Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Blondi napisał:

Wkleiłaś chyba mój pierwszy post na tym temacie :oklaski: a jak to było niedawno a zaraz puknie 3 lata-hahahha tutaj już wypito beczki tonowe kawusi,,a nie wspomnę ile naklepało,,,a ile się podnieciło i wybalowało,,a seksu też nie brakowało,,a w ogóle wszystko się tutaj przerobiło po trochu,,,no fajnie :oklaski:

Ja tutaj NOWa a akurat trafilam na SUPER TWOJ wpis ...Wiele jest osob Nowych i sadze ze dobrze by sie z nim zapoznalo .... Milego wieczoru zycze WSZYSTKIM ....

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LACH napisał:

Ja, to trzymam za słowo i czekam na zapowiedziane, codzienne pozdrowienia po udanym wypieku :hura::zdrówko: :hura:

Musisz uzbroić się jeszcze w cierpliwość , bo tutaj nie mam nawet w czym upiec :( ale za niedługo wracam do mojej kochanej i wyposażonej kuchni :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, anna5826 napisał:

Jak sie "naumiem " wstawiac takie Serducha to tez Tobie wysle ..;;;;))))

naumiesz się ,,puknij na tą buzkę wyżej,,trochę czarna i smutna ale jak pukniesz to się otworzy co nieco ,,a potem puk stuk co chcesz ,,a pukaj wtedy i się nauczysz:love:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

Gdzie ja to dzisiaj byłam,,,kiedyś jak bylismy na wycieczce w jednej miejscowości w górach ,,to bardzo daleko na innej górze widziałam miasteczko,,no tak mnie ono zainteresowało ,,bo na samym szczycie .Więc dzisiaj tam pojechaliśmy,,serpentyny ,zakręty bo to droga po górach ,,piękne mają te drogi ,,ale mój słodziak jak zawsze na odważnego i pojechaliśmy trochę inną drogą a ta droga nie dosc ,że wąska to jeszcze nie zabezpieczona niczym ,,droga i od razu spad w dół ,,masakra ,,nie dla mnie takie jazdy,,nie masz gdzie zjechac bo tylko przepasc masz i z jednej i z drugiej strony,,,hahaha ale dojechaliśmy do normalnych dróg, a więc miasteczko małe i na szczycie ,,ale w miasteczku cisza ,,zero ludzi,,nic a nic,,cmentarzysko ,,sypialnia jakaś,,,żadnego życia ,smutek jakiś,,piękne tylko dookoła krajobrazy i inne góry i wypatrzyliśmy następne na następnej górze miasteczko,,Vistabella,,jest ono polożne 1254mn.p.m oj wysoko,,pięknie tam bylo,,nawet sklep mięsny otwarty i musieliśmy kupić kiełbaski rózne na spróbowanie,,,ale te ich uliczki wąskie to masakra jakaś,,w życiu bym nie chiała tam mieszkać,,a wiało? pizdziło równo,,a jak przeszliśmy na drugą stronę miasteczka a tam słońce i zero wiatru,,pięknie,,dom np, zbudowany z kamieni i gliny i na sprzedaż,,porobiłam fotki a co?? tak trzaskałam ,że telefon padł,,ale wycieczka super ,,a potem na obiadek do restauracji,,,wrócilismy niedawno na swój  kuscheln Friedhof:oklaski:

Nie znasz serpentyn we Wloszech ???

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

naumiesz się ,,puknij na tą buzkę wyżej,,trochę czarna i smutna ale jak pukniesz to się otworzy co nieco ,,a potem puk stuk co chcesz ,,a pukaj wtedy i się nauczysz:love:

Dzieki ale masz SWIETNA prace ze tak sobie zaliczasz i gorki i restauracyjki ... EXTRA ...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

naumiesz się ,,puknij na tą buzkę wyżej,,trochę czarna i smutna ale jak pukniesz to się otworzy co nieco ,,a potem puk stuk co chcesz ,,a pukaj wtedy i się nauczysz:love:

Ja tak pukałem i pukałem a potem były chrzciny 

:szydera:  :hura: :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, anna5826 napisał:

Dzieki ale masz SWIETNA prace ze tak sobie zaliczasz i gorki i restauracyjki ... EXTRA ...

ja jestem na urlopie!!!  oj! marzenie mieć taką pracę,,to prawda,,,ale ja się cieszę ,że mam urlop taki,,bo żadna wycieczka czy żaden 2 tyg, wypad na Hiszpanię by mi nie dał tyle co mam ze słodziakiem,,wszędzie mnie zawiezie i wszystko mi pokaże,,tak prawdę mówiąc ,,to takie urlopowanie kosztuje przecież też kupę kasy,,ja mam wszystko i mam urlop,,i ile zwiedziłam i zobaczyłam to tylko ja wiem,,,:oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Nie? o nie!!!  nie chcę poznać:rozpacz: ,,mam ich tutaj po kokardę,,,dziękuję,,co za niebezpieczne drogi,,ale piekne i krajobrazy przecudne,,,

Poznalam tez juz i w Niemczech ... ale male ..chociaz zakrety maja ..okropne ...:róża:Dzieki ... naumialas mnie juz .... :oklaski:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...