Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, violka napisał:

Od wczoraj zamiast tęsknoty odczuwam ogromną radość , że jestem tak daleko od domu :d Mój mąż jest przeziębiony i zadręcza mnie telefonami . Co godzinę żegnam się z nim , ponieważ jest już w stanie agonalnym ale jeszcze ma siłę co chwilę o tym meldować , więc sądzęimage.png.3a4a0a01f726274cbd9e5bce378a18f0.png , że będzie żył  :haha:

image.png

Nooo, ONI tak maja.

Silna plec.

Uwielbiam reklame jakiegos leku, gdzie pan calkowicie bezradny ,wprost umierajacy zdany jest na pomoc zony.:szydera:

 

 

Sama lykam Rutinoscorbin, tran i czosnek w tabletkach.

W szpitalu, gdzie lezy moja Mama, jest zakaz odwiedzin, ale tlumy wala w butach, z siatami etc.

Nawiasem mowiac, u mnie dzis -7C

Od niedzieli ma byc -11:kopara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boszsz, zapomnialam sie przywitac.

Dzien dobry i milego dnia.

Mam dzis napiety plan dnia ,a niby urlop mam.

Umowilam sie z wnuczka na polowanie w ciuchlandzie.

Nowy towar:cześć3:

Robimy lowy na 2 koszyki ,ha ha, 

O ile nas nie zadepcza handlary.

Potem Urzad Wojewodzki (ho ho)

ZUS

Radio(siostra tam pracuje)

Leclerc

Sklep zaopatrzenia medycznego

Krotka wizyta u Mamy w szpitalu na krancu miasta, aby dostarczyc sprzet.

Nogi to mi chyba w d... wejda.

 

A! Wizyte w klinice okulistycznej mam na...

7 czerwca,

Kiedy operacja powiek ,,nie wiem,

ale bedzie.

Zrobie sobie taaakie wielkie oczy!:haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sayonara 52 napisał:

 

A! Wizyte w klinice okulistycznej mam na...

7 czerwca,

Kiedy operacja powiek ,,nie wiem,

ale bedzie.

Zrobie sobie taaakie wielkie oczy!:haha:

 

Na kasę chorych ? Przymierzam się do tego zabiegu bo też chcę mieć ładne oczęta. :d:d:d

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej w pierwszej kolejności coś innego bym sobie skorygowała co mi lekko opada ale to chyba na kasę chorych się nie da ;)

Fajną ofertę  wczoraj jedna agencja u nas dodała .To jest taki moment ,że trochę żałuję,że nie jestem młoda i wolna tzn.że pracuję w tej chwili .Ciekawe czy ktoś się domyśla o której ofercie pisze :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Pewnie ! Tylko jego znajomi by się dziwili że Polki tak staro wyglądają. :haha::szydera:

:grzmotnąć: znajomych  :haha:no i konkurencja na to zlecenie pewnie duża tu casting byłby na 100% bo przecież stawka na tym zleceniu super jest o co walczyć :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek :) Mam nadzieję , że będzie bardzo dobry , czekam na pana od internetu :d Po przeczytaniu ostatnich postów @INEZ I @Maria Jolanta odnalazłam szybko tą interesującą ofertę pracy :d Przez moment pomyślałam , że gdybym była młodsza to aplikowałabym ale po chwili stwierdziłam , że chyba jednak ...nie . Chłopak z opisu wydaję się być bardzo pozytywnym człowiekiem , skrzywdzonym przez los ale również bardzo samotnym . :( Bałabym się , że mógłby się za bardzo przywiązać do mnie , przez co byłoby mi trudno odmówić  powrotu do niego , nawet jak byłoby bardzo ciężko . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Dzieńdoberek :) Mam nadzieję , że będzie bardzo dobry , czekam na pana od internetu :d Po przeczytaniu ostatnich postów @INEZ I @Maria Jolanta odnalazłam szybko tą interesującą ofertę pracy :d Przez moment pomyślałam , że gdybym była młodsza to aplikowałabym ale po chwili stwierdziłam , że chyba jednak ...nie . Chłopak z opisu wydaję się być bardzo pozytywnym człowiekiem , skrzywdzonym przez los ale również bardzo samotnym . :( Bałabym się , że mógłby się za bardzo przywiązać do mnie , przez co byłoby mi trudno odmówić  powrotu do niego , nawet jak byłoby bardzo ciężko . 

Oj tam oj tam zaraz przywiązać a samotny to on nie jest przecież piszą,że ma znajomych :) i po mimo niepełnosprawności prowadzi w miarę normalny tryb życia .

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, INEZ napisał:

:grzmotnąć: znajomych  :haha:no i konkurencja na to zlecenie pewnie duża tu casting byłby na 100% bo przecież stawka na tym zleceniu super jest o co walczyć :trele:

Eeeeee tam.

Też mam fajną stawkę i jadę w niedzielę w nowe miejsce. :oklaski:

Troszkę za szybko ale dobra stawka nie zdarza się tak często. A i mieszkanko mam osobne. :d

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Oj tam oj tam zaraz przywiązać a samotny to on nie jest przecież piszą,że ma znajomych :)

Można mieć 1000 znajomych i czuć się samotnym . Największe wsparcie daje prawdziwy przyjaciel lub partnerka , a czy ma kogoś takiego , tego nie wiemy . 

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Eeeeee tam.

Też mam fajną stawkę i jadę w niedzielę w nowe miejsce. :oklaski:

Troszkę za szybko ale dobra stawka nie zdarza się tak często. A i mieszkanko mam osobne. :d

 

Super :d i tak pózno się chwalisz :lanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Eeeeee tam.

Też mam fajną stawkę i jadę w niedzielę w nowe miejsce. :oklaski:

Troszkę za szybko ale dobra stawka nie zdarza się tak często. A i mieszkanko mam osobne. :d

 

:oklaski:byle nie przechodnie te mieszkanko :trele:

3 minuty temu, violka napisał:

Można mieć 1000 znajomych i czuć się samotnym . Największe wsparcie daje prawdziwy przyjaciel lub partnerka , a czy ma kogoś takiego , tego nie wiemy . 

Być samotnym a raczej czuć się samotnym jest lepiej niż być zgorzkniałym .Samotność to taki stan przejściowy nawet będąc w związku czasami ma się takie uczucie no i wszystko może się w jednej chwili odmienić.To jest tylko takie moje przemyślenie i skromne zdanie :$

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

:oklaski:byle nie przechodnie te mieszkanko :trele:

Wypluj to !

To samodzielne mieszkanie w innym budynku więc trochę dziwnie. W sumie to chyba wolałabym być w osobnym pokoju bo tak jakoś dziwnie nie być przy podopiecznej... Ale do luksusów też trzeba się przyzwyczaić. :haha:

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Wypluj to !

To samodzielne mieszkanie w innym budynku więc trochę dziwnie. W sumie to chyba wolałabym być w osobnym pokoju bo tak jakoś dziwnie nie być przy podopiecznej... Ale do luksusów też trzeba się przyzwyczaić. :haha:

 

Wyplułam :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sayonara 52 napisał:

Nooo, ONI tak maja.

Silna plec.

Uwielbiam reklame jakiegos leku, gdzie pan calkowicie bezradny ,wprost umierajacy zdany jest na pomoc zony.:szydera:

 

 

Sama lykam Rutinoscorbin, tran i czosnek w tabletkach.

W szpitalu, gdzie lezy moja Mama, jest zakaz odwiedzin, ale tlumy wala w butach, z siatami etc.

Nawiasem mowiac, u mnie dzis -7C

Od niedzieli ma byc -11:kopara:

@sayonara 52 ty na Syberii wylądowałaś? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam tu tylko na chwilkę  DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM powiedzieć i już gnam do kuchni, bo jestem spóźniona...:(

9 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Dołączam do grona skowronków o poranku i  5a8e564dc3435_dziedobrylalka.gif.77b2978a93b0bcf40bcb4c52ded93057.gif życzę wszystkim :d

Mirello, skąd >:(masz>:( moje>:( zdjęcie>:(!!!

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak wściekła , że chce mi się ryczeć :przekleństwa: Przyjechał facet od internetu , chwilkę popatrzył i stwierdził , że router jest zepsuty i nic nie może zrobić :grzmotnąć: Mówię mu , że to jest nowy sprzęt od nich , więc ich obowiązkiem jest wymienić to badziewie a on na to , że ma nowy router w samochodzie i może go zamontować ale to będzie kosztowało 120 euro :o Babcia już chciała płacić ale nie zgodziłam i połączyłam go z bratanicą . Wyszło na to , że musi zgłosić reklamację , odesłać grata a oni przyślą nowy . Więc w tym momencie nie mam bladego pojęcia kiedy odzyskam moje okno na świat :mur:Czy w tym życiu nigdy nie może być idealnie ? Jak trafiła mi się super babcia i wywalczyłam internet , to teraz mam zemstę przedmiotów martwych :smutek::sos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...