Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj zamiast tęsknoty odczuwam ogromną radość , że jestem tak daleko od domu :d Mój mąż jest przeziębiony i zadręcza mnie telefonami . Co godzinę żegnam się z nim , ponieważ jest już w stanie agonalnym ale jeszcze ma siłę co chwilę o tym meldować , więc sądzęimage.png.3a4a0a01f726274cbd9e5bce378a18f0.png , że będzie żył  :haha:

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, LACH napisał:

Do ostatniego zdania:

@Heidi  i nie myśl sobie, że Cię ktoś chciał katować jakimś tam mięchem, czy wypocinami w garach, tylko pozdrowić  ;)

Radek,wycelowałeś we mnie wprost, gruby kaliber w twej dłoni tkwi.  Jak byłam nastolatką, zawsze chciałam, żeby Fronczewski zamruczał mi do ucha. Jego tembr głosu przeszywa mnie na wskroś. Ach... a tu dziś  śpiewa dla mnie i jak pięknie.  Nie czuję się już samotnie :cześć:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Poradziłam mu wręcz odwrotnie :d Kazałam mu wejść do gorącej wody , bo przy takiej gorączce , raczej się nie wypoci 

Ja miałam w ubiegłym tygodniu gorączkę,  wykąpałam się i mi przeszło.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Heidi napisał:

Radek,wycelowałeś we mnie wprost, gruby kaliber w twej dłoni tkwi.  Jak byłam nastolatką, zawsze chciałam, żeby Fronczewski zamruczał mi do ucha. Jego tembr głosu przeszywa mnie na wskroś. Ach... a tu dziś  śpiewa dla mnie i jak pięknie.  Nie czuję się już samotnie :cześć:

No i oto i o to.:cześć2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Idź na szkolenie do @Blondi. :d:d:d

 

Tak !!! do mnie !!! bo ja paradowanka potrafię !!! A co!!! nigdy burakiem nie byłam!!! a pokazać zazdrosnikom,,,już opowiadam co wczoraj odwaliłam,,,sa tance   a ja w sukienkę ,,a mam ich od ciut i ciut,,bylam na innych kontynentach to nakupiłam,,ale wszystko nie biliga,,zapomnieć,,ja nie jestem biliga i moje kreacje też są biliga,,,ja nie wiocha radocha ,,ja mam styl swój ,,żadna china,,,ale ubrałam się na letniaka,,bo wiem ze tam będzie 30 stopni ,,,jak mnie zobaczyly dwie Niemki to:grzmotnąć::pejcz::przekleństwa:,,,

a ja :oklaski: a macie !!! krytyka ze za elegancko i za letnio,,a one w kurtkach zimowych,,,hahahha,,,cała Blondi ,,wkurwiłam je i tylko je,,bo reszta to cudowna plejada,,,jak ja lubię takie paradowanka ,,,a jeszcze sukienek inszych mam full,,jeszcze wszystkich nie zobaczyli,,,życie jest piękne,,,i co? parkiet pusty wszyscy siedzą a ja na parkiet ze słodziakiem ,,ja odważna dziewczynka ,,jak mam urlop to się bawic,,dobrze ,ze mój slodziak leci za mną,,bo za mną musi nadążyc,,,daje radę,,,

także paradowanko to cudowna rzecz,,,glowa do góry ,,usmiech tam i tu,,pewnośc siebie,,wyprost lekki aby za bardzo babci nie przypominać i nóżka w nóżkę idzie do przodu,,,ale to piękne uczucie ,,,a wszystkie oczy na Ciebie patrzą ,,bo to coś nowego i pięknego,,,no!!! wszystko chyba napisalam ,,,:oklaski: jestem szalona wariatka ,,ale w pozytywnym znaczeniu,,,,ale tak odbieralam swoje paradowanka ,,,a jak facet patrzy to znaczy ,że coś zobaczył  ,czy to nie jest prawdą????  jest !!!! kocham paradowanka!!! jeszcze tutaj zaskocze ich parę razy,,,,a co!!! Polka jestem,,,pa buziaki,,

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, INEZ napisał:

@sayonara 52 przed takim czymś nikt nie jest w stanie się zabezpieczyć chyba ,że nie używa się kart płatniczych :(

Dzisiaj w tv gadali,  ze  banki będą samoobsługowe . W 2020 r. starzy ludzie i ci bez netu będą  mieć problem. Wiele osób /pracowników bankowych  pojdzie na bruk. Karty  bankowe to nieodłączny element samoobsługi . Nie wywiniemy się od tego gadżetu,niestety . 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Blondi napisał:

Tak !!! do mnie !!! bo ja paradowanka potrafię !!! A co!!! nigdy burakiem nie byłam!!! a pokazać zazdrosnikom,,,już opowiadam co wczoraj odwaliłam,,,sa tance   a ja w sukienkę ,,a mam ich od ciut i ciut,,bylam na innych kontynentach to nakupiłam,,ale wszystko nie biliga,,zapomnieć,,ja nie jestem biliga i moje kreacje też są biliga,,,ja nie wiocha radocha ,,ja mam styl swój ,,żadna china,,,ale ubrałam się na letniaka,,bo wiem ze tam będzie 30 stopni ,,,jak mnie zobaczyly dwie Niemki to:grzmotnąć::pejcz::przekleństwa:,,,

a ja :oklaski: a macie !!! krytyka ze za elegancko i za letnio,,a one w kurtkach zimowych,,,hahahha,,,cała Blondi ,,wkurwiłam je i tylko je,,bo reszta to cudowna plejada,,,jak ja lubię takie paradowanka ,,,a jeszcze sukienek inszych mam full,,jeszcze wszystkich nie zobaczyli,,,życie jest piękne,,,i co? parkiet pusty wszyscy siedzą a ja na parkiet ze słodziakiem ,,ja odważna dziewczynka ,,jak mam urlop to się bawic,,dobrze ,ze mój slodziak leci za mną,,bo za mną musi nadążyc,,,daje radę,,,

także paradowanko to cudowna rzecz,,,glowa do góry ,,usmiech tam i tu,,pewnośc siebie,,wyprost lekki aby za bardzo babci nie przypominać i nóżka w nóżkę idzie do przodu,,,ale to piękne uczucie ,,,a wszystkie oczy na Ciebie patrzą ,,bo to coś nowego i pięknego,,,no!!! wszystko chyba napisalam ,,,:oklaski: jestem szalona wariatka ,,ale w pozytywnym znaczeniu,,,,ale tak odbieralam swoje paradowanka ,,,a jak facet patrzy to znaczy ,że coś zobaczył  ,czy to nie jest prawdą????  jest !!!! kocham paradowanka!!! jeszcze tutaj zaskocze ich parę razy,,,,a co!!! Polka jestem,,,pa buziaki,,

oj Blondi facetów rozpalsz ...a kobitki tez rozpalasz tylko z....zazdrosci,  bravo:zdrówko:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...