Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Blondi napisał:

ja jestem na urlopie!!!  oj! marzenie mieć taką pracę,,to prawda,,,ale ja się cieszę ,że mam urlop taki,,bo żadna wycieczka czy żaden 2 tyg, wypad na Hiszpanię by mi nie dał tyle co mam ze słodziakiem,,wszędzie mnie zawiezie i wszystko mi pokaże,,tak prawdę mówiąc ,,to takie urlopowanie kosztuje przecież też kupę kasy,,ja mam wszystko i mam urlop,,i ile zwiedziłam i zobaczyłam to tylko ja wiem,,,:oklaski:

Oby tak dalej .... SUPER ....

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Już mnie pogania mój Peniscola do łazienek,,bo mamy rytuał,,,łazienki nocą! kocham lazienki nocą:serce:

a na Campingu jak na cmentarzu -cisza-hahahha a może by tak ich obudzić?:donos::donos::oklaski::hura:

 

Weź pałę i pokrywę    :hura::hura::hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LACH napisał:

Weź pałę i pokrywę    :hura::hura::hura:

i co? mam walić? obok zjechalo się hiszpanskie co nie co,,4 person,,mali wszyscy i jeszcze kot,,a kotów tutaj walczacych o tereny nie brakuje,,,z kotami tez mamy tutaj ubaw,,,tymi pokrywkami całe rodziny kotów obudzę,,i się dopiero zacznie,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

i co? mam walić? obok zjechalo się hiszpanskie co nie co,,4 person,,mali wszyscy i jeszcze kot,,a kotów tutaj walczacych o tereny nie brakuje,,,z kotami tez mamy tutaj ubaw,,,tymi pokrywkami całe rodziny kotów obudzę,,i się dopiero zacznie,,,

Udaj orkiestrę dętą    :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedzialek mimo wszystko...milego spokojnego sympatycznego dnia...i poczatku tygodnia..

sluchy mnie doszyl ze pogoda sie psuje wroci zima mrozy i snieg..szkoda bo wczoraj cudnie wiosennie bylo...no ale..

wiecie..ja wczoraj probowlam probowalam probowalam...nie da sie na dluzsza mete mieszkac na zakladke w samwieszkim....odliczam do srody fakt kiedy samwieszko wyjedzie a ja znow sie odnajde w swoim pokoju w swoich rytualach

i nie chodzi o jakosc pracy bo tu nie mozna niczego powiedziec...zreszta nikt  z nas nie jest idealny..ale...te domysly to snucie teorii spiskowych ...sto tysiecy  przypuszczen...to strasznie meczace jest ..wiem wiem wiem..powiedziec w oczy ze np ma sie zamknac ale...jak pisalam..ludzie i taborety..albo znaczki i...klej do znaczkow..

no dobra..tak czy inaczej...

blala.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie.

Ptaszki świergolą jak szalone ale i u mnie ma być chłodniej i deszczowo. Wczoraj było ciepło ale pochmurnie, za to wieczorem lekko się wypogodziło i był piękny zachód słońca. :)

Już kiedyś pisałam że kilka godzin ze zmienniczką wystarczy. Dwa dni to za dużo a tydzień to wieczność. Jedna zawsze będzie bez własnego kąta...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...