Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz opowiem,,co przed chwilą nabroiłam,,,no !! nie tak zle,,,poszłam tylko :papieros:i do toalety i spotkałam nowych ludzi ,,szukających toalet chemicznych itd, i taki gadulec poszedł ,,a ja to komunikativ,,,ja z każdym zagadam,,więc ludzie fajni i ze Szwajcarii ale super się rozumieliśmy,,naśmieliśmy się równo,,facetowi się bardzo spodobałam,,trochę żartów,,pani tez sympatyczna,,no i znowu mnie wzięli za małolatkę,,,a ja juz prawie jak przewodniczka po tym Campingu,,opowiadam co gdzie i zachęcam jutro na tańce a pan mówi ,że oni są starzy już ,,a masz Ty!!! fit będziesz na wieczór,,jaki stary,,,hahha i co usłyszałam ? że bardzo dobrze mówię po niemiecku,,,a ja podziekowałam im za miłe zapoznanie i ja szybko się przedstawiłam i oni też,,hahhaha jestem inna na tym Campingu ,,zresztą tutaj słodziak też zagadać może każdego,,on to ma dopiero gadane,,,a ja trochę idę jego śladem ,,pa to tyle do następnego :papieros:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi za szybko lecieć na materace,,wygodne mamy,,nie byle co!!! figle migle i tego tamtego :oklaski: bo ze mną to o spokój ciężko,, roznosi mnie równo,,żartowałam ,,,:przekleństwa::trele: ale Dobranoc kochani,,,pogania mnie ,,znowu pod te pryśnice ,,kocham te pryśnice tutaj ,,bo warunki tutaj sa super,,pięknie,,ale w domu to w domu,,nie musze z walizką chodzic się myć-hahahha z torbą wielką ,,a gdzie pomocnik? ni ma,,,wszystko sama muszę  dzwigać,,,ręczniki i te buciki jedne i drugie ,,ale jeszcze mam jedną fajną Holenderke babcię,,jak znowu mnie dorwie w nocy w pryśnicach,,to będzie znowu kupa śmiechu,,ona mnie się  pyta czy ja jestem szczęsliwa,,jak tak to jest super!!!!taka babcia fajna,,,pa buziaki Dobranoc !!! bo juz na słodziaka zaczynam polować-ładną ma tą mordeczkę ,,,co mi się trafił za egzemplarz !!!! okaże się!!!pa

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie o poranku słodziaki tego forumkowa-klepankowa :d Podobno, ten kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje.....Pytanie brzmi....co daje? :szok: Radość, swobodę, czy robotę? :szydera: Ponoć punkt widzenia zależy od punktu siedzenia....:haha:Raczej rzadko tak mam, ale dzisiaj...5a8baed4016a1_dziedobrytelefon.jpg.837b3fbaa3d47f8218ddf55f25ddb47e.jpgCzy też tak czasami czujecie? :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Coś mnie dzisiaj ano Forum ani @administrator nie lubią.

Co chwila wskakuje mi BŁĄD522. :(

 

Nie tylko tobie...od rana mam to samo, ze trzy razy taki błąd mi wyskoczył....pewnie serwer coś choruje ;) Ikonki nie działają, a lapuś muli okrutnie :( 

45 minut temu, 1bozka napisał:

Witam wszystkich, ja wstaje równo z budzikiem ale i tak chodzę śpiąca cały dzien.Tu nie ma słoneczka,siąpi deszcz i mglisto.:(

A kto ci kazał zamienić UK (ukochany kraj) na UK ( United Kingdom)?  Ikonki nie działają, a ja nie umiem obsługiwać skrótów, żeby wytknąć ci język ;) 

Napisałam do @admina o problemach...wczoraj i dzisiaj łączy niezależne posty, wyskakuje błąd i ikonki nie działają.... @Maria Jolanta ma problem z błędem, u mnie występują wszystkie trzy problemy. A jak reszta towarzystwa?  A może to taka złośliwość rzeczy martwych, że @Heidi nie ma, @violka nie ma, to co reszta towarzystwa będzie się rozkoszowała posiadaniem neta? ;):( 

I dołączyło kolejny post do poprzednich...wrrrrrrr......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@1bozka poszła na łatwiznę. Gdybym ja była mądrzejsza to pewnie też wylądowałabym w UK z nie w DE. Ale......... nie nauczyłabym się niemieckiego. :d:d:d

W pierwszym miejscu z córkami gadałam po angielsku bo mój niemiecki był PSB ( Pożal się Boże ). :d:d:d

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@1bozka poszła na łatwiznę. Gdybym ja była mądrzejsza to pewnie też wylądowałabym w UK z nie w DE. Ale......... nie nauczyłabym się niemieckiego. :d:d:d

W pierwszym miejscu z córkami gadałam po angielsku bo mój niemiecki był PSB ( Pożal się Boże ). :d:d:d

 

 

 

Ja rozumowałam inaczej....do DE bliżej :haha: I na początku też włączał mi się angielski...a teraz jest odwrotnie, bo rozumiem angielski, ale odpowiadam po niemiecku :szydera:  Oooooo....emotki działają :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie tylko tobie...od rana mam to samo, ze trzy razy taki błąd mi wyskoczył....pewnie serwer coś choruje ;) Ikonki nie działają, a lapuś muli okrutnie :( 

A kto ci kazał zamienić UK (ukochany kraj) na UK ( United Kingdom)?  Ikonki nie działają, a ja nie umiem obsługiwać skrótów, żeby wytknąć ci język ;) 

Napisałam do @admina o problemach...wczoraj i dzisiaj łączy niezależne posty, wyskakuje błąd i ikonki nie działają.... @Maria Jolanta ma problem z błędem, u mnie występują wszystkie trzy problemy. A jak reszta towarzystwa?  A może to taka złośliwość rzeczy martwych, że @Heidi nie ma, @violka nie ma, to co reszta towarzystwa będzie się rozkoszowała posiadaniem neta? ;):( 

I dołączyło kolejny post do poprzednich...wrrrrrrr......

A tu wszyscy jeżdżą lewą stroną, obrączki tez na lewej dłoni ,moze te błędy na forum to przeze mnie  O.o .Ja kocham łatwizny, skróty, a jeszcze jak jeszcze dobrze płacą....:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, INEZ napisał:

Ja też nie mam problemu ze spaniem a na tym zleceniu podopieczny śpi długo a ja razem z nim to znaczy ja też :)

Dobrze że uzupełniłaś wypowiedź. :szydera::szydera::szydera:

Szukam pracy rozmawiam z pewną agencją i powiem Wam że oczywiście wszystkie babeczki są zawsze miłe i sympatyczne ale tym razem trafiłam na wyjątkową osobę. Normalnie żal było kończyć rozmowę. :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, sayonara 52 napisał:

A propo ..

jak wypelniacie PIT?

Dla mnie to masakra.

Czy mozna cos odpisac?

Jak sie za to SAMEJ  zabrac?

 

Wypełniasz pit-36 plus załącznik ZG odpisujesz koszty uzyskania czyli ok 111 zł miesięcznie no i nie wykazujesz 30% diet chyba dla De dieta wynosi 49 lub 50 euro czyli 30% z tego możesz odliczyć czyli nie wykazywać.

23 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Dobrze że uzupełniłaś wypowiedź. :szydera::szydera::szydera:

Szukam pracy rozmawiam z pewną agencją i powiem Wam że oczywiście wszystkie babeczki są zawsze miłe i sympatyczne ale tym razem trafiłam na wyjątkową osobę. Normalnie żal było kończyć rozmowę. :d

 

Trafiają się takie osoby wśród pracowników agencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...