Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, 1bozka napisał:

doświadczona opiekunka z każdego ogłoszenia umie wyczytać to co najwazniejsze:cześć2:

@1bozka

masz racje...chyba ze jest to czlowiek ktory na innych patrzy tylko przez rozowe okulary i szuka we wszystkich dobra...wtedy nauka przychodzi czasami odrobine za pozno..a i tak nadal szuka ta bidula dobra w ludziach..znasz takich niepoprawnych optymistow?? ja znam...

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

@1bozka

masz racje...chyba ze jest to czlowiek ktory na innych patrzy tylko przez rozowe okulary i szuka we wszystkich dobra...wtedy nauka przychodzi czasami odrobine za pozno..a i tak nadal szuka ta bidula dobra w ludziach..znasz takich niepoprawnych optymistow?? ja znam...

 

 

 

pewnie ze znam i Ty i ja i każda z nas pisząca czy tylko czytająca ma take różowe okulary i w tych ludziach którym pomagamy widzimy dobro.Choc nie jedna z nas zawiodła sie to jednak dalej szukamy i jesteśmy takimi optymistami bo bez tego nie da sie byc opiekunką

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to juz dobry wieczor...dzien zlecial mi szybko...ale za to sympatycznie..

poczytalam was troche..z doskoku..

nie wybieram sie do lekarzy..po ostatniej wizycie we wrzesniu moj lekarz pierwszego kontaktu tak mnie wkur...ze az do dzisiaj mnie gniecie jak sobie przypomne....nie chce obrazac zawodu ani ludzi ktorzy ksztacili sie tyle lat..ale rece ...i nogi opadaja..jak to kiedys moja kolezanka z roku mawiala..szlagu ktory trafiasz wszystko...

na sanatorium czekasz dwa lata, do endokrynologa poltora roku ze zdiagnozowana choroba nowotworowa do onkologa mnimum 3 miesiace..mialo byc lepiej a jest....nie da sie nawet tego nazwac..

szkoda sie napinac...

poki co stawiam na diete awokado pieczone buraczki ruch itd...a korekty moich :malenkich niedoskonalosci...zostawiam na pozniej...

bede miala 73 lata miliony na koncie jak babcia tina...wtedy pomysle co sobie ponaciagac, powycinac...przyszyc

 

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

pewnie ze znam i Ty i ja i każda z nas pisząca czy tylko czytająca ma take różowe okulary i w tych ludziach którym pomagamy widzimy dobro.Choc nie jedna z nas zawiodła sie to jednak dalej szukamy i jesteśmy takimi optymistami bo bez tego nie da sie byc opiekunką

Bez tego nie da się żyć !!!!!!!

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

A może on panny szuka i casting robi?

A kumple mają sprawdzić czy osoba się nada xd

Dajesz @Heidi...jesteś po liftingu, będziesz pasować jak ulał :haha:

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

@1bozka

masz racje...chyba ze jest to czlowiek ktory na innych patrzy tylko przez rozowe okulary i szuka we wszystkich dobra...wtedy nauka przychodzi czasami odrobine za pozno..a i tak nadal szuka ta bidula dobra w ludziach..znasz takich niepoprawnych optymistow?? ja znam...

 

 

 

Jakaś aluzja? :ostrzegam::haha:

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

w sumie to juz dobry wieczor...dzien zlecial mi szybko...ale za to sympatycznie..

poczytalam was troche..z doskoku..

nie wybieram sie do lekarzy..po ostatniej wizycie we wrzesniu moj lekarz pierwszego kontaktu tak mnie wkur...ze az do dzisiaj mnie gniecie jak sobie przypomne....nie chce obrazac zawodu ani ludzi ktorzy ksztacili sie tyle lat..ale rece ...i nogi opadaja..jak to kiedys moja kolezanka z roku mawiala..szlagu ktory trafiasz wszystko...

na sanatorium czekasz dwa lata, do endokrynologa poltora roku ze zdiagnozowana choroba nowotworowa do onkologa mnimum 3 miesiace..mialo byc lepiej a jest....nie da sie nawet tego nazwac..

szkoda sie napinac...

poki co stawiam na diete awokado pieczone buraczki ruch itd...a korekty moich :malenkich niedoskonalosci...zostawiam na pozniej...

bede miala 73 lata miliony na koncie jak babcia tina...wtedy pomysle co sobie ponaciagac, powycinac...przyszyc

 

 

I zacerować też? :szok::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dajesz @Heidi...jesteś po liftingu, będziesz pasować jak ulał :haha:

Jakaś aluzja? :ostrzegam::haha:

I zacerować też? :szok::haha:

@Mirelka1965

alez w zyciu moja droga...ja ciagle staram sie miec taki optymizm jak ty w kontaktach z ludzmi ale jakos slabo mi to idzie...nie moge powiedziec ze zazdroszcze ci tych rozowych okularkow bo wiem ile kosztje cie potem skladanie siebie jezeli ktos zrobi ci kuku ...a wyposrodkowac trudno..tak zeby i wilk byl syty i owca cala..

zacerowac?? w sumie...tyle teraz mozliwosci zeby sobie poprawiac to i owo ..moze i  jakas dziure mozna byloby zalatac..hi hi hi ..

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

@Mirelka1965

alez w zyciu moja droga...ja ciagle staram sie miec taki optymizm jak ty w kontaktach z ludzmi ale jakos slabo mi to idzie...nie moge powiedziec ze zazdroszcze ci tych rozowych okularkow bo wiem ile kosztje cie potem skladanie siebie jezeli ktos zrobi ci kuku ...a wyposrodkowac trudno..tak zeby i wilk byl syty i owca cala..

zacerowac?? w sumie...tyle teraz mozliwosci zeby sobie poprawiac to i owo ..moze i  jakas dziure mozna byloby zalatac..hi hi hi ..

 

Bo @Mirelka1965 to taka niepoprawna optymistka :d Nawet jak jej różowe okularki się trochę poobijają , to sobie naklei na nie kolorowe kwiatki i widzi jeszcze barwniej :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

A gdzie się pani podziewała jak pani nie było ? :$ Dziadek już wrócił ?

Dziadek na razie nie wraca....Podobno naświetlania przynoszą doskonały efekt :szok: Ale nie wierzę synkowi za nic....dzisiaj dziadek znowu był bez świadomości....i zamiast pozwolić mu wrócić do domu, zgodnie z jego życzeniem, postanowił zostawić ojca na "dalszą kurację" :przekleństwa:  Ale dosyć o tym....A w temacie, gdzie to się pańcia podziewała, to odpowiem, że wędrowała, ciasteczko piekła, zakupy robiła, przez telefon gadała, koło babci pochodziła, poprała, w między czasie trzy posiłki przygotowała, a lapuś na pietrze stał :haha: Muszę go jutro zabrać na dół....:cześć3:

2 minuty temu, violka napisał:

Bo @Mirelka1965 to taka niepoprawna optymistka :d Nawet jak jej różowe okularki się trochę poobijają , to sobie naklei na nie kolorowe kwiatki i widzi jeszcze barwniej :d

:zdrówko: i nie kwiatki, tylko flamingi.....:haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Dziadek na razie nie wraca....Podobno naświetlania przynoszą doskonały efekt :szok: Ale nie wierzę synkowi za nic....dzisiaj dziadek znowu był bez świadomości....i zamiast pozwolić mu wrócić do domu, zgodnie z jego życzeniem, postanowił zostawić ojca na "dalszą kurację" :przekleństwa:  Ale dosyć o tym....A w temacie, gdzie to się pańcia podziewała, to odpowiem, że wędrowała, ciasteczko piekła, zakupy robiła, przez telefon gadała, koło babci pochodziła, poprała, w między czasie trzy posiłki przygotowała, a lapuś na pietrze stał :haha: Muszę go jutro zabrać na dół....:cześć3:

:zdrówko: i nie kwiatki, tylko flamingi.....:haha: 

Oczywiście różowe :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

a czemu akurat flamingiO.o

Bo teraz wszystkie dziewczynki kochają flamingi :d

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A teraz idę na ostatniego :papieros: w dniu dzisiejszym.....Ktoś chętny? 

Oczywiście....może nie w różu majtkowym, ale różowe, bezapelacyjnie :haha:

Ja jestem zawsze chętna na :papieros:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

@1bozka

masz racje...chyba ze jest to czlowiek ktory na innych patrzy tylko przez rozowe okulary i szuka we wszystkich dobra...wtedy nauka przychodzi czasami odrobine za pozno..a i tak nadal szuka ta bidula dobra w ludziach..znasz takich niepoprawnych optymistow?? ja znam...

 

 

 

@1bozka  Dobro do Ciebie ZAWSZE powróci !!!

Screenshot_20180222-211935.png

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 1bozka napisał:

pewnie ze znam i Ty i ja i każda z nas pisząca czy tylko czytająca ma take różowe okulary i w tych ludziach którym pomagamy widzimy dobro.Choc nie jedna z nas zawiodła sie to jednak dalej szukamy i jesteśmy takimi optymistami bo bez tego nie da sie byc opiekunką

image.png.4a415a25ed351619d80a0941eed0e802.png i nic tego nie zmieni....:d

Pożegnam was piosenką.....życzę wszystkim różowych snów i dobrej nocy....do jutra, pa....:cześć:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przeleciałam wszystko pobieżnie i już wszystko wiem.

Różowe flamingi z zacerowaną cnotką mają 1600 wózków dla babeczek około 30-stki. Dziadek się kuruje, babcia wcina, koledzy testują cnotkę flaminga ( a może sowy ? ) a lekarz z kontaktami coś nawywijał, ale nie wiem co. Aha, pewnie za długa kolejka do zbiegów upiększających...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Dobra, przeleciałam wszystko pobieżnie i już wszystko wiem.

Różowe flamingi z zacerowaną cnotką mają 1600 wózków dla babeczek około 30-stki. Dziadek się kuruje, babcia wcina, koledzy testują cnotkę flaminga ( a może sowy ? ) a lekarz z kontaktami coś nawywijał, ale nie wiem co. Aha, pewnie za długa kolejka do zbiegów upiększających...

Co Ty jarasz? Jakie zioła popijasz?

:d  xd:szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...