Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wy @ @ @ przebrzydłe :szydera: @INEZ i @Maria Jolanta :lanie: za nabijanie się z koleżanki, która całą przerwę poświęciła na szukanie sejfu w domu :szydera: Nie, nie sama szukałam....za świadka robiłam....kuratorka szukała :donos: I nie znalazła....a klucze do dwóch sejfów są :szok: Może w banku dziadek przechowuje złoto i brylanty? :szok: Może jakiego Picasso, albo Van Gogha? :szok: Nie poznałam tajemnicy :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A wy @ @ @ przebrzydłe :szydera: @INEZ i @Maria Jolanta :lanie: za nabijanie się z koleżanki, która całą przerwę poświęciła na szukanie sejfu w domu :szydera: Nie, nie sama szukałam....za świadka robiłam....kuratorka szukała :donos: I nie znalazła....a klucze do dwóch sejfów są :szok: Może w banku dziadek przechowuje złoto i brylanty? :szok: Może jakiego Picasso, albo Van Gogha? :szok: Nie poznałam tajemnicy :smutek:

To teraz poszukaj na spokojnie sama a jak już znajdziesz i opróżnisz to zawołaj kuratorkę i całą rodzinę i pokaż im gdzie znajduje się ten sejf :trele:a o nabijanie z ciebie nikogo nie posądzaj bo my z nieobecnych się nie nabijamy ;)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, INEZ napisał:

To teraz poszukaj na spokojnie sama a jak już znajdziesz i opróżnisz to zawołaj kuratorkę i całą rodzinę i pokaż im gdzie znajduje się ten sejf :trele:a o nabijanie z ciebie nikogo nie posądzaj bo my z nieobecnych się nie nabijamy ;)

Nie? :szok: No przecież mnie nie było, a wy miałyście używanie :lanie::szydera:;) Ale niech tam......potrzebny nam jest śmiech, a że moim kosztem, to trudno :smutek::trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, INEZ napisał:

To teraz poszukaj na spokojnie sama a jak już znajdziesz i opróżnisz to zawołaj kuratorkę i całą rodzinę i pokaż im gdzie znajduje się ten sejf

Wystarczy mi łażenia po zapajęczynowanych piwnicach i strychach, o odsuwaniu obrazów i opukiwaniu ścian nie wspomnę....:smutek: Dziadek głupi nie był...przy takim synku na pewno nie trzymał w domu kosztowności, czy co tam zakonspirował :haha: Wyjdzie w swoim czasie...ale mnie to jakby rybka.....no chyba, że babka zapisze mi cały ten Sezam :szydera::szydera::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wystarczy mi łażenia po zapajęczynowanych piwnicach i strychach, o odsuwaniu obrazów i opukiwaniu ścian nie wspomnę....:smutek: Dziadek głupi nie był...przy takim synku na pewno nie trzymał w domu kosztowności, czy co tam zakonspirował :haha: Wyjdzie w swoim czasie...ale mnie to jakby rybka.....no chyba, że babka zapisze mi cały ten Sezam :szydera::szydera::szydera:

Ja bym raczej kafelki w łazienkach obstukała :$:trele: komu by się chciało w zapajęczonych piwnicach skarby rodowe ukrywać .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

Hm @Mirelka1965 szuka skarbów a raczej sejfu to jest usprawiedliwiona a cała reszta gdzie się podziewa?:)

No właśnie? :szok: Gdzie? :szok: Kawusia wypita, ciasteczko wciągnięte lewą dziurką od nosa, to naszła mnie ochota na :dyskusja: A tu pustki w domu moim.......:smutek::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No właśnie? :szok: Gdzie? :szok: Kawusia wypita, ciasteczko wciągnięte lewą dziurką od nosa, to naszła mnie ochota na :dyskusja: A tu pustki w domu moim.......:smutek::haha:

Jakie pustki ? Chwal się zaraz czy coś ciekawego znalazłaś :trele:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Chciałam rano zaparzyć kawę,ale najzwyczajniej w świecie nie miałam netu.:( Pomimo,że znalazłam pracę na miejscu i od dziś nie jestem opiekunką,coś mnie do Was ciągnie.:d Stwierdziłam,że będę do Was zaglądać,bo fajne z Was Babki ,a i rodzynek czasami zajrzy. Lubię się pośmiać do kompa,z Wami mam to zapewnione.:trele:. Zaparzę sobie siemię i poczytam. :)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Alicja09 napisał:

Dzień dobry.Chciałam rano zaparzyć kawę,ale najzwyczajniej w świecie nie miałam netu.:( Pomimo,że znalazłam pracę na miejscu i od dziś nie jestem opiekunką,coś mnie do Was ciągnie.:d Stwierdziłam,że będę do Was zaglądać,bo fajne z Was Babki ,a i rodzynek czasami zajrzy. Lubię się pośmiać do kompa,z Wami mam to zapewnione.:trele:. Zaparzę sobie siemię i poczytam. :)

:hura: napisz jak pierwsze dni w nowej pracy ,da się wytrzymać? Kłopoty żołądkowe jeszcze nie przeszły ?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

:hura: napisz jak pierwsze dni w nowej pracy ,da się wytrzymać? Kłopoty żołądkowe jeszcze nie przeszły ?

Dziś spoko,cały dzień szkolenia,ale jestem pozytywnie zaskoczona. Żołądek nadal mi dokucza,staram się mu nie dokładać i czuję się lepiej stosując dietę. Jednak tak się nie da żyć. Córka zaczyna krzyczeć "chcę kiełbasy" zjedzmy coś ostrego,np śledzie,no i koniec diety  :d

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alicja09 napisał:

Dziś spoko,cały dzień szkolenia,ale jestem pozytywnie zaskoczona. Żołądek nadal mi dokucza,staram się mu nie dokładać i czuję się lepiej stosując dietę. Jednak tak się nie da żyć. Córka zaczyna krzyczeć "chcę kiełbasy" zjedzmy coś ostrego,np śledzie,no i koniec diety  :d

 

Przecież córce żołądek nie dokucza :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Poszukaj tego sejfu w zegarach :d

Już kuratorka szukała. I nic nie znalazła. Babcia mi powiedziała, że w banku jest skrytka na hasło. I sprawa się wyjaśniła, skąd nieznane klucze do sejfu w szpargałach dziadka były :oklaski: I nie muszę już po piwnicach latać, kafelek opukiwać, podłóg zrywać, zegarów przeszukiwać und so weiter :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Czy u Was też taka zwariowana pogoda ? U mnie świeci ostre słońce na przemian z czarnymi chmurami a teraz jeszcze wieje jak cho..... O.o Łeb mi zaraz pęknie :przekleństwa:

Tu cały dzionek padało, wilgotność duża, teraz mży, ale ciepło. Ciśnienie atmosferyczne wariuje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Alicja09 napisał:

Dzień dobry.Chciałam rano zaparzyć kawę,ale najzwyczajniej w świecie nie miałam netu.:( Pomimo,że znalazłam pracę na miejscu i od dziś nie jestem opiekunką,coś mnie do Was ciągnie.:d Stwierdziłam,że będę do Was zaglądać,bo fajne z Was Babki ,a i rodzynek czasami zajrzy. Lubię się pośmiać do kompa,z Wami mam to zapewnione.:trele:. Zaparzę sobie siemię i poczytam. :)

Bywaj z nami, bywaj...jesteś opiekunką, a jakże....swojego dziecka :szydera: Czyli jesteś we właściwym  miejscu :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Już kuratorka szukała. I nic nie znalazła. Babcia mi powiedziała, że w banku jest skrytka na hasło. I sprawa się wyjaśniła, skąd nieznane klucze do sejfu w szpargałach dziadka były :oklaski: I nie muszę już po piwnicach latać, kafelek opukiwać, podłóg zrywać, zegarów przeszukiwać und so weiter :szydera:

A nie prościej było od razu babci zapytać ? no chyba ,że trzeba było zastosować wobec babci środki przymusu bezpośredniego ale mam nadzieję,że ty w tym nie uczestniczyłaś .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...