Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja już głupieję wieczorami a w nocy mam horrory. Wczoraj uciekałam z grupką więźniarek z więzienia. Aż się obudził i wstałam by się uspokoić. Ale pamiętam jeden absurd. Jedna dziewczyna przebrała się za psa i miała od nas psy odganiać. Absurd ale i tak podziwiałam jej odwagę. 

Czy ja muszę dzisiaj iść spać ? 

To już wolę jak mi się Mirelka śni. :haha:

Proponuję zakupić coś takiego :dimage.thumb.png.ef6248cce6a266125f9e62b15fd73994.pnghttp://www.instytutnoble.pl/lapacze-snow/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Czy ja muszę dzisiaj iść spać ? 

Nie idz spać ,,,Ty potrzebujesz innych atrakcji,,na portal randkowy zasuwaj ,,to chodz będa Ci się śniły przyjemniejsze rzeczy jak przytulanie,,całowanie,,macanie, dotykanie,,kochanie,,,no!!! :serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Nie idz spać ,,,Ty potrzebujesz innych atrakcji,,na portal randkowy zasuwaj ,,to chodz będa Ci się śniły przyjemniejsze rzeczy jak przytulanie,,całowanie,,macanie, dotykanie,,kochanie,,,no!!! :serce:

To się rano obudzę bardzo zmęczona. :szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LACH napisał:

Schowaj ten wisiorek!!!

Już jestem zakręcony a ledwo zerknąłem  :szydera:  :szydera:  :hura:

Czym ?? seksem? :hura: 

ja się przyjrzałam i bym sobie na uszka pozawieszała na Fasching,,,,ale nie zakręciło mnie mnie ,,bo juz jestem zakręcona na maxa,,,:hura::szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.Zagladam do Was bo na obecnym forum gdzie sobie piszę zrobił się straszny kwas mlekowy.Czas chyba zmienić miejsce,gdzie bedzie można poczytać i popisać coś na wyjeździe.Mam tylko problem,a właściwie przyzwyczajenie do poprzedniego forum i cieżko mi się tu poruszać

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ORIM napisał:

Dobry wieczór.Zagladam do Was bo na obecnym forum gdzie sobie piszę zrobił się straszny kwas mlekowy.Czas chyba zmienić miejsce,gdzie bedzie można poczytać i popisać coś na wyjeździe.Mam tylko problem,a właściwie przyzwyczajenie do poprzedniego forum i cieżko mi się tu poruszać

:witam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ORIM napisał:

Dobry wieczór.Zagladam do Was bo na obecnym forum gdzie sobie piszę zrobił się straszny kwas mlekowy.Czas chyba zmienić miejsce,gdzie bedzie można poczytać i popisać coś na wyjeździe.Mam tylko problem,a właściwie przyzwyczajenie do poprzedniego forum i cieżko mi się tu poruszać

:love::oklaski:  Witaj!!! dzien i dwa i już będiesz smigać jak po swoim podwórku,,,a jak co? to pytaj śmiało,,,:sos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...