Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, violka napisał:

Takich laików jak ja jest tutaj więcej :$ może ktoś jeszcze skorzysta z przepisu :)

Witam. Pewnie, że chcemy wszyscy ten przepis. Moja pani każe mi robić zakupy wszelkiego rodzaju, lecz tylko do 1 euro kosztu za produkt. Jabłka są czerwone po 2,85, wiec na pewno pryskane i to nie dla nas. My jemy tylko te  zielone za 2,45 €. I zjada je sama. Dlaczego ja zawsze tafiam na sknerusów?

Internet mi wykupili na miesiac, lecz nie dziala. Mięsa nie jemy , bo pani nie jada. Pani jada tylko kartofle i sałatę .Kupilam kilo ryżu, myślę sobie chociaz swój brzuch wypełnie treścią jakąś. To pani nie lubi. Ale jak zobaczyła gotowy ryż z cynamonem, to ona też chce. Masz babo placek !!!! I zrozum tu paniusię!!!!. Tydzień  minął, zamkniety kosztem 34 euro na dwie osoby. Zgłosiłam w agencji, ze jak nie dadza 100 € na tydzień , to na koniec miesiąca zjeżdżam. Reakcja błyskawiczna.  Mam dostawać przekaz na moje nazwisko  western union  od syna i żeby babka nie wiedziała. Pożyjemy- Zobaczymy.  Mam dokupowac towary jakie potrzebuję i babce wytłumaczyć, że to za moje pieniądze. Ciekawe na ile ona  zmieni zadanie i upodobania żywieniowe.  Przeciez nie mam 100 lat i mam zapotrzebowania energetyczne inne jak ona. Czy tak trudno inteligentnej osobie zrozumiec ? Najlepsze jest to, ze mózg ma chyba połączony z magazynem sklepowym,  o ceny zna co do centa. A niby demencyjna. Pewnie graczka przed synami jest i chytra do potęgi en-tej. Ot takie zycie po niemiecku na Kanarach. Czesgo was czytam, lecz nie mogę reagować, nie wiem dlaczego. Moj telefon kaput. Emotki tez mi jie wchodzą, w kwietniu będę miała nowy. Może to coś zmieni. Nie zapominajcie o mnie 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

Witam. Pewnie, że chcemy wszyscy ten przepis. Moja pani każe mi robić zakupy wszelkiego rodzaju, lecz tylko do 1 euro kosztu za produkt. Jabłka są czerwone po 2,85, wiec na pewno pryskane i to nie dla nas. My jemy tylko te  zielone za 2,45 €. I zjada je sama. Dlaczego ja zawsze tafiam na sknerusów?

Internet mi wykupili na miesiac, lecz nie dziala. Mięsa nie jemy , bo pani nie jada. Pani jada tylko kartofle i sałatę .Kupilam kilo ryżu, myślę sobie chociaz swój brzuch wypełnie treścią jakąś. To pani nie lubi. Ale jak zobaczyła gotowy ryż z cynamonem, to ona też chce. Masz babo placek !!!! I zrozum tu paniusię!!!!. Tydzień  minął, zamkniety kosztem 34 euro na dwie osoby. Zgłosiłam w agencji, ze jak nie dadza 100 € na tydzień , to na koniec miesiąca zjeżdżam. Reakcja błyskawiczna.  Mam dostawać przekaz na moje nazwisko  western union  od syna i żeby babka nie wiedziała. Pożyjemy- Zobaczymy.  Mam dokupowac towary jakie potrzebuję i babce wytłumaczyć, że to za moje pieniądze. Ciekawe na ile ona  zmieni zadanie i upodobania żywieniowe.  Przeciez nie mam 100 lat i mam zapotrzebowania energetyczne inne jak ona. Czy tak trudno inteligentnej osobie zrozumiec ? Najlepsze jest to, ze mózg ma chyba połączony z magazynem sklepowym,  o ceny zna co do centa. A niby demencyjna. Pewnie graczka przed synami jest i chytra do potęgi en-tej. Ot takie zycie po niemiecku na Kanarach. Czesgo was czytam, lecz nie mogę reagować, nie wiem dlaczego. Moj telefon kaput. Emotki tez mi jie wchodzą, w kwietniu będę miała nowy. Może to coś zmieni. Nie zapominajcie o mnie 

Nie zapomnimy :) Mi emotki też nie chodzą jakbym chciała :( Fajnie że synowie dadzą ci pieniądze na przeżycie u Skrudgowej ;) Zawsze możesz wrócić do gotowania łodyg brokułów :) Trzymaj się na tym zleceniu "wymarzonym",  jedynym na dekadę :);) Totalna porażka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie idzie przeżyć. Tylko to żarcie. Jej siostra dzwoniłai z kontekstu wyszło, że pewnie dużo jem . A ona z okrzykiem:nie!! Ona je tylko reisbrei und joghurt.!   Zaczynam tworzyć drzewo genealogiczne sknerusów. Matka, syn, ciotka.  W ich głowach siedzą chyba  rozwiązania z obozów. Baj , uciekam na kolacje. Do miłego

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Generalnie idzie przeżyć. Tylko to żarcie. Jej siostra dzwoniłai z kontekstu wyszło, że pewnie dużo jem . A ona z okrzykiem:nie!! Ona je tylko reisbrei und joghurt.!   Zaczynam tworzyć drzewo genealogiczne sknerusów. Matka, syn, ciotka.  W ich głowach siedzą chyba  rozwiązania z obozów. Baj , uciekam na kolacje. Do miłego

Smacznego mam ci życzyć? Tylko czy aby będziesz miała co jeść?  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi, nie wiem co bym zrobiła ale chyba chodziłabym za babką i wołała że ja chcę mięso bo bez mięsa jestem nerwowa. Ty możesz wołać o mleko. :szydera::trele:

Raz byłam w miejscu gdzie agencja miała zapisane "rodzina oszczędna". Fakt, córka kupowała tylko w Lidlu ale żarcia było po kokardę, zostawiłam pół zamrażarki mięsa i wędlin.  W każdym miejscu nie było ani ekstrawagancji ani przesadnego oszczędzania.Teraz kupuję co chcę, tylko obiady jemy takie same. Ja jem inne kolacje i inne owoce i deserki. :)

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Generalnie idzie przeżyć. Tylko to żarcie. Jej siostra dzwoniłai z kontekstu wyszło, że pewnie dużo jem . A ona z okrzykiem:nie!! Ona je tylko reisbrei und joghurt.!   Zaczynam tworzyć drzewo genealogiczne sknerusów. Matka, syn, ciotka.  W ich głowach siedzą chyba  rozwiązania z obozów. Baj , uciekam na kolacje. Do miłego

Przestan objadac frau.Z chlebkiem,z chlebkiem dzieci,tatus ciezko pracuje. Na powaznie, kupuj sobie i u siebie w pokoju trzymaj .Ja tez bylam u ekonom dziadka, w nosie miala,jadlam dwie kolacje:słoń:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...