Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, 1bozka napisał:

Ja w Uk teraz rezyduje a jakie mięsko Ci kupic.Ja tylko w polskich sklepach buszuje ale jest tu Asda , a i Tesco mają ale poszukam poszukam...

Oni też  zegarów nie przestawiaja ?@1bożka  chcesz żeby Asda wracala tobie kasę  za zakupy?i Mięso jak mięso.  Na być różowe  i ma już  nie kwiczec,ani nie gdakac, ani nie buczec. Ja jestwm na głodzie.  Mu egal. Dawaj kochana cokolwiek

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Zrób dzidę i poluj na ryby bo niedługo zjesz podopieczną. :trele::szydera:

Ożesz  Ty. Już tmrobie dzida  Na Ciebie @ jedna ;)

Tak to już jest,ze syty głodnego nie zrozumie.

Dzisiaj babke  oszukalam. Polubiła moje cieniutkie naleśniki.  W środek  sobie wrzuciłam  parowke,których nie jadam w Polsce. Była promocja w sklepie. Poza jej akceptacja wrzuciłam  do torby i w domu udałam głupa . 15 sztuk paroweczek za 2€ . Bedzue po dwie na dzien tj. 7 dni bede miała   do zjedzenia papier toaletowy z przyprawami w kształcie kiełbasy.  Mózg  i oczy oszukane ;)

 

 

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Heidi napisał:

Oni też  zegarów nie przestawiaja ?@1bożka  chcesz żeby Asda wracala tobie kasę  za zakupy?i Mięso jak mięso.  Na być różowe  i ma już  nie kwiczec,ani nie gdakac, ani nie buczec. Ja jestwm na głodzie.  Mu egal. Dawaj kochana cokolwiek

25 kg wysyłam wystarczy?parowki pasztetka salcesonik,boczuś taki tłusciutki z musztardka,a moze jakiegoś angola żywego oczywiście chcesz zeby z nim to zjesc.Podaj  tylko adres i gotowe. Nie wiem co jest nie mam,emotikonow zacięło sie i nie będzie usmieszkow ani buziek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi czytam Ciebie i podziwiam,,masz naprawdę szkołę przetrwania,,mieć i być o suchym pysku przez caly dzień to nie lada wyczyn,,a wytrzymać jeszcze i oszukać wszystko w sobie to mistrzostwo i dla Ciebie za wytrwałośc:zwyciezca:  nie jedna by już spakowana dała dyla stamtąd,,to jakieś nie porozumienie,,powinni dać w ogloszeniu,,,,poszukujemy Panią na słoneczne odchudzanie na słońcu" dieta żadna ,,bo jej nie ma w ogóle,, Heidi a co na to agencja,,tak nie może być ,,aby za 1 czy 2 euro szaleć w jedzeniu,,przez cały dzień,,,,:smutek: 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Blondi napisał:

@Heidi czytam Ciebie i podziwiam,,masz naprawdę szkołę przetrwania,,mieć i być o suchym pysku przez caly dzień to nie lada wyczyn,,a wytrzymać jeszcze i oszukać wszystko w sobie to mistrzostwo i dla Ciebie za wytrwałośc:zwyciezca:  nie jedna by już spakowana dała dyla stamtąd,,to jakieś nie porozumienie,,powinni dać w ogloszeniu,,,,poszukujemy Panią na słoneczne odchudzanie na słońcu" dieta żadna ,,bo jej nie ma w ogóle,, Heidi a co na to agencja,,tak nie może być ,,aby za 1 czy 2 euro szaleć w jedzeniu,,przez cały dzień,,,,:smutek: 

No cóż? ROZMOWY z rodziną trwają.  Są bardzo delikatne dla babki. I co się dziwić ?. Babka emeryturę  upycha w rodzinny biznes. Jest kochana przez rodzinę.  Po trochu idziemy do przodu,mozolnie  bardzo.  Dokupuję sobie jedzenie i jem przed sklepem. Najgorszy jest moment mojego głodu i decyzja  babki ,że idzie razem ze  mną  na zakupy:( Albo jak ruszam ustami,a ona główkuje dlaczego mi chodzi szczęka.  Nie mam swojego pokoju,więc muszę  kombinować  Kiedy kima na siedząco przy stole  po posiłku . Tylko film kręcić.  Rozgladam się.  Brakuje tu Pana Barei.  Scenariusz do nowej komedii  gotowy.  Zdradzę  wam,ze babka bystra jest jak nikt.  A niby demencja. He.... Ha.... Chyba dla synów taka sztuczka.  

Edytowane przez Heidi
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, 1bozka napisał:

25 kg wysyłam wystarczy?parowki pasztetka salcesonik,boczuś taki tłusciutki z musztardka,a moze jakiegoś angola żywego oczywiście chcesz zeby z nim to zjesc.Podaj  tylko adres i gotowe. Nie wiem co jest nie mam,emotikonow zacięło sie i nie będzie usmieszkow ani buziek

 

No....to... Dawaj tego Angola . Tylko żeby pulchny był.  Dwa w jednym będzie. Zanim dotrę do mojego kochanego krokodyla, anakonda posili się trochę Angolem .  Emotki mi tez nie działają.  

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

No....to... Dawaj tego Angola . Tylko żeby pulchny był.  Dwa w jednym będzie. Zanim dotrę do mojego kochanego krokodyla, anakonda posili się trochę Angolem .  Emotki mi tez nie działają.  

Włącz obrót ekranu i pisz w poziomie. Masz wtedy rozciągnięte menu paska narzędzi :cześć2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Heidi napisał:

No cóż? ROZMOWY z rodziną trwają.  Są bardzo delikatne dla babki. I co się dziwić ?. Babka emeryturę  upycha w rodzinny biznes. Jest kochana przez rodzinę.  Po trochu idziemy do przodu,mozolnie  bardzo.  Dokupuję sobie jedzenie i jem przed sklepem. Najgorszy jest moment mojego głodu i decyzja  babki ,że idzie razem ze  mną  na zakupy:( Albo jak ruszam ustami,a ona główkuje dlaczego mi chodzi szczęka.  Nie mam swojego pokoju,więc muszę  kombinować  Kiedy kima na siedząco przy stole  po posiłku . Tylko film kręcić.  Rozgladam się.  Brakuje tu Pana Barei.  Scenariusz do nowej komedii  gotowy.  Zdradzę  wam,ze babka bystra jest jak nikt.  A niby demencja. He.... Ha.... Chyba dla synów taka sztuczka.  

Te rozmowy będą trwały jeszcze do Twojego wyjazdu O.o Po tygodniu jak sprawy nie ruszają z miejsca , powinnaś się pakować . Ktoś tutaj nie dotrzymał warunków umowy , albo rodzina , albo agencja . Każdy w tej sytuacji ma prawo zerwać umowę . Po przeczytaniu tego postu , mam ochotę przełożyć Cię przez kolano i porządnie oklepać tyłek . Kurcze >:( Nie rozumiem dlaczego chowasz się z jedzeniem przed Skruczową . Idziesz do sklepu , kupujesz swoje jedzenie , siadasz przy stoliku , jeżeli takie  są i oscentacyjnie zabierasz się za jedzenie , w domu tak samo . Zbieraj rachunki za swoje produkty i agencja powinna Ci zwrócić pieniądze , skoro nie potrafią wyegzekwować od rodziny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, LACH napisał:

Włącz obrót ekranu i pisz w poziomie. Masz wtedy rozciągnięte menu paska narzędzi :cześć2:

:oklaski::oklaski::oklaski:są są moje emotki a rzeczywiście wystarczyło obrócić ekran a jak mi jeszcze powiesz zeby ich zmusić zeby były przy ekranie w pionie to już będę happy girl :zdrówko:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...