Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wiecie jakie truskawy kupiliśmy? giganty,,,ale się uparł to kupuj myslę sobie ,,nie będę zabraniac jak chce poszalec z truskaweczkami,,,:360_strawberry::360_strawberry: 

Czytam Was i słucham radia,słyszę od znajomych ,, to jest masakra jaka ciężka zima jest,,i jak zimno jest,,a jest już koniec lutego,,długa ta zima, a mi jest dobrze tutaj,,,fale morze słonce i krótki rękaw ,,ale jutro ma byc zimno,,a od czwartku lato znowu,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Niestety internet bedzie w domu wiec pewnie bede zagladac do Was tylko rano i wieczorem albo w czasie pauzy. Podopieczna lezaca, slabo widzi, slabo i niewyraznie mowi ale jest mila. Od razu sie ze mna przywitala i przedstawila. Pracy sporo ale teraz przynajmniej wiem ze jestem potrzebna. Za to maz podipiecznej to gadula i cieszy sie ze ma pomoc, bal sie jak to bedzie. I juz sie nie boi tylko cieszy ze Maria przyjechala :)

Uważaj tylko , żeby babcia nie była zazdrosna o Ciebie , bo aniołek zamieni się w diabełka :haha: Szkoda , ze u siebie nie będziesz miała internetu :( Mnie osobiście , najbardziej brakowało go w łóżku ( bez podtekstów proszę :haha:) nic mnie tak dobrze nie usypia jak dobry film przed zaśnięciem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Niestety internet bedzie w domu wiec pewnie bede zagladac do Was tylko rano i wieczorem albo w czasie pauzy. Podopieczna lezaca, slabo widzi, slabo i niewyraznie mowi ale jest mila. Od razu sie ze mna przywitala i przedstawila. Pracy sporo ale teraz przynajmniej wiem ze jestem potrzebna. Za to maz podipiecznej to gadula i cieszy sie ze ma pomoc, bal sie jak to bedzie. I juz sie nie boi tylko cieszy ze Maria przyjechala :)

Cieszę się ,że tak fajnie trafiłaś i niech tak będzie do końca,zawsze,,,nieraz pracy na początku nam sie wydaje dużo,,a potem jak się wpadnie w rytm ,,to normalka jest i czas szybko leci,,,i pracujemy jak automaty ,,ale jak wszystko sie zrobi to się ma fajne odczucie,,teraz mam wolne już,,:love:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Uważaj tylko , żeby babcia nie była zazdrosna o Ciebie , bo aniołek zamieni się w diabełka :haha: Szkoda , ze u siebie nie będziesz miała internetu :( Mnie osobiście , najbardziej brakowało go w łóżku ( bez podtekstów proszę :haha:) nic mnie tak dobrze nie usypia jak dobry film przed zaśnięciem 

No zle napisalam. Internet bedzie w moim domku a nie w pracy. :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alicja09 napisał:

Nie lubię zimy,zazdroszczę @Blondi,krótki rękaw, truskawki. Byle do wiosny.

Ja to już drugą zimę omijam,,,jeszcze się tak rozpuszczę,że co roku od grudnia do marca czy kwietnia będe w ciepłych krajach,,nie wiem co to zimno,,a lubie bardzo zimę,,tydzien w grudniu mialam w De zimę,,pięknie było,,ślicznie,,no ale trafił mi się sponsoring i wylądowałam w słońcu,,hahhaha 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, lucyna.beata napisał:

zimno...minus nascie...chyba jakies 15....ale wole to niz deszcz wiatr i ponuro...morzno wprawdzie ale sloneczko tak dzisiaj rozswietlalo cale miasto...cudnie...woda w zatoce wrecz parowala...wrazenie niesamowite...

a mi urlop szybko plynie..chociaz z maila meza mojej pdp...wnioskuje ze odlicza dni..jakos mu chyba nie do konca po drodze z moja zmienniczka..no coz...

udalo mi sie kupic ten kawal miesa na ta pieczen flaestgestek...wysylam dzisiaj paczusie ..niech sie dziadek cieszy....upieczemy jak zjade na robote..

jutro czeka mnie dentysta....musze sie cieplo ubrac bo auto bierze moja mlodsza latorosl..zapakuje aparat to moze cykkne kilka fotek...

milego wieczorku zycze i spokojnej nocy..

dobrze ze moge z wami sobie tak...wirtulanie porozmawiac, napic sie kawy lub poczytac wasze mysli

 

 

Teraz, dzięki wspomnieniu @lucyna.beata o zatoce, to wszystkie Was ogrzeje:

 

Screenshot_20180226-210646.png

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak piszecie o zimnie i mrozie, że dreszcze po plecach lecą...dobrze, że @Blondi rozgrzewa mnie swoją Hiszpanią...:d Zakopię się pod kołderką, pomarzę o ciepełku, słoneczku, krótkich spodenkach i opaleniźnie...może szybciej przywołam wiosenkę i lato...:haha: A na razie żegnam się z wami...5a946adf4e784_dobranocnaksiycu.jpg.13b22c61fbb42b4677813b4c48dbb7e8.jpg Do jutra :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mój słodziak mnie uprzedza ,że jutro mamy zimno,,a ja do niego ,,nicht zu tragisch" ,,w domku mamy ciepło,,i już uprzedza ,że jutro żadnego roweru>:( i dobrze ,,,i nie chcę nawet auta,,,więc czeka nas basen,,a tam woda taka cieplutka ,,więc trochę popływam sobie ,,ale ostatnio jak byłam na gimnastyce na basenie to nakręcili film i wylądowalam w internecie -hahahha  i ciągle słyszę ,,od niego ,,jaka Ty jesteś spokojna ,nie robisz dramatu z tego ,że jutro będzie zimno i co robić,,itd,,a ja nie widzę dramatu,,bo ja full zajęc,,np, jedzenie,picie,gotowanie,pranie ,prasowanie moim cudakiem,,fajny jest,,na internecie i na forum posiedziec i poklepac,,ja nie mam nigdy nudy,,,a teraz? picie :zdrówko:

Dobranoc kochane słoneczka -pa ! :serce:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LACH bo nie ma żadnej sensacji:rozpacz: nic się nie dzieje,,,ale możemy zrobić małe co nie co!

sensację,,,a co!!! ja to jestem pierwsza do małej rozróbki, pytanko jak zasypiasz? na boczku na prawym czy lewym,,albo w czym śpisz? no co! ciekawska jestem troszku,,,,a więc ja pierwsza ,,,ja mam koszulke taką na ramiączkach ,,krótka że ledwo dupkę zakrywa,,zwiewna ,,nic grubego tylko lekkiego,,,a zasypiam w ramionach słodziaka,,tak zawsze ,,bo tak tego potrzebuję,,tego męskiego przytulenia,,tego męskiego ciała,,zapachu ,,,a potem się zmieniamy,,lecę na prawy bok a mój słodziak się wtula we mnie,,,obejmując mnie wszędzie,,,pięknie,,kocham to:serce: ale się podnieciłam ,,,sama pisząc bo wiem jak jest cudownie,,,

no co!!! mialam już spadac ,,ale sensacja jest tutaj potrzebna,,,bo wszyscy padną ze smutku,,zimna,,,a tak trochę rozpalic ciałka nie zaszkodzi-buziaczki:love: a teraz Twoja kolej,,,mój ulubieńcu forumowy,,,

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

@LACH bo nie ma żadnej sensacji:rozpacz: nic się nie dzieje,,,ale możemy zrobić małe co nie co!

sensację,,,a co!!! ja to jestem pierwsza do małej rozróbki, pytanko jak zasypiasz? na boczku na prawym czy lewym,,albo w czym śpisz? no co! ciekawska jestem troszku,,,,a więc ja pierwsza ,,,ja mam koszulke taką na ramiączkach ,,krótka że ledwo dupkę zakrywa,,zwiewna ,,nic grubego tylko lekkiego,,,a zasypiam w ramionach słodziaka,,tak zawsze ,,bo tak tego potrzebuję,,tego męskiego przytulenia,,tego męskiego ciała,,zapachu ,,,a potem się zmieniamy,,lecę na prawy bok a mój słodziak się wtula we mnie,,,obejmując mnie wszędzie,,,pięknie,,kocham to:serce: ale się podnieciłam ,,,sama pisząc bo wiem jak jest cudownie,,,

no co!!! mialam już spadac ,,ale sensacja jest tutaj potrzebna,,,bo wszyscy padną ze smutku,,zimna,,,a tak trochę rozpalic ciałka nie zaszkodzi-buziaczki:love: a teraz Twoja kolej,,,mój ulubieńcu forumowy,,,

 

Gołodupiec to jak może...?   :szydera:

 

 

@Blondi i coś speszli for ju  :serce:

Żadne tam smutny. ,,,,,smutny wiek  ,,,,   :szydera:

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Ja jestem oszczędny w słowach i nie potrafię tak pięknie i erotyczne jak Ty   

:cześć2:  :sorry:

Moja nawijka, to taka jak od lemiesza, siekierą ciosamna.

Zresztą, co tu dużo gadać. 

Się do roboty trzeba wziąć   :d  bo czas ucieka. A nocka krótka :p

3 minuty temu, Blondi napisał:

Oj tam! gołodupiec może viel!! a nago czy goło to wesoło i jest pięknie ,,,!!! Ale w dzień jesteś ubrany ,,nie wychodzisz jak oni powyżej:święty:,,,bo niektóre okazy są cudowne ,,, Hallo ale ja jestem też gołodupeczka!!! pa buzka i znikam:love:

W dzień: Cały czyściutko, na biało.

I buziak :  :zdrówko:  Gołodupeczko kochana   :love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LACH napisał:

@Blondi Ja jestem oszczędny w słowach i nie potrafię tak pięknie i erotyczne jak Ty   

:cześć2:  :sorry:

Moja nawijka, to taka jak od lemiesza, siekierą ciosamna.

Zresztą, co tu dużo gadać. 

Się do roboty trzeba wziąć   :d  bo czas ucieka. A nocka krótka :p

W dzień: Cały czyściutko, na biało.

I buziak :  :zdrówko:  Gołodupeczko kochana   :love:

A ja jestem erotyczka ,,taka troszku!!!,no!!!!!! pauza ---śpimy już ,,:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alicja09 napisał:

image.png.ab2342ea537602a61aba0105c55b8585.png

Witam w mroźny poranek.

oj mrozy mrozny...minus 14

ale sloneczko zapowiadaja wiec mimo wszystko oby to byl zimowy dzien pelen uroku..

dziekuje za kawusie...pachnie cudnie i smakuje wybornie ale pozwolisz...wezme szczyte cynamonu

 

 

9 godzin temu, LACH napisał:

Teraz, dzięki wspomnieniu @lucyna.beata o zatoce, to wszystkie Was ogrzeje:

 

Screenshot_20180226-210646.png

@LACH

wiesz ...zdaje sobie sprawe ze czytanie o zimnie i parujacej wodzie w zatoce  nie nastraja optymistycznie..ale widok tej pary przywozi na mysl goraca saune parowa...i tak wlasnie wygladala zatoka..niestety nie potrafie zmniejszac zdjec...szkoda...bo efekt powalajacy..

czyli mimo wszystko...rozkszujmy sie wirtualnie oblokami pary jak w saunie ...

no teraz to chyba juz ceplej co???

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelka skad masz fote mojej wiewiorki?

Dzien dobry!

nie moglam spac(pelnia)

U mnie -17 brrrr.

Wczoraj zrobilam Testament!

Niom.

Uratowalam ptaszka od smierci.

slysze, pod oknem ,ze cos kwili .

Patrze , pod krzakiem bereberysu, siedzi ptaszek, a na krzaku drapiezny ptak, nieduzy.

Taki z bialo-brazowymi piorkami na brzuchu.

Otworzylam okno i sruuu kartoflem w drapieznika.

Ptaszek pod krzakiem zostal, drapieznik odlecial.

 

W ten sposob ocalilam zycie maluchowi.

Zaraz bede karmic wrony, ktore uwielbiam.

Nagotowalam im peczaku z tluszczem.

Dzis wyprawa do UPC, zmieniam umowe .

I jeszcze cos,

Dostalam wiadomosc od komorkowcow polskich, ze poniewaz, czesto telefonuje z Unii, wiec rozmowy beda naliczane 

0.16 za minute,

Ot co!

Milego dnia pracujacym.

Czyli poooszlo sie bujac darmowe telefonowanie.

 

11 minut temu, lucyna.beata napisał:

sloneczko widze ..z dachow wiatr zwiewa snieg wiec malownicze obrazki...woda w zatoce zielono szara ...czyli nasz baltyk nasliczniejszy jak zwykle....

Kocham morze.

Wczoraj z przyjaciolka z Austrii, uknulysmy plan na rok nastepny:

Robimy wyprawe Krakow, Gdansk.:love:

Daniela juz zaczyna odkladac kase na ten urlop.

Przyjedzie autem, bedziemy bujac sie od Krakowa po Hel:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...