Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Po naciągnięciu wszystkiego co było za duże, po wycięciu tego co było za dużo, po wstawienia tego czego brakowało....jestem nareszcie naturalna...;) :)

Po wycięciu ... tak   ale już po wstawieniu .... nie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, sayonara 52 napisał:

Sloninka z chrupiaca skorka nie moze byc?

@sayonara 52

no nie..musi byc ten schab inaczej to nie ich narodowe danie...ale sie udalo...dziadek chodzi chrupie robi sobie te ichnie kanapki i je je je....a swoja droga ucze sie przy okazji roznych wariantow z czego te kanapki moga byc....mozna sie zdzwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, sayonara 52 napisał:

Mozna! Ona jezdzi  z agencji,

podpisuje umowe

a jak nie wsystko sie zgadza c panna mowi ,,adieu,, powiadamia firme,

Dostaje nastepne miejsce,,,

mozna ?

mozna 

Wiadomo ze nie nagminnie, ale ostra jest,

Netu nie ma a mial byc,do widzenia

 

opis PDP nie zgadza sie?

Adieu!

@sayonara 52

wszystko zalezy chyba od:tego jak bardzo pewnie sie czuje finansowo...jezeli masz widmo oplat itd a nie daj boze innych obciazen...zadam pytanie..bylaby tez taka ostra?? dlugi ucza pokory a nasz portfel czasai dusi nasz karka...

nie bede pisac o powolaniu o pacjencie czlowieku a nie numerze ubezpieczeniowym bo nie oto chodzi...ale...nie gniewaj sie....mowic mozna duzo nawet bardzo duzo... a jak jest w istocie??

jezeli tak jest faktycznie to gratuluje pewnosci siebie tej osobie

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie pracusie i urlopowicze :) Temperatura dodatnia ale pizga aż miło? Niemiło? No, w każdym razie pizga ;) Już się kawką poczęstowałam, siorbię głośno żeby wiatr zagłuszyć i czytam wczorajsze klepanka :) Miłego dzionka wszystkim życzę :)

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

niedziela...plus 2 wiec nie ma mrozu..spokojnie bezwietrzenie..

szykuje wlasnie kawusie...swoj kubek juz mam reku ale tego napoju mam jeszcze troche w zapasie

zapraszam zapraszam zapraszam...

moja liczba.. 3 3 3 3 3 3

 

No to podaj łapkę. Też mam tylko 3. :d:d:d

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Dzien dobry!

Za kilka godzin leeeceeee!

juz mam Reisefiber, trzesionkia weqwnetrzna

 nie spie od tygodnia, wygladam jak zombi,

poce sie i wogoleO.o

 

Jeszcze jak sie ,,durchfall ,,dolaczy to umre ze szczescia,

Milego dnia, kochani

Trzymaj się kochana , to tylko nerwy . Jak już będziesz w podróży , będzie lepiej :) ale w domu wez się za siebie i postaraj się wzmocnić system nerwowy . Relaks , witaminy i minerały , kwasy omega i ziółka na nerwy regularnie zażywane ( podstawa ) najlepsze są takie do picia . No i odpowiednie nastawienie , czyli .......mam na wszystko wylane :d:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sayonara 52 napisał:

Dzien dobry!

Za kilka godzin leeeceeee!

juz mam Reisefiber, trzesionkia weqwnetrzna

 nie spie od tygodnia, wygladam jak zombi,

poce sie i wogoleO.o

 

Jeszcze jak sie ,,durchfall ,,dolaczy to umre ze szczescia,

Milego dnia, kochani

Leć ptico,  leć...druty podnieśli zgodnie z jormamu unijnymi to dolecisz bez problemu... ;) I zamelduj się po lądowaniu na zimowych leżach; )  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz idę na spacerek.  Zimno, mokro,  ale ruszać się trzeba :) Muszę głowę przewietrzyć po wczorajszych ekscesach ;) Babka w szpitalu...3 żebra zerbrochen hat :( Sprzed paru dni, nieleczone...dlatego taka niespokojna była...Wczorajszy upadek z łóżka odnowił kontuzję. Lekarze pognozują 2 tygodnie pobytu... A teraz się odmeldowuję...Pa,  pa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...