Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 godzin temu, LACH napisał:

Nie chce mi się już pościć.  ;)

To dawaj do mnie na tany!!! ja żadnego postu tutaj nie mam,,ale się rozpusciłam jak dziadoski bicz:pejcz: ,,dośc postowania ,,,dosc posłuszeństwa co wolno a czego nie wolno,,nie dla Blondi taki reżim,,,:donos::donos: zawsze pisałam ,,że u mnie nie ma nakazów ani zakazów,,,co ma być to będzie ,,a jak komuś nie passi to trudno,,,ma być zero stresu i zero problemów,,,,:papieros:teraz ,,,a zaraz :wino:albo:zdrówko: 

Tutaj ostatnio jadlam na bagietce sałatkę,,smakowało super,,,wieć wczoraj kupiliśmy coś podobnego w sklepie,,okazuje się to samo-co jadłam,,a jest to biała rzodkiew starta z marchewką i majonez chyba połączona z jogurtem czy śmietaną,,smaczne to jest,,marchwi nie jest dużo,,dla koloru tylko,,,no to smacznego!!!:love:

2 godziny temu, Heidi napisał:

28.02.2018. Godz. 11.15 wylot. 

Przykro mi się  zrobiło ,czym ja teraz Was  będę  straszyć? 

Sama sobą:oklaski: dorwiesz się tylko internetu to tutaj będa małpy żmije i prawdziwe Dinozaury:kopara: o kocurkach i żabkach nie wspomnę,,,ale tylko prosze ,,żadnych zębów:smutek:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam za sobą dzień pierwszy bez dziadka....kongo było, że hej :donos: Ale babka w koju już leży, rozmyśla o kanonach wiary chrześcijańskiej...nawet nie bardzo płakała, bo od wczoraj ją przygotowywałam do dzisiejszej wieści. Mogę powiedzieć, że test z "psychologii teologicznej" zaliczyłam śpiewająco...babka jest diakonisą i da radę. Natomiast zachowanie synka.....:przekleństwa: Masakra....dobrze, że nie ma pełnomocnictw...:przekleństwa: Babka zostaje w domu, putzfrauka ma robotę, kuratorka też, a synek testamentu, pełnomocnictw kuratorki i kluczy do sejfu nie znalazł, bo schowałam...taka wredna małpa jestem :cześć2: Póki co, pracę na kolejne 42 dni mam :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No to mam za sobą dzień pierwszy bez dziadka....kongo było, że hej :donos: Ale babka w koju już leży, rozmyśla o kanonach wiary chrześcijańskiej...nawet nie bardzo płakała, bo od wczoraj ją przygotowywałam do dzisiejszej wieści. Mogę powiedzieć, że test z "psychologii teologicznej" zaliczyłam śpiewająco...babka jest diakonisą i da radę. Natomiast zachowanie synka.....:przekleństwa: Masakra....dobrze, że nie ma pełnomocnictw...:przekleństwa: Babka zostaje w domu, putzfrauka ma robotę, kuratorka też, a synek testamentu, pełnomocnictw kuratorki i kluczy do sejfu nie znalazł, bo schowałam...taka wredna małpa jestem :cześć2: Póki co, pracę na kolejne 42 dni mam :cześć3:

No rewolucja !!! na całej lini,,,widzę ,że pokonałaś co niektóre trudnosci,,,musimy być silne,,spokojne ,,a synki tak odbierają,,znam to bardzo dobrze,,,dla synka sejf i kasa ,,a nie ojciec czy matka ,,,całkiem inne wychowanie niż moje,,ale cóż,,,każdy jest inny,,,a Ty jesteś teraz ochrona babci,,,jak pies pilnujesz wsio,,:dobrze:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, INEZ napisał:

To się częstuję bo głodna jestem. Dzisiaj pół dnia przespałam :$ Na spacer było za zimno  . Teraz  pewnie  będę chodzić po nocy i zastanawiać się co by tu jeszcze zjeść :)

Miałem w zamrażarce 1/2 litra zalewajki. I to mi teraz smakowało najbardziej.  :p   :cześć3:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimno jest to i jeść się chce.

Tutaj już -11  :szok:

2 minuty temu, INEZ napisał:

Takich rarytasów to ja tutaj nie mam :p

Masz trochę z mojej produkcji własnej. 

Jutro na nim ugotujesz taką zalewajkę jak Franek w " Jak rozpętała II wojnę światową  :cześć3:

W realu też bym Ci odlał+przepis.   :zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LACH napisał:

Zimno jest to i jeść się chce.

Tutaj już -11  :szok:

Masz trochę z mojej produkcji własnej. 

Jutro na nim ugotujesz taką zalewajkę jak Franek w " Jak rozpętała II wojnę światową  :cześć3:

W realu też bym Ci odlał+przepis.   :zdrówko:

:zdrówko:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LACH napisał:

Zimno jest to i jeść się chce.

Tutaj już -11  :szok:

Masz trochę z mojej produkcji własnej. 

Jutro na nim ugotujesz taką zalewajkę jak Franek w " Jak rozpętała II wojnę światową  :cześć3:

W realu też bym Ci odlał+przepis.   :zdrówko:

Zapomniałem wstawić:  :szydera:   :sorry:

Screenshot_20180225-203348.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

No to mam za sobą dzień pierwszy bez dziadka....kongo było, że hej :donos: Ale babka w koju już leży, rozmyśla o kanonach wiary chrześcijańskiej...nawet nie bardzo płakała, bo od wczoraj ją przygotowywałam do dzisiejszej wieści. Mogę powiedzieć, że test z "psychologii teologicznej" zaliczyłam śpiewająco...babka jest diakonisą i da radę. Natomiast zachowanie synka.....:przekleństwa: Masakra....dobrze, że nie ma pełnomocnictw...:przekleństwa: Babka zostaje w domu, putzfrauka ma robotę, kuratorka też, a synek testamentu, pełnomocnictw kuratorki i kluczy do sejfu nie znalazł, bo schowałam...taka wredna małpa jestem :cześć2: Póki co, pracę na kolejne 42 dni mam :cześć3:

No i puchar dla ciebie :zwyciezca: Dobrze synalkowi zrobiłaś :szydera: niech się o mamę zatroszczy , to może odzyska kluczyk do skarbca :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A łazienka? jeszcze  myju myju,,,torba ,japoneczki,ręczniczek ,,,a potem szumu narobię w tej ciszy takiego ,że wiadomo ,że jest Blondi po nocach,,,w łazienkach,,niech się już nikt nie dziwi ,,że jest taka jedna co się myje po nocach,,bo teraz jest spokój,,jak mnie te łazienki rajcują,,myją się tylko rano,,a potem luz blus,,,obserwuję i nie wierzę,,,ale może to seniorowo się nie kocha i nie seksuje ,,a ja taka ciekawska jak jajko sie robię,,,no dobra,,,!!! nikt ze smrodka nie umarł,,,

Pa kochani Dobranoc !!! spijcie i śnijcie ,,wiecie o czym? podam temat,,,co jutro będziemy jedli,,,albo w co się ubierzemy,,albo kogo nowego poznamy,,albo kogo pokochamy jutro,,albo szybko nowe słówka niemieckie powtarzać,,,ale to smutne ,,więc muzyka niech fajna pozostanie w głowie,,,

a co!!! śliczna i fajny głos

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Bo na zakwasach się znam,,,chodz w życiu nie robiłam i nie umiem,,przyznaję się do tego,,ale nauczyć się chcę,,,bo lubię żurek,,:love:

W Hiszpańskim klimacie dojrzeje Ci w tydzień.   :serce:

 

2 minuty temu, LACH napisał:

W Hiszpańskim klimacie dojrzeje Ci w tydzień.   :serce:

Screenshot_20180225-221405.png

Screenshot_20180225-221714.png

Edytowane przez LACH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LACH napisał:

W Hiszpańskim klimacie dojrzeje Ci w tydzień.   :serce:

Screenshot_20180225-221405.png

Wszystko ślicznie i pięknie,,ale ja tu mąki nie wyszukam:rozpacz: a po drugie tu nikt nie je żadnych płatków,,ja to zrobię w Pl jak będe,,dzięki,,musze tylko zapisac ten Twój poscik,,,ale dzięki,,:love:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

A łazienka? jeszcze  myju myju,,,torba ,japoneczki,ręczniczek ,,,a potem szumu narobię w tej ciszy takiego ,że wiadomo ,że jest Blondi po nocach,,,w łazienkach,,niech się już nikt nie dziwi ,,że jest taka jedna co się myje po nocach,,bo teraz jest spokój,,jak mnie te łazienki rajcują,,myją się tylko rano,,a potem luz blus,,,obserwuję i nie wierzę,,,ale może to seniorowo się nie kocha i nie seksuje ,,a ja taka ciekawska jak jajko sie robię,,,no dobra,,,!!! nikt ze smrodka nie umarł,,,

Pa kochani Dobranoc !!! spijcie i śnijcie ,,wiecie o czym? podam temat,,,co jutro będziemy jedli,,,albo w co się ubierzemy,,albo kogo nowego poznamy,,albo kogo pokochamy jutro,,albo szybko nowe słówka niemieckie powtarzać,,,ale to smutne ,,więc muzyka niech fajna pozostanie w głowie,,,

a co!!! śliczna i fajny głos

 

:)Pstrokatych :love:snów :)i do jutra:święty:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...