Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Alicja09 napisał:

Też nie wiem jak wygląda sanatorium z opiekunką,no ale tylko pozazdrościć,na pewno sobie poradzisz. Będziesz leżeć i pachnieć i to na dodatek za pieniądze.Hura :hura::oklaski:

Osobny, jednoosobowy  pokój mam zapewniony :hura:sama nie wiem czemu mnie taki zaszczyt kopnął .Już sobie wyobrażam jak wchodzę na stołówkę pełną dziadków i babć chyba będę czerwona jak buraczek :$

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, INEZ napisał:

Osobny, jednoosobowy  pokój mam zapewniony :hura:sama nie wiem czemu mnie taki zaszczyt kopnął .Już sobie wyobrażam jak wchodzę na stołówkę pełną dziadków i babć chyba będę czerwona jak buraczek :$

@Maria Jolanta ma rację, poproś @Blondi ona Ci powie jak masz się zachować i co gdzie kupić. Głowa do góry,pierś do przodu,brzucho wciągnąć i naprzód niech zazdroszczą dziadkowi opiekunki :d.Poćwicz przed lustrem i broń Boże się czerwienić. Dasz radę.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich ciepło w to mroźne popołudnie:)

Jak zawsze piosenką...

 

15 godzin temu, LACH napisał:

Zostań tutaj ile chcesz ,,na szczęscie nikt nie sprawdza łóżek,,ale życzę Tobie super roboty ,,,tez taką jak ja zawsze trafiam,,,na same przymulasie miejsca,,,tez spadam do łazienki,,A wiecie co? tutaj ludzie się nie myją wieczorami ,,ja jestem jedyna szalona duszmenka,,,czy to 22 czy 24 godz, w nocy ja jestem pod pryśnicem,,sama ,,,nie sikają nawet,,sikać moga w przczepach ale myć się? myją się tylko rano,,pod tym względem nawet jestem inna,,,dzięki bogu ,że słodziak zawsze myje się,, myje tez po nocach razem ze mną,,,,też jest sam w łazienkach,,,dwa cudaki z nas,,,no jak iśc spać z brudną dupą,,moja nie jest brudna bo i rano polece pod wodę,,ale mimo tego bym nie poszla spac nie umyta,,może to nie normalne ale ja nauczona mycia,,,ale jestem obserwatorem ,,,hahahah temacik na noc poruszyłam,,,kto nie umyty jazda pod wodę,,,a potem balsamik,,perfumik tak sexi i dopiero do lóżeczka,,,pa Dobranoc

Blondi, uwielbiam :)czytać Twoje:d wpisy:). Jesteś:d dla mnie jak "pigułka szczęścia" ;)dla wielu:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, INEZ napisał:

Dzień dobry opiekunki i opiekunowie .Tym co pracują i tym co urlopują życzę miłego dnia do piątku już nie daleko :) .Wczoraj wcześnie się pożegnałam ale nie poszłam tak od razu spać właściwie to długo nie mogłam zasnąć różne myśli kłębiły mi się w głowie po wczorajszej rozmowie z podopiecznym bo dowiedziałam się,że w marcu dziadek wyjeżdża do sanatorium nad Morze Północne no i ja mam jechać z nim na całe 4 tygodnie .

Cześć Inez:). Nic się nie obawiaj. W ubiegłym roku, we wrześniu byłam z moją podopieczną w sanatorium                    w Bad Urach.  I wiesz co? Było super. Miałam pokój z łazienką obok. Rano pomagałam jej się ubrać. O ósmej schodziłyśmy na śniadanie. Potem do obiadu babcia miała zabiegi, a ja wolne. Z reguły z kijkami zwiedzałam okolice. Po obiedzie, do 15ej znowu ich hatte frei, ponieważ babcia spała. Zresztą nie tylko ona, większość seniorów (była to grupa 75+). W  tym czasie odwiedzałam dostępną dla wszystkich świetnie zaopatrzoną salę treningową. Po południu, do kolacji odbywały się "zajęcia świetlicowe", gdzie również nie byłam potrzebna. Moja babcia znalazła tam sobie koleżanki...Po kolacji jeszcze tylko wiadomości, rzadko film wspólnie z innymi...Po godzinie 20ej babcia z reguły zawsze była w łóżku, a ja  jw. W weekendy zawsze odbywały się jakieś koncerty...Było super i Tobie też tego życzę

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzieee!

Malo mnie szlag nie trafil wczoraj.

dostalam sms z banku, ze moja karta ,,euro,, zablokowana.

Ktos w Sarabaya (Indonezja) probowal placic ,,moja,, karta,, przez internet,,,,

Karte uniewaznilam, dobrze ze bank czuwal,

Tej karty uzywalam TYLKO w DE i zawsze w jednym banku, W SRODKU!!!

 

Dobrze, ze na tym euro koncie mam zawsze drobne sumy,przelewam z innego konta na drobne wydatki.

Nigdy i nigdzie nie placilam ta karta.

 

Czyli spryciarze zalozyli ..cos,, co kopiuje karte no i myk!

 

 

Czulam sie dziwnie.

 

Nie wiem, co bedzie jak i druga karte kros mi skopiuje i wezmie co tam mam,

Zrobilam blokade na wszystkie tam ,,paypal,,(z ktorych nigdy nie korzystalam(blondynka jestem):$

Pisze ku przestrodze, jednak nie wiem, czy jestesmy w stanie zabezpieczyc sie przed takimi atakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

@Agata1008 dziękuję za konkrety już teraz wiem prawie wszystko mam nadzieję,że będzie fajnie .Nawet nie mam zamiaru się dopytywać od kiedy on wiedział o tym wyjeżdzie i czy to jest wyjazd opłacony prywatnie nie obchodzi mnie to .

Zobaczysz, będzie fajnie. Moja koleżanka od dwóch tygodni ze swoim podopiecznym jest w sanatorium w Konstanz i również jest zadowolona.:)

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, sayonara 52 napisał:

Ludzieee!

Malo mnie szlag nie trafil wczoraj.

dostalam sms z banku, ze moja karta ,,euro,, zablokowana.

Ktos w Sarabaya (Indonezja) probowal placic ,,moja,, karta,, przez internet,,,,

Karte uniewaznilam, dobrze ze bank czuwal,

Tej karty uzywalam TYLKO w DE i zawsze w jednym banku, W SRODKU!!!

 

Dobrze, ze na tym euro koncie mam zawsze drobne sumy,przelewam z innego konta na drobne wydatki.

Nigdy i nigdzie nie placilam ta karta.

 

Czyli spryciarze zalozyli ..cos,, co kopiuje karte no i myk!

 

 

Czulam sie dziwnie.

 

Nie wiem, co bedzie jak i druga karte kros mi skopiuje i wezmie co tam mam,

Zrobilam blokade na wszystkie tam ,,paypal,,(z ktorych nigdy nie korzystalam(blondynka jestem):$

Pisze ku przestrodze, jednak nie wiem, czy jestesmy w stanie zabezpieczyc sie przed takimi atakami.

O żeszszszsz.........:przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam zameldować, że mój urlop się skończył :smutek:Babka dzisiaj wróciła, w niezłym stanie i nastroju, a dziadka mają wypuścić w piątek :sos: I znowu będą gary....:haha: Z dziadkiem jest niezbyt dobrze, niestety....:smutek:

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Przed skanerem się nie zabezpieczymy....

 

Gdzieś wyczytałam, że teraz jest jakieś dotykowe cudo, zamiast kamerki do podglądu/wyczucia temperatury przyciskanych klawiszy...i na dodatek to coś jest sterowane zdalnie :słabo: Na złodzieja nie ma mocnych, niestety :przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Chciałam zameldować, że mój urlop się skończył :smutek:Babka dzisiaj wróciła, w niezłym stanie i nastroju, a dziadka mają wypuścić w piątek :sos: I znowu będą gary....:haha: Z dziadkiem jest niezbyt dobrze, niestety....:smutek:

Gdzieś wyczytałam, że teraz jest jakieś dotykowe cudo, zamiast kamerki do podglądu/wyczucia temperatury przyciskanych klawiszy...i na dodatek to coś jest sterowane zdalnie :słabo: Na złodzieja nie ma mocnych, niestety :przekleństwa:

tak ale musisz płacić i wciskać pin,żeby mogli to odczytać. Ja czytałam również,że skanują nawet w środkach komunikacji miejskiej i miejscach publicznych,ale można się przed tym zabezpieczyć kupując futerał na karty lub specjalny portfel w Niemczech już to można kupić za niewielkie pieniądze 2e

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sayonara 52 napisał:

Ludzieee!

Malo mnie szlag nie trafil wczoraj.

dostalam sms z banku, ze moja karta ,,euro,, zablokowana.

Ktos w Sarabaya (Indonezja) probowal placic ,,moja,, karta,, przez internet,,,,

Karte uniewaznilam, dobrze ze bank czuwal,

Tej karty uzywalam TYLKO w DE i zawsze w jednym banku, W SRODKU!!!

 

Dobrze, ze na tym euro koncie mam zawsze drobne sumy,przelewam z innego konta na drobne wydatki.

Nigdy i nigdzie nie placilam ta karta.

 

Czyli spryciarze zalozyli ..cos,, co kopiuje karte no i myk!

 

 

Czulam sie dziwnie.

 

Nie wiem, co bedzie jak i druga karte kros mi skopiuje i wezmie co tam mam,

Zrobilam blokade na wszystkie tam ,,paypal,,(z ktorych nigdy nie korzystalam(blondynka jestem):$

Pisze ku przestrodze, jednak nie wiem, czy jestesmy w stanie zabezpieczyc sie przed takimi atakami.

No to miałas stresa, mnie sie zdarzyło w Anglii w zeszłym roku że ktoś próbował zmienić mi hasło na   maila ale przyszla mi informacja zwrotna ze próba nie udana i ze jeśli to ja robiłam to zeby kliknąć w link.Ale szybko zmieniłam hasło.Tak ze ktoś chcial mieć dostęp do informacji zawartych w mailu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cyberprzestępców nie ma mocnych.  Ważne,  żeby być czujnym na klikanie linków niby z banku, albo podawanie danych lub pinu niby w celach sprawdzenia poprawności danych. Nigdy prawdziwy bank o to nie prosi !!!!

Czesto też w bankomatach   na klawiszach są  nakładki na właściwej  klawiaturze. To jest już stary znany sposób . Pamiętajcie,żeby drugą  ręką zakrywac wybieramy pin ( to na wypadek kamerki) 

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Mam nowy telefon. Nic specjalnego, stary model więc taniocha ale za to 5,5 cala !!!!

W końcu coś na nim zobaczę. :szydera::haha:

Wnuczka powiedziała że wygląda prawie jak tablet. :d

 

No kochana :cool: Z okazji nowej zabawki , musisz coś postawić koleżankom i kolegom :wino::oklaski: Bez procentów się nie obejdzie , bo inaczej co rusz będzie ci się zawieszać to nowe cudo :d 

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Chciałam zameldować, że mój urlop się skończył :smutek:Babka dzisiaj wróciła, w niezłym stanie i nastroju, a dziadka mają wypuścić w piątek :sos: I znowu będą gary....:haha: Z dziadkiem jest niezbyt dobrze, niestety....:smutek:

Gdzieś wyczytałam, że teraz jest jakieś dotykowe cudo, zamiast kamerki do podglądu/wyczucia temperatury przyciskanych klawiszy...i na dodatek to coś jest sterowane zdalnie :słabo: Na złodzieja nie ma mocnych, niestety :przekleństwa:

To witaj w klubie :d jak długo można  leniuchować :haha: Trzymamy kciuki , żeby dziadkowi się poprawiło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

No kochana :cool: Z okazji nowej zabawki , musisz coś postawić koleżankom i kolegom :wino::oklaski: Bez procentów się nie obejdzie , bo inaczej co rusz będzie ci się zawieszać to nowe cudo :d

Jak na razie to uczę się obsługi bo nie potrafiłam nawet odebrać telefonu. :haha:

Ale stawiam !

 

indeks.jpg

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Mam nowy telefon. Nic specjalnego, stary model więc taniocha ale za to 5,5 cala !!!!

W końcu coś na nim zobaczę. :szydera::haha:

Wnuczka powiedziała że wygląda prawie jak tablet. :d

 

co tam ze taniocha ale ma 5,5 cala!! To juz niebyle co xd  musimy to uczcić:zdrówko: 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...