Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, violka napisał:

Jeszcze kilka dni i spadam z De do normalności :haha::oklaski:

No wez zobacz jakie z nas fruwaki ,,:oklaski:spadające na normalnośc,,,każdy z nas inaczej widzi tą normalnośc,,ja ,że normalnie pójdę do łazienki,,do kuchni itd, Ty ,że wrócisz do domku gdzie masz spokój,,jak Ci dadzą ,,gdzie czeka siersciuch ,,gdzie znowu polski rządzi a nie niemiecki itd itd ale jest pięknie ,,bo na coś zawsze czekamy i coś chcemy,,,to jest to coś,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, violka napisał:

Ciągle się zastanawiam , dlaczego tak bardzo kochasz swoje autko :love: czyżbyś miałam jakieś ciekawe wspomnienia z nim :$;):haha:

A co ty tak nagle z tym autkiem? :szok: Wozi moją dupencję już trochę bez szwanku i komfortowo...rozumiemy się bez słów...jest dla mnie niczym dziecko.....;) Podobnie jak twoja "córcia" dla ciebie...a ja cię nie podejrzewam o nic zdrożnego :haha::trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

No wez zobacz jakie z nas fruwaki ,,:oklaski:spadające na normalnośc,,,każdy z nas inaczej widzi tą normalnośc,,ja ,że normalnie pójdę do łazienki,,do kuchni itd, Ty ,że wrócisz do domku gdzie masz spokój,,jak Ci dadzą ,,gdzie czeka siersciuch ,,gdzie znowu polski rządzi a nie niemiecki itd itd ale jest pięknie ,,bo na coś zawsze czekamy i coś chcemy,,,to jest to coś,,

I piwko z sokiem malinowym :oklaski::oklaski: i ta nieograniczona wolność :oklaski::oklaski: i drzwiami można walnąć :oklaski::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A co ty tak nagle z tym autkiem? :szok: Wozi moją dupencję już trochę bez szwanku i komfortowo...rozumiemy się bez słów...jest dla mnie niczym dziecko.....;) Podobnie jak twoja "córcia" dla ciebie...a ja cię nie podejrzewam o nic zdrożnego :haha::trele:

A o co Ty miałabyś mnie podejrzewać , skoro moja córeczka jest dziewczynką :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Czego? :szok: Jak się głaska karoserię samochodu? :szydera:

Ja ostatnio tak głaskałam sztangę Marlboro,,szukając tego cypelka co się otwiera ,,a mój słodziak tak patrzy na mnie i mówi,,musisz tak trochę wygłaskac te swoje papieroski"hahhaha zanim je wypalisz:hura:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A co ty tak nagle z tym autkiem? :szok: Wozi moją dupencję już trochę bez szwanku i komfortowo...rozumiemy się bez słów...jest dla mnie niczym dziecko.....;) Podobnie jak twoja "córcia" dla ciebie...a ja cię nie podejrzewam o nic zdrożnego :haha::trele:

A ja nie mam autka:rozpacz: mam tylko te słodziakowe,,,no musze wrócić do opieki i sobie dobrą furę kupić,,hahaha ,,,a co!! aby się pochwalic:płacz::święty: ale ja tak nie potrafię,,mogę Syrenką zasuwac ,,auto ? auto!!! a że nie fura figura to trudno,,,a że jakieś lekko niedorobione  ale za to fajne,,,Fiata 126 mialam ,,nie udane auto-linka ciągle zerwana,,ale się uczyłam ,,więc nawet taki fiat to było coś,,fajne czasy,,i paliłam czerwone Marlboro bo nie bylo jeszcze wtedy Gold ani silver,,,,a jeszcze paliłam Carmeny,,pięknie pachniały,,,jak się paczkę otworzyło,,,młodośc ,,piękna młodośc,,zawsze jak pamietam dążylam do celu,,nigdy się nie poddawałam,,a jak spadłam to szybko się podnosiłam,,

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Blondi napisał:

Już tam nie wracaj!!! nie wracaj,,,nie wracaj!!! :grzmotnąć:

Ahh @Blondi chcialabym, ale mam tu juz pozaczynane sprawy i chcialabym juz wszystko pokonczyc zanim to w cholere rzuce i gdzies indziej pojde. Juz powiedzialam synowi mojej pdp, ze zostaje tylko do konca roku, ale to sie moze zmienic na krocej.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, makaroni napisał:

Ahh @Blondi chcialabym, ale mam tu juz pozaczynane sprawy i chcialabym juz wszystko pokonczyc zanim to w cholere rzuce i gdzies indziej pojde. Juz powiedzialam synowi mojej pdp, ze zostaje tylko do konca roku, ale to sie moze zmienic na krocej.

A czy Ty patrzysz na swoje zdrowie? dasz radę? to super,,jak idzie wytrzymać do konca roku to ok! ale ja w życiu ,,żaden syn i żadne sprawy mnie by tam nie zatrzymały,,,nie bój się zmienić decyzji,,spróbować nowego,,oj @makaroni, Ty tam zostaniesz długo,,cos tak czuję,,,

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...