Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Blondi napisał:

Już mnie pogania mój Peniscola do łazienek,,bo mamy rytuał,,,łazienki nocą! kocham lazienki nocą:serce:

a na Campingu jak na cmentarzu -cisza-hahahha a może by tak ich obudzić?:donos::donos::oklaski::hura:

 

O 6 tej rano chcesz gwaru ... brrr jeszcze zimno :kąpiel:....

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja słyszałam parę dni temu żurawie :oklaski: Natura wie lepiej niż specjaliści od pogody :oklaski:

Bocian juz w styczniu do Polski zawital w okolice Opola ..i brodzil w sniegu .... Kierowcy zabrali go do samochodu bo mu nozki do czerwonosci przemarzly ....:donos:...kanapke zjadl tez ..bo byl glodny ....

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, anna5826 napisał:

Bocian juz w styczniu do Polski zawital w okolice Opola ..i brodzil w sniegu .... Kierowcy zabrali go do samochodu bo mu nozki do czerwonosci przemarzly ....:donos:...kanapke zjadl tez ..bo byl glodny ....

Widocznie źle mu było w tych ciepłych krajach i wolał do Polski pomimo ze śnieg:d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja słyszałam parę dni temu żurawie :oklaski: Natura wie lepiej niż specjaliści od pogody :oklaski:

Z pewnością :) ja też dzisiaj obudziłam się i nawet wstałam z łóżka bez większych problemów ,jestem od rana radosna jak skowronek nawet coś sobie pod nosem nuciłam przy parzeniu kawy co mi się rzadko zdarza .Tak ,tak natura nic tego nie zmieni i nikt nie jest w stanie się jej oprzeć .

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak całe forum zamilkło ?:( mam nadzieję ,że wszyscy już po obiadku i teraz można się udać na zasłużony odpoczynek :) .Tym co pracy szukają życzę powodzenia a tym co liczą dni do końca ,żeby szybciutko im zleciało tak szybko żeby nie zdążyli się nawet obejrzeć a już będą wynosić walizki ;).Miłego po południa :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

A nie było to czasem symbol naszego rodzimego producenta kleju do glazury? :haha::szydera:

Oj, pisałam o tym. Przysiadł na sąsiednim dachu więc dobrze go widziałam. Dobrze Ci wychodzi wciskanie dziecka w brzuch ale to ja boćka widziałam. :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...