Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, erika napisał:

@Maria Jolanta ja kupiłam przez Wish 2 pary butów :)i,jestem zadowolona, fajna stronka ,jest  trochę zabawy żeby tanio kupić. Mogę płacić kartą albo przelewem . Trzeba też być zarejestrowanym na PayPall, ale chyba wiesz? 

 

 

Jedne z bucików jakie kupiłam:love: kosztowały 51 zł ale zusammen zapłaciłam 75 zł

fetch.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, erika napisał:

@Maria Jolanta ja kupiłam przez Wish 2 pary butów :)i,jestem zadowolona, fajna stronka ,jest  trochę zabawy żeby tanio kupić. Mogę płacić kartą albo przelewem . Trzeba też być zarejestrowanym na PayPall, ale chyba wiesz? 

 

 

Jeśli się nie wie....zawsze można newsa zdobyć :d

Puk, puk...kanał lewy, kanał prawy....xd:p

Dobre stereo nie jest złe :) , toteż słuchawki na uszy i  ide na spacer-pochmurno, ale ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt kawy nie pije ? Chętnie poczęstuję zaparzyłam więcej :kawa: dla każdego chętnego i tradycyjnie :360_strawberry::jabłko::zielone_jabłko::ciacho:.Pił ktoś już może kawę na tarasie  tym roku? ja właśnie dopijam 2 popołudniową i owinięta w koc wygrzewam się na przecudnym słoneczku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, INEZ napisał:

Nikt kawy nie pije ? Chętnie poczęstuję zaparzyłam więcej :kawa: dla każdego chętnego i tradycyjnie :360_strawberry::jabłko::zielone_jabłko::ciacho:.Pił ktoś już może kawę na tarasie  tym roku? ja właśnie dopijam 2 popołudniową i owinięta w koc wygrzewam się na przecudnym słoneczku .

Ja też chcę słoneczko. :oklaski:

Ale jak siebie znam to pewnie pierzyny bym potrzebowała. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

No to Słoneczko moje pojechało :( Takie śliczne, grafitowe, lakier metalic :tak2: Deszczyk popadał, karoserię ostudził, reflektorki przepłukał, oponki zmoczył :d A teraz wróciłam do was na :dyskusja: 

Nawet nie wiesz co ja między wierszami przeczytałam. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, INEZ napisał:

Nikt kawy nie pije ? Chętnie poczęstuję zaparzyłam więcej :kawa: dla każdego chętnego i tradycyjnie :360_strawberry::jabłko::zielone_jabłko::ciacho:.Pił ktoś już może kawę na tarasie  tym roku? ja właśnie dopijam 2 popołudniową i owinięta w koc wygrzewam się na przecudnym słoneczku .

Ja już po kawusi i serniczku :tak2: Zachmurzenie dzisiaj u mnie, tarasik w deszczu skąpany, to jakoś tak nie bardzo na nim kawkę pić. Ale w domku ciepełko i kocyka nie potrzeba :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiem wam drogie dziewczyny @Maria Jolanta i @INEZ, że jesteście śliwki robaczywki :szydera::haha: Ja uwielbiam moje auto, a że małż teraz je użytkuje, to pozwala mi na nie popatrzeć raz w tygodniu i pogłaskać :szydera:  Jak będę chciała małża głaskać, to o tym na forum nie napiszę :trele::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

No to powiem wam drogie dziewczyny @Maria Jolanta i @INEZ, że jesteście śliwki robaczywki :szydera::haha: Ja uwielbiam moje auto, a że małż teraz je użytkuje, to pozwala mi na nie popatrzeć raz w tygodniu i pogłaskać :szydera:  Jak będę chciała małża głaskać, to o tym na forum nie napiszę :trele::szydera:

Ależ my cały czas o aucie myślimy i stąd te skojarzenia :trele: przecież o twoim mężu ja przynajmniej nie śmiałabym nawet pomyśleć :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...