Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a u mnie zakupy juz ostatnie zrobione teraz tylko torby pozamykac i bede siedziala na fotelu bujajc nozkami w przod i w tyl....4 4 4 4 4 4  to moja ulubiona liczba....

no i ide legnac...do pozniej moi drodzy spokojnego przed po poludnia  i wieczorku zycze...

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i nowe wiadomości ze świata urlopu,,,:love::oklaski: więc zdaję relacje z żelazka stojącego parowego,,, @violka warto kupić i miec takie coś do prasowania,,sukienki i falbanki odprasowane ,,zagniecenia znikają w oczach ,,podoba mi się ta zabawka,,,mało tego zaczęłam prasować i przyszla jedna z krytykantek ,,oczywiscie krytyki nie zabrakło,,że ona woli normalne tradycyjne żelazko,,wiadomo ,że w domu mam żelazek full,,ale na Campingu nie chcę tradycyjnego ,,wieć mam inne,,,Słodziak zachwycony ,że takie fajne i ja mam super zabawę,,powiedział krytykantce,że on z wielką przyjemnością kupił mi tą zabawkę,,,hahahha  dodał jeszcze ,że to super zakup:oklaski: krytykantce :kopara:,,nie da rady ze mną i słodziakiem,,ok! zaraz obiad i znikam na Peniscola ,,i jeszcze dalej jest wielki Fasching ,,a potem Disco mamy na Campingu,,bo tutaj takich miejsc nie brakuje ,przebieram się w następną kreakcję  tym razem z tiule i boa,,,:oklaski: ,,,a wczoraj Bingo ,,ale wiadomo ,że kto ma szczęscie w miłości nie ma szczęscia w wygranej,,więcej mnie tam niech nie ciągnie,,,pogoda ładna ,,słonce praży,,na termometrze jest może 12 stopni a w rzeczywistości na słoncu jest 30 ,,,tak trochę dziwnie,,słońce praży i jest gorące,,,to tyle pa buziaki:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dzien dobry i dobry wieczór halo wdystkim właśnie wylądowałam na lotnisku Luton w UK q..wa co mnie tu cignie tylko ciapatowo zero białego po co ja tu jestem? Chyba po funciaki.Czekam na kogoś z rodziny dziadka no nie wiem...demencja alzhajmer ooo..czarno to widzę pozdrowionka czy angole to cywilizacje znają?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 8.02.2018 at 22:07, lucyna.beata napisał:

paczkowo zegnam wszystkich i milej nocy zycze...jutro piatek...kolejny moj ulubiony dzien...jeszcze ...5 i kilka godzin w busie a potem....leeeeenistwo....

najpierw z kotami sie poniuniam potem walne sie na kanape...potem ..nie wiem ....ale za to nastepnego dnia....w szlafroku bede buszowac po domu ..wloczyc sie bez celu siorbiac kawe...i z zerowym stanem umyslowym....to sie nazywa URLOP!!!!!

 

A ja tyz,, jutro 

,,odjezdzam jutro aeroplanem, musze sie zegnac z mym szarabanem.. la la la :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, 1bozka napisał:

moze nie zgine jak coś to pliisss...upomnijcie sie o mnie jeszcze raz pozdrowionka 

Powodzenia!!!

Jak bedzie ciezko po prostu zjezdzaj!!!

Wlasnie dzis mialam okazje poznac ,,metody,, dziewczyny tez opiekunki,

Nie cyka sie,

jak cos nie ,,halo,, na steli, po prostu zjezdza!

I jakos znajduje nowa prace i dobre stelle,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Powodzenia!!!

Jak bedzie ciezko po prostu zjezdzaj!!!

Wlasnie dzis mialam okazje poznac ,,metody,, dziewczyny tez opiekunki,

Nie cyka sie,

jak cos nie ,,halo,, na steli, po prostu zjezdza!

I jakos znajduje nowa prace i dobre stelle,

To tak można? I gdzie ona znajduje te dobre stele? I za ile są te dobre stele? I jak często takie cuda wyprawia?  Obowiązuje 2-tygodniowy okres wypowiedzenia,  czy nie?  Coraz ciekawszych rzeczy człowiek się dowiaduje... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To tak można? I gdzie ona znajduje te dobre stele? I za ile są te dobre stele? I jak często takie cuda wyprawia?  Obowiązuje 2-tygodniowy okres wypowiedzenia,  czy nie?  Coraz ciekawszych rzeczy człowiek się dowiaduje... ;)

nie wiem czy to do mnie czy nie? Ale odowiadam nie ma wypowiedzenia są agencje ktore mają prace w De i uk bez wypowiedzenia tylko jako kontynuacja nie ma cudów.To jest na takich samych warunkach. Twoj wybór gdzie chcesz pracowac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, sayonara 52 napisał:

Powodzenia!!!

Jak bedzie ciezko po prostu zjezdzaj!!!

Wlasnie dzis mialam okazje poznac ,,metody,, dziewczyny tez opiekunki,

Nie cyka sie,

jak cos nie ,,halo,, na steli, po prostu zjezdza!

I jakos znajduje nowa prace i dobre stelle,

Dzieki a ja dalej czekam na lotnisku .Dzwoniłam ale odpowiedziano mi please wait somebody arrived for you oki czekam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział mi dzisiaj dziadek,  że majster od internetu będzie w poniedziałek :) Odmówił człowieka z Telecom i przyjdzie jakiś znajomy magik ;) Ciekawe co wymodzi mądrego... Babka rano spadła z łóżka. A nie ma tu pflegebeta tylko takie zwykłe. Miejsca między meblami jest tyle ile drobna niewidoma potrzebuje do uchwycenia się dłońmi. Wyobraźcie sobie teraz, że trzeba tę vezwładną isobę podnieśc.... :( No i nie chce dzwonić po pogotowie. Czeka do poniedziałku na wizytę domową. Ma silne bóle....zastanawiam się czy nie złamała żebra. Zapowiada się "interesująca" stela...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

nie wiem czy to do mnie czy nie? Ale odowiadam nie ma wypowiedzenia są agencje ktore mają prace w De i uk bez wypowiedzenia tylko jako kontynuacja nie ma cudów.To jest na takich samych warunkach. Twoj wybór gdzie chcesz pracowac 

Ja się @sayonara 52 pytałam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To tak można? I gdzie ona znajduje te dobre stele? I za ile są te dobre stele? I jak często takie cuda wyprawia?  Obowiązuje 2-tygodniowy okres wypowiedzenia,  czy nie?  Coraz ciekawszych rzeczy człowiek się dowiaduje... ;)

@Mirelka1965

no to ciekawe fakt...bo jak sie umowe podpisuje to raczej ona obowiazuje...tak sie uczylam przynajmniej a podpis zobowiazuje...przynajmniej teoretycznie obie strony no chyba ze jezdzi sie inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...