dom wariatów :haha::donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Czym ?? seksem? :hura: 

ja się przyjrzałam i bym sobie na uszka pozawieszała na Fasching,,,,ale nie zakręciło mnie mnie ,,bo juz jestem zakręcona na maxa,,,:hura::szydera:

Jakim seksem. Pomażyć! 

Tym wewzorkiem się zakręcowywałem!

I dla Ciebie:  :serce:  :hura::hura::hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Teraz nie wiem do którego postu sie odniosłaś :o sama zrobisz sobie dobrze ? ;) czy zrobisz sobie łapacza snów ? :szydera:

 

7 minut temu, LACH napisał:

Schowaj ten wisiorek!!!

Już jestem zakręcony a ledwo zerknąłem  :szydera:  :szydera:  :hura:

Rety LACH jaki ty musisz mieć wielki tors . Chyba znam kogoś z wpisu powyżej, kto chętnie przyklei się do niego, bo robótki ręczne mogą przecież sie znudzić :trele:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Witaj :witam: odnajdziesz sie tutaj bardzo szybko :) my wszyscy błądziliśmy na początku jak dzieci we mgle :) tylko się nie bój jak przeczytasz coś lekko głupiego :haha: bo tutaj to taki mały pozytywny dom wariatów :haha::donos:

Uwierz mi ze nie jedno glupie w zyciu czytalem a napisałem tez sporo:d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ORIM napisał:

Dobry wieczór.Zagladam do Was bo na obecnym forum gdzie sobie piszę zrobił się straszny kwas mlekowy.Czas chyba zmienić miejsce,gdzie bedzie można poczytać i popisać coś na wyjeździe.Mam tylko problem,a właściwie przyzwyczajenie do poprzedniego forum i cieżko mi się tu poruszać

Hejka, miło, że do nas wpadłeś/łaś. Mam nadzieję, że zakotwiczysz u nas na dłużej i będziesz się dobrze bawić. Jak my wszyscy. Tylko proszę nie bierz nic do siebie zbyt dosłownie. My tu mamy poplątane myśli i zamiast głów, kłębek włóczki na szyi mamy osadzony

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

 

Rety LACH jaki ty musisz mieć wielki tors . Chyba znam kogoś z wpisu powyżej, kto chętnie przyklei się do niego, bo robótki ręczne mogą przecież sie znudzić :trele:

Wszystkim głodnym śnią się pajdy.

:hura::szydera::hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...