Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, INEZ napisał:

Ja max 2 tygodnie w  toksycznym miejscu bo tyle wynosi przeważnie okres wypowiedzenia :)

Nie, no ja tak źle nigdy nie trafiłam. Zawsze mówię że mam szczęście. :) Może nie jest idealnie, zawsze można ponarzekać ale jesteśmy żeby pracować i się dostosować. 

W sumie to byłam w dwóch miejscach bardzo fajnych ale płaca była niefajna. Jak trafię miejsce gdzie będę się naprawdę dobrze czuła i zarobię godziwie to pewnie będę wracać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Nie, no ja tak źle nigdy nie trafiłam. Zawsze mówię że mam szczęście. :) Może nie jest idealnie, zawsze można ponarzekać ale jesteśmy żeby pracować i się dostosować. 

W sumie to byłam w dwóch miejscach bardzo fajnych ale płaca była niefajna. Jak trafię miejsce gdzie będę się naprawdę dobrze czuła i zarobię godziwie to pewnie będę wracać.

Chciałam napisać,że tyle tylko bym była :) a wracać ? pewnie jak bym znalazła odpowiednie pod każdym względem miejsce to bym wróciła jak była by taka możliwość bo u tych naszych podopiecznych zmienia się wszystko jak w kalejdoskopie czasami z dnia na dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Tego się jeszcze muszę nauczyć. :haha:

Powodzenie :) bo sama się przekonałaś jak taki współmałżonek potrafi "działać":smutek:nie dziwię się tym co nie jeżdżą do małżeństw szczególnie jak to druga osoba jest opisywana jako całkiem sprawna i słodziutka jak miód hm ja chyba też jakoś dystansu nabrałam  do takich ofert :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam huzarię. Parę osób aktywnych, to dobrze . Aż boję się pisać, bo wczoraj ledwie weszłam tu pobazgrolić, to wszyscy uciekli do łóżek. Zabraliście ze sobą do walizek partnerów ,czy co ? A może nasza Opiekunkowa listonoszka dostarcza Wam jakieś ekstra przesyłki z zakupów on'line ? 

Zapamiętajcie: nie leżeć pod koniem. Koń to nie krowa i mleka nie będzie !!:d:d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

Pozdrawiam huzarię. Parę osób aktywnych, to dobrze . Aż boję się pisać, bo wczoraj ledwie weszłam tu pobazgrolić, to wszyscy uciekli do łóżek. Zabraliście ze sobą do walizek partnerów ,czy co ? A może nasza Opiekunkowa listonoszka dostarcza Wam jakieś ekstra przesyłki z zakupów on'line ? 

Zapamiętajcie: nie leżeć pod koniem. Koń to nie krowa i mleka nie będzie !!:d:d

To przed ostatnie zdanie jest dla mnie nie zrozumiałe :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, INEZ napisał:

To przed ostatnie zdanie jest dla mnie nie zrozumiałe :$

No widzisz, bo jak coś jest nie tak, to wiadomo, że Mirelka  za to odpowiada  :d. Po moim wpisie o zaspanej huzarii, Mirelka odpowiedź dała,że wszyscy polegli pod koniem , zatem ja dziś odpisuję, że nie warto leżeć pod koniem i czekać na niewiadomo co, bo pokarmu z tego nie będzie i  w konsekwencji życia też   . Już stała się jasność  ?

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

No widzisz, bo jak coś jest nie tak, to wiadomo, że Mirelka  za to odpowiada  :d. Po moim wpisie o zaspanej huzarii, Mirelka odpowidedź dała,że wszyscy polegli pod koniem , zatem ja dziś odpisuję, że nie warto leżeć pod koniem i czekać na niewiadomo co, bo pokarmu z tego nie będzie i  w konsekwencji życia też   . Już stała się jasność  ?

Muszę jednak zapytać @Mirelka1965 co miała na myśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nie...to żart był....:haha: A na serio, to miałam dwa ostatnie piątki pogrzeby...jeden mojego pdp, a drugi jego syna...

Może jak na jedno zlecenie to wystarczy :) a ceremonie pogrzebowe to już chyba masz w jednym paluszku ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

No widzisz, bo jak coś jest nie tak, to wiadomo, że Mirelka  za to odpowiada  :d. Po moim wpisie o zaspanej huzarii, Mirelka odpowiedź dała,że wszyscy polegli pod koniem , zatem ja dziś odpisuję, że nie warto leżeć pod koniem i czekać na niewiadomo co, bo pokarmu z tego nie będzie i  w konsekwencji życia też   . Już stała się jasność  ?

Dla mnie tak...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, INEZ napisał:

Muszę jednak zapytać @Mirelka1965 co miała na myśli :)

Hi, hi, hi......wczoraj była akcja, że przybyli ułani...Ale ci ułani, czyli my, poszli spać, a ja użyłam przenośni, że padli pod koniami :haha: A @Heidi jest mlekożłopem i dlatego napisaał, że pod koniami nie dostaniesz nic (do picia), czyli mleka.....no operujemy takimi dziwnymi skrótami myślowymi  :szydera::szydera::szydera: Przywykniesz...my tak już parę miesięcy skrótujemy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

To rozjaśnij i mi sytuację a raczej wytłumacz czy to była taka przenośnia czy oni rzeczywiście pod tymi koniami spali xd

:d:d:szept:. Mirelka, powiedz jej , bo w głowę czasem  dziewczyna dostanie ( kulką :zwyciezca:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Relaksacyjną? :szydera:

tak, bo pora relaksu i kawy jest. A Inez kochana ty mnie jeszcze nie znasz. W każdym bądź razie pilnuj się i waż słowa.I pamiętaj: głową muru nie przebijesz  :mur:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Hi, hi, hi......wczoraj była akcja, że przybyli ułani...Ale ci ułani, czyli my, poszli spać, a ja użyłam przenośni, że padli pod koniami :haha: A @Heidi jest mlekożłopem i dlatego napisaał, że pod koniami nie dostaniesz nic (do picia), czyli mleka.....no operujemy takimi dziwnymi skrótami myślowymi  :szydera::szydera::szydera: Przywykniesz...my tak już parę miesięcy skrótujemy :haha:

Muszę się przewietrzyć i jeszcze raz to wszystko przeanalizować :659_smoking: to mi musi pomóc i łyk świeżego powietrza bo jak na razie to za trudne dla mnie dalej nie wiem czy ułani to my czy @Heidi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...