Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Tu nie ma nikogo, nawet fizjoterapruta ma być dopiero w przyszłym tygodniu. 

Sposób z miską nie przejdzie, ona się wszystkiego boi i nie pozwoli się tak ułożyć. Myślałam o jakieś specjalnej rynience albo właśnie o tych czepkach ale nie wiem jak się nazywają. Była dzisiaj fryzjerka ale tylko uczesać, głowa musiała być już umyta bo ona tego nie robi.

Fryzjerka nie myje glowy?

super fachmanka!

Jak te ich manikiurzystki od 7 bolesci.

Tez nic nie umieja.

Mnie ,,nageltante,, skrobala paznokcie u nog nozykiem, bo nie miala rozpuszczalnika do shilaku.:kopara:

Ze nie wspomna o bardzo powierzchownym zabiegu na stopy i rece.

Masakra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Dziadzio zabrał router. Po czym oznajmił że jest zamknięty i musi jutro w tej sprawie zadzwonić. Była 15:32 ale przecież musi nabrać mocy urzędowej. Poza tym powiedział przecież że internet będzie 26 marca. Już się nie denerwuję, on musi pokazać kto tu rządzi i ile ma spraw na głowie. A ja na to jak na lato, zero reakcji. 

:dobrze: Ale mimo wszystko, to paździoch jest i tyle.....A co to znaczy, że jest zamknięty? Faktem jest, że ja na Bajerach też tak miała, że router przyszedł, a sygnał włączyli dopiero po jakiś 10 dniach :( Oni mają na wszystko czas.....:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, INEZ napisał:

@Maria Jolanta ten sposób z ręcznikiem i może być zwykła reklamówka jak nie masz innej foli podgłówek obniżysz żeby podopieczna była na płasko i wtedy myjesz może dziadek ci pomoże i potrzyma reklamówkę żeby zrobiła się rynienka i woda ściekała do zwykłej miski .

A druga reka niech babke przydusi do podloza ,coby sie nie bala i nie zrywala,;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

A nam zginął zegarek ręczny :sos: Leżał na stole jak lekarka była, potem babce dałam do ręki żeby założyła, ona poszła do łazienki, w wiadomym celu, i ślad po zegarku zaginął ;) A teraz zakończyliśmy akcje poszukiwawczą :d Detektyw ze mnie niezły.....:szok:

Poooszedl ,zostal splukany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 1bozka napisał:

WYOBRAZCIE sobie ze dzwoniła do mnie  przed chwilą znana agencja P.....4.........nie moge dojść do siebie.....proponowali mi wyjazd 2 tygodniowy ze Swiętami za.....

kto zgadnie za ile>:(...Powinnam ovtym napisać w wątku DOWCIP

Nooo? 400?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sayonara 52 napisał:

A druga reka niech babke przydusi do podloza ,coby sie nie bala i nie zrywala,;)

@

Babcia fajna ale słabiutka bardzo. Ma spastyczną prawą rękę i bardzo ją boli, już mam wypracowaną technikę, rękę układam zgiętą w podwinięty sweterek i tak jej nie boli. Jest specjalny temblak ale za duży i żeby go założyć musiałabym się naszarpać i nadźwigać. Zresztą ona temblaka nie chce, boi się....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 1bozka napisał:

320 za dwa tygodnie:hura:Co oni przecież prima aprilis dopiero 1 kwietnia.Nawet nie zdążyłam sievzdenerwowsc tylko ogarnął mnie dziki śmiech:hura:

Oczywiście jedziesz. Masz niewątpliwą okazję pobić swój rekord. Najniższego wynagrodzenia. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Dziadzio zabrał router. Po czym oznajmił że jest zamknięty i musi jutro w tej sprawie zadzwonić. Była 15:32 ale przecież musi nabrać mocy urzędowej. Poza tym powiedział przecież że internet będzie 26 marca. Już się nie denerwuję, on musi pokazać kto tu rządzi i ile ma spraw na głowie. A ja na to jak na lato, zero reakcji. 

!!!! #$% @&* niemiecka dokladnosc!

Bylo ze zrozumieniem ppowiedziec 

 

ja ja Stalingrad,,:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże co za cyrk!!!! Dziś nawet  Pies  w budzie  ma  internet!@@@@:donos: A polska  opiekunka  musi  walczyć o  podstawy.Skandal.  Ja 1 raz  nie  miałam  w  domu  internetu.to nie  rozpakowałam  się i Stick  znalazł  sie w 5 min.A bez ograniczeń  dostałam  w 3 dni.Nikt  nikomu  łaski  nie  robi.Niech  dziadek  sam o siebie  dba  jak  taki  cwaniak.Mówiłam   nie  brać   dziadów!!!!!:grzmotnąć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże co za cyrk!!!! Dziś nawet  Pies  w budzie  ma  internet!@@@@:donos: A polska  opiekunka  musi  walczyć o  podstawy.Skandal.  Ja 1 raz  nie  miałam  w  domu  internetu.to nie  rozpakowałam  się i Stick  znalazł  sie w 5 min.A bez ograniczeń  dostałam  w 3 dni.Nikt  nikomu  łaski  nie  robi.Niech  dziadek  sam o siebie  dba  jak  taki  cwaniak.Mówiłam   nie  brać   dziadów!!!!!:grzmotnąć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...