Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, violka napisał:

Jestem tak wściekła , że chce mi się ryczeć :przekleństwa: Przyjechał facet od internetu , chwilkę popatrzył i stwierdził , że router jest zepsuty i nic nie może zrobić :grzmotnąć: Mówię mu , że to jest nowy sprzęt od nich , więc ich obowiązkiem jest wymienić to badziewie a on na to , że ma nowy router w samochodzie i może go zamontować ale to będzie kosztowało 120 euro :o Babcia już chciała płacić ale nie zgodziłam i połączyłam go z bratanicą . Wyszło na to , że musi zgłosić reklamację , odesłać grata a oni przyślą nowy . Więc w tym momencie nie mam bladego pojęcia kiedy odzyskam moje okno na świat :mur:Czy w tym życiu nigdy nie może być idealnie ? Jak trafiła mi się super babcia i wywalczyłam internet , to teraz mam zemstę przedmiotów martwych :smutek::sos:

oj tam za dużo wymagasz  masz fajną babcie a Ty jeszcze Internety chcesz:d

8 godzin temu, INEZ napisał:

Ja raczej w pierwszej kolejności coś innego bym sobie skorygowała co mi lekko opada ale to chyba na kasę chorych się nie da ;)

Fajną ofertę  wczoraj jedna agencja u nas dodała .To jest taki moment ,że trochę żałuję,że nie jestem młoda i wolna tzn.że pracuję w tej chwili .Ciekawe czy ktoś się domyśla o której ofercie pisze :d

Ta oferta jest już bardzo długo w każdej agencji,widziałam ją juz pare miesięcy temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Na kasę chorych ? Przymierzam się do tego zabiegu bo też chcę mieć ładne oczęta. :d:d:d

 

Tak!

Juz sie ciesze!

Pani z rejestracji poprzyjaznila sie ze mna:oklaski:

i opowiedziala, ze jej mama tez miala taka operacje,

NIC nie boli!

Tylko oczki potem troche zasinione som:cool:

21 godzin temu, violka napisał:

Mój ma 37.2 i pyta się czym ma zbić tą wysoką temperaturę :haha:

Moja Mama zawsze radzi moczyc nogi w wodzie z musztarda.

 

Oraz (to wyprobowalam choc obrzydliwe jest)

50 wodki

i  drugie tyle GORACEJ WODY Z SOKIEM MALINOWYM bleeee-wypic duszkiem

 

ale ludzie dziala!

Pocilam sie bardzo, goraczka spadla 

nastepnego wieczora powtorka.

Okropna jest wodka na cieplo.

Ale dziala.

moze ta metoda malzowi pomoze i wyda sie sympatyczna.

20 godzin temu, Heidi napisał:

Dzisiaj w tv gadali,  ze  banki będą samoobsługowe . W 2020 r. starzy ludzie i ci bez netu będą  mieć problem. Wiele osób /pracowników bankowych  pojdzie na bruk. Karty  bankowe to nieodłączny element samoobsługi . Nie wywiniemy się od tego gadżetu,niestety . 

Jeszcze jak nas zaczipuja, to klops.

Postep i rozwoj nie zawsze jest dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, INEZ napisał:

Oj tam oj tam zaraz przywiązać a samotny to on nie jest przecież piszą,że ma znajomych :) i po mimo niepełnosprawności prowadzi w miarę normalny tryb życia .

A ja po przeczytaniu tej oferty, mysle,

ze tam sa tabuny bezuchow,nie ma chwili spokoju.

Znajomi wchodza i wychodza, moze tam koczuja.

Czort wie, jak mlodzieniec odreagowuje stres,czy nie depresji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Agata1008 napisał:

Wpadłam tu tylko na chwilkę  DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM powiedzieć i już gnam do kuchni, bo jestem spóźniona...:(

Mirello, skąd >:(masz>:( moje>:( zdjęcie>:(!!!

No przecież sama je udostępniłaś w necie :trele: A z neta można ściągnąć wszystko bezkarnie, póki co :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, violka napisał:

Jestem tak wściekła , że chce mi się ryczeć :przekleństwa: Przyjechał facet od internetu , chwilkę popatrzył i stwierdził , że router jest zepsuty i nic nie może zrobić :grzmotnąć: Mówię mu , że to jest nowy sprzęt od nich , więc ich obowiązkiem jest wymienić to badziewie a on na to , że ma nowy router w samochodzie i może go zamontować ale to będzie kosztowało 120 euro :o Babcia już chciała płacić ale nie zgodziłam i połączyłam go z bratanicą . Wyszło na to , że musi zgłosić reklamację , odesłać grata a oni przyślą nowy . Więc w tym momencie nie mam bladego pojęcia kiedy odzyskam moje okno na świat :mur:Czy w tym życiu nigdy nie może być idealnie ? Jak trafiła mi się super babcia i wywalczyłam internet , to teraz mam zemstę przedmiotów martwych :smutek::sos:

:przekleństwa::przekleństwa::przekleństwa:

2 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Nie , w PL jestem:cześć3:

Aaaaaaa, czyli prawie na Syberii ;) Podobno mrozy okrutnie skuły nasz UK (Ukochany Kraj)? :szok: Ja nie oglądam wiadomości, ze względu na dobre samopoczucie, to nie znam realiów :haha: Meldunki tylko sporadycznie dostaję.....:telefon: A tutaj wiosna, wiosna, cieplejszy wieje wiatr.....:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, sayonara 52 napisał:

A ja po przeczytaniu tej oferty, mysle,

ze tam sa tabuny bezuchow,nie ma chwili spokoju.

Znajomi wchodza i wychodza, moze tam koczuja.

Czort wie, jak mlodzieniec odreagowuje stres,czy nie depresji .

Dlatego uważam ,że wymaganie co do wieku opiekunki jest tu jak najbardziej uzasadnione ;)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 1bozka napisał:

oj tam za dużo wymagasz  masz fajną babcie a Ty jeszcze Internety chcesz:d

Ta oferta jest już bardzo długo w każdej agencji,widziałam ją juz pare miesięcy temu.

To chyba normalne opiekunki zmieniają się przeważnie co 6 tygodni rzadko kto siedzi w pracy całymi latami .

55 minut temu, sayonara 52 napisał:

A ja po przeczytaniu tej oferty, mysle,

ze tam sa tabuny bezuchow,nie ma chwili spokoju.

Znajomi wchodza i wychodza, moze tam koczuja.

Czort wie, jak mlodzieniec odreagowuje stres,czy nie depresji .

oj tam oj tam zaraz depresja .Wszystko trzeba jakoś odreagować :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

A może on panny szuka i casting robi?

A kumple mają sprawdzić czy osoba się nada xd

No nie żadne drugie dno,domysły czy podteksty wyrażnie jest napisane ,że opiekunki szuka a jak znajdzie się odpowiednia to czas pokaże co będzie dalej ;)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, INEZ napisał:

No nie żadne drugie dno,domysły czy podteksty wyrażnie jest napisane ,że opiekunki szuka a jak znajdzie się odpowiednia to czas pokaże co będzie dalej ;)

No nie mogę  tego ogłoszenia znaleźć :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

No nie mogę  tego ogłoszenia znaleźć :|

Jest na drugiej stronie . Oferta do młodego mężczyzny za 1600 :love:

5 minut temu, 1bozka napisał:

a wiesz ze ja sobie o tym samym pomyślałam 

Też o tym pomyślałam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

w naglowku pisze do 30 letniego mężczyzny za 1600 na wózku 

Żartowałam :p

2 minuty temu, 1bozka napisał:

ha ha ha kazda z nas czytała ...no ja po cichutku liczyłam ile mam latxd i ze moze wiekowo die nadam:cześć2: kino teatr kawiarnie...

Najważniejszego pewnie jak zwykle nie napisali :grzmotnąć:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...