Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, lucyna.beata napisał:

popoludnie mija powoli mi sie chce do domku...

objadlam sie jak bak...naleznik z bananem...smakuje nawet 

ja sobie wymyslilam do ciasta curry i powiem ze mi przypasowalo...

kawka jeszcze jest..wiec jak ktos chcetny zapraszam

 

Ja już po kawie :) I po ciasteczku :) Teraz będę oczekiwać na jutrzejszy dzień i instalację routera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, violka napisał:

Ja na Twoim miejscu zadzwoniłabym do kuratorki i przedstawiła sprawę z upadkiem . Niech sama decyduje co z tym fantem zrobić . Rzadko kiedy dziadki godzą się na wezwanie pogotowia . Oby pózniej nikt nie oskarżył Cię o jakieś zaniedbania :(

Ja odrazu do rodziny dzwonie i po lekarza, i to prawidlowo

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, violka napisał:

Kurcze O.o Dopiero teraz uświadomiłam sobie , że dzisiaj ostatki  a my siedzimy tu o suchym pysku jak stare baby :$ Proszę rzucać na stół coś z % i cosik na zagryzkę :d Muzyka już się szykuje , więc buciki odpowiednie mile widziane :d:pianino:image.png.08218dc068174d6526ea59b079fcb684.png:wino::hura:

:kawa2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karolina145 napisał:

Ja odrazu do rodziny dzwonie i po lekarza, i to prawidlowo

Tu rodziny nie ma. Myślałam że osoba która dziadkom pomaga, to kurator sądowy, bo tak przedstawiła to niemiecka agencja. Niestety nie. Dziadek mi powiedział dzisiaj, że to osoba dedykowana i finansowana przez gminę jako pomoc biurowa. Decyduje o wszystkim dziadek i babka :( A wczoraj nie chcieli dzwonić po ratunek. I tak się skończyło jak skończyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za dzien. Pdp sie pochorowala. Wezwalam pogotowie, akurat syn przyjechal. Przyjechali z pogotowia, pomierzyli, wszystko w porzadku. Chcieli zabrac, ale syn mowi zeby zostala. Pojechali a tu babcia zaczela wymiotowac. Swiezo wyprane i zmienione spodnie zarzygane. Babke szybko przebralam, dalam miske do umycia rak i twarzy, uprzatnelam z syna pomoca. Babka slaba, nie chciala nawet kawalka chleba zjesc. Poszla sie polozyc, a ja ja teraz dogladam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

szukam w glowie pomyslu na obiad na jutro...dla mnie oby nie mieso moze...cukinia faszerowana pieczarkami?/

macie podpowiedz?

 

Mogłabyś coś więcej napisać o tej cukini ? Nigdy nie robiłam z pieczarkami :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Tu rodziny nie ma. Myślałam że osoba która dziadkom pomaga, to kurator sądowy, bo tak przedstawiła to niemiecka agencja. Niestety nie. Dziadek mi powiedział dzisiaj, że to osoba dedykowana i finansowana przez gminę jako pomoc biurowa. Decyduje o wszystkim dziadek i babka :( A wczoraj nie chcieli dzwonić po ratunek. I tak się skończyło jak skończyło. 

@Mirelka1965

ty zapytaj sie poporstu  jaka grupe oni maja...moze wtedy dowiesz sie jeszcz wiecej...tylko dopytaj o stuffe po staremu teraz to sie gradd nazywa  i o stopien ulomnosci oznaczony w ichnich tabelach literami..

 

pomoc biurowa?? a na co im pomoc biurowa skoro oni oboje raczej niz pracowac nie beda...ciekawe naprawe ciekawe..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lucyna.beata napisał:

@Mirelka1965

ty zapytaj sie poporstu  jaka grupe oni maja...moze wtedy dowiesz sie jeszcz wiecej...tylko dopytaj o stuffe po staremu teraz to sie gradd nazywa  i o stopien ulomnosci oznaczony w ichnich tabelach literami..

 

pomoc biurowa?? a na co im pomoc biurowa skoro oni oboje raczej niz pracowac nie beda...ciekawe naprawe ciekawe..

 

 

To dłuższy temat. Dziadek tłumaczył mi dzisiaj skąd ta pomoc biurowa-niewidomi wojenni dostają jako pomoc od gminy. Ona może podpisywać i zawierać umowy w ich imieniu, ale nie ma Vollmacht. Ma upoważnienie do wszystkich służb medycznych itd. Zakupy robi i ma wgląd do konta, a nawet może opłaty za nich robić, przelewy itp. Do PG jeszcze nie dotarłam ;) Ale wszystko przed nami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...