Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Heidi napisał:

Wymarzone miejsce  na zimę.  Gran Canaria. Dzisiaj mamy 30 stopni ciepła . 

Wczoraj na skałach widziałam  kraby. Myślę o polowaniu. Tylko co potem z nimi zrobić.  O ile mnie o kłusownictwo nie posądzą  i potem nie zamkna . Nie chodzi mi o kajdanki na rękach, tylko o to,że  sami je później zjedzą ;) w tajemnicy przede mną 

Jak ciebie tam zanioslo:kąpiel: ja 30 st mam pod prysznicem. Muszelki napewno zbierasz i nam paczki potem porobisz  :szept:dla mnie najlepsza poprosze

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karolina145 napisał:

A DO chleba  zytniowke

Albo bimber....:haha: Skoro Niemiaszki dziergają paskudztwa z włóczek po przodkach, to może mają maszynerię zacierową po przodkach też? :haha:W końcu kampery sa pojemne, a taki pobyt trzy miesiące trwa....trzeba życie umilać, no nie? :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LENA_57 napisał:

Post to post. Nie tylko mięsa się wyrzekać. Ja dzis taka zabiegana, że ani do sniadania, ani do obiadu nie miałam czasu usiąść, teraz sobie coś zjem w spokoju. Przepościłam cały dzień jak w ramadanie. 

Nie siadaj do kolacjj w ramadanie w nocy sie je i to bez swiatla:kawa2:.Bez zartu ty powinna dbac o siebie, PDP jest od groma a ty zdrowie masz tylko jedno,w pierwszej kolejnosci lub siebie i tylko siebie i dbaj o siebie wtedy i inne  beda miec do ciebie szacunek i respekt. Dzisiaj porada psychologa  Gratis, dla ciebie promocja:róża:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alicja09 napisał:

Ja też, czasami:haha:,ale nikomu o tym nie mów. 1:0 dla Ciebie,

Ciiiiiicho sza, sza......:szept::haha: Jakoś tak z popiołem mam nieciekawe skojarzenia :smutek: Jako dziecię oglądałam mój ulubiony serial i tam jest scena z sadem i popiołem....:smutek: Sceny nie znalazłam, ale wiedzą pewnie wszyscy o co chodzi.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Przecież od tej oszczędności dostały te panie puchlizny głodowej :haha: Ty przynajmniej za free masz dietę cud...Krokodyl cie nie pozna :haha:

O ...., to na pewno krokodyl  mnie nie pozna.  Talia osy- ok. Tylko najgorsze, że  Nos dziewczyny mi dorobiły długi  i już  Tak zostało :( .  Nie chce się  wciągnąć cholernik , Ciało pęknie opalone , włosy posiwiałe, celulit ukryje pod spodniami.  I tak stwierdzam i zgadzam się z Andrzejem Rosiewiczem i @Blondi, ze najpiekniejsze są Polki.  Sporo tu Dunek, Norwegów, Ruskich.Stwierdzam też , że jest to wyspa starych ludzi. Jeśli ktoś na wątpliwości co do swojej urody, dowartościuje się w mig. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karolina145 napisał:

Nie siadaj do kolacjj w ramadanie w nocy sie je i to bez swiatla:kawa2:.Bez zartu ty powinna dbac o siebie, PDP jest od groma a ty zdrowie masz tylko jedno,w pierwszej kolejnosci lub siebie i tylko siebie i dbaj o siebie wtedy i inne  beda miec do ciebie szacunek i respekt. Dzisiaj porada psychologa  Gratis, dla ciebie promocja:róża:

@karolina145 to jak głos wołającego na puszczy....:szydera: Pobędziesz dłużej, to będziesz wiedziała, że nawet odpłatne porady nic nie dają :donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

O ...., to na pewno krokodyl  mnie nie pozna.  Talia osy- ok. Tylko najgorsze, że  Nos dziewczyny mi dorobiły długi  i już  Tak zostało :( .  Nie chce się  wciągnąć cholernik , Ciało pęknie opalone , włosy posiwiałe, celulit ukryje pod spodniami.  I tak stwierdzam i zgadzam się z Andrzejem Rosiewiczem i @Blondi, ze najpiekniejsze są Polki.  Sporo tu Dunek, Norwegów, Ruskich.Stwierdzam też , że jest to wyspa starych ludzi. Jeśli ktoś na wątpliwości co do swojej urody, dowartościuje się w mig. 

I dla ciebie, witaminko nasza.....:cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@karolina145 to jak głos wołającego na puszczy....:szydera: Pobędziesz dłużej, to będziesz wiedziała, że nawet odpłatne porady nic nie dają :donos:

Jestem dlugo,i rodzina nie miod, Ale troche nanmiejsce postawilam,jestem u jaroszow   a ja lubie schabowe,i teraz raz w tygodniu fisch plus gemüse , a reszte dni miecho:oklaski:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Heidi napisał:

Bardzo lubię wpisy  @karolina145 .  Nasza jesteś. Emotki nie wstawię  niestety.  Piwko dla Ciebie 

Jestem z miasta,to slychac,widac ...Prosze nie pisac ze sloma z butow wystaje,Naprawde jestem dzisjaj zmenczona,babcie bardzo zle.lekarza wyzwali .trzeba czekac.tylko spiii, szkoda

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 bo bym zapomniała,,,a nie da się już nic zrobić z tego Twojego przyjaciela czy miłości lat młodzieńczych? coś tam uciać ,,czy coś doszyc? posmutniałam,,amant a tu nic,,,idz na tą drugą randkę i ubierz ciemne okulary ,,a nuż inaczej spojrzysz na niego,,,ale mam pomysl ,,zabierz go z soba na te plastyczne poprawki,,,chyba ,że tak jak piszesz,,obleśny? to fujj ,,niech się sam poprawia ,,,na stare lata żadnych obleśniaków,,żadnych,,,jeszcze takich co się śliniaczą-a fujj ,,,głowa do góry ,,zrób się na bóstwo i na forum randkowe śmigiem uderzaj,,,,pa buziaki

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, karolina145 napisał:

Jestem z miasta,to slychac,widac ...Prosze nie pisac ze sloma z butow wystaje,Naprawde jestem dzisjaj zmenczona,babcie bardzo zle.lekarza wyzwali .trzeba czekac.tylko spiii, szkoda

oj szkoda ,,wiem co przeżywasz ,,wiem jaka jesteś wrażliwa,,,trzymaj się ,,będzie dobrze,,,:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jutro zasuwam na tańce,,jedna sukienka za ciasna ,,ostatnio chcialam się w nią wcisnąc i się popruła z boku,,,weg,,inną ubrałam co mialam wczesniej,,no to są te przebierancowe sukienki,,jutro jadę na rynek i musze kupić coś nowego na karnawał jeszcze,,,także u mnie nie ma popiołu i nie będzie,,,myślę co mam ubrać i jak mam wyglądać:serce::oklaski: 

A mój słodziak robi teraz Tiramisu i ser nie taki ,,,och ach ,,,bo jutro idę do jednej Polki na kawę i słodziak z chęcią zrobi coś do tej kawy,,,będzie dobre jak zawsze ,,:p

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w domciu. :oklaski:

Rano nie zdążyłam się przywitać ale jutro ( jak nie zaśpię, bo mogę :d ) to się przywitam.

Fajny przepis w busiku usłyszałam. Szpinak z fetą wymieszać, nałożyć na blaszkę takie "placki", zrobić gniazdko, wbić jajo i podpiec do ścięcia jajka.

Muszę wypróbować.

@Heidi, nie czytaj bo zaczniesz zjadać tynk ze ścian, albo co gorsza, rzucisz się na krokodyla żeby go zjeść, zamiast wykorzystać w wiadomym i niecnym celu. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Fajny przepis w busiku usłyszałam. Szpinak z fetą wymieszać, nałożyć na blaszkę takie "placki", zrobić gniazdko, wbić jajo i podpiec do ścięcia jajka.

To może być dobre,,bo fetta ma swój ostry smak,,ale też można jajko zrobić osobno i ten szpinak z fetą ,,ale za mną ten szpinak chodzi,,nie wierzę,,ze tak go polubiłam,,,:oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...