Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sie melduje na krotko:cześć3:

snieg byl ale juz nie ma...odsniezania nie ma...z roweru nici dzisiaj wyszly ale trzasnelam z kopytka pare kiloksow wiec styka..

odespalalm sobie krotko bo wiecie...jak sie ma czas to sie spac nie chce a jak czas sie konczy to oczy leca na dol...taka przekora...

robotki szydelkowe sliczne ale dla cierpliwych wiec tym co dlubia szczerze kibicuje

wpadlam na :kawa: z quarkini..zeby z pusta graba nie przyjsc ...dla kazdego po jednym...no dla tych co fizycznie z lopata dzisiaj...niech beda dwa na ta ranna kawke:love:

nie pieklam ich sama ale kupilam , chyba z pieca  dopiero co wyszly bo ceple sa ...ja do macznych rzeczy tzn ciast tortow ...mam dwie lewe rece...jak do wiekszosci zreszta rzeczy...ja taka..."niedotego"...jestem..jakas "wybrakowana"

ale paczucie sa naprawde smaczne wiec...czestujcie sie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz napisał:

Owszem...ale za późno,  wiele lat za późno....Ilu z nich żyło sobie wygodnie i bez stresu do końca swoich dni? Teraz to "musztarda po obiedzie"....:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Myślisz, że to sprawiedliwość? Ja mściwa nie jestem, ale ci najbardziej odpowiedzialni już nie poniosą kary, a ten człowiek nawet jak zgłosi się do odbywania kary, to zaraz go wypuszczą ze względu na stan zdrowia....Czyli takie pitu-pitu żeby zaspokoić żarłoczność mediów....A gdzie były sądy w latach 70-tych, 80-tych i później, gdy jeszcze tych bandziorów więcej żyło? Ten człowiek miał niecałe 20 lat jak rozpoczęła się wojna...jaką odpowiedzialność miał dwudziestolatek? Śmieszy mnie ta cała sprawa...bicie piany z wody....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Myślisz, że to sprawiedliwość? Ja mściwa nie jestem, ale ci najbardziej odpowiedzialni już nie poniosą kary, a ten człowiek nawet jak zgłosi się do odbywania kary, to zaraz go wypuszczą ze względu na stan zdrowia....Czyli takie pitu-pitu żeby zaspokoić żarłoczność mediów....A gdzie były sądy w latach 70-tych, 80-tych i później, gdy jeszcze tych bandziorów więcej żyło? Ten człowiek miał niecałe 20 lat jak rozpoczęła się wojna...jaką odpowiedzialność miał dwudziestolatek? Śmieszy mnie ta cała sprawa...bicie piany z wody....

Lepiej pózno jak wcale . Wielu do śmierci , pozostało bezkarnych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jolantapl. napisał:

Nic z tego co napisałaś nie rozumię :$.Dzwoniłam ze 100 razy i za każdym razem tylko po usłyszeniu sygnału zostaw wiadomość O.o:(:haha:

Bo mój telefon to stary rupieć jest . Nie wszstkich widać akceptuje :(. Z łapówką trzeba do niego podejść. Widać Ty nic nie miałaś: ani kwiatów, ani czekoladek, ani kiełbasy :grzmotnąć:. Niedługo go wymienię , to może sytuacja się poprawi. :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Owszem...ale za późno,  wiele lat za późno....Ilu z nich żyło sobie wygodnie i bez stresu do końca swoich dni? Teraz to "musztarda po obiedzie"....:(

bicie piany...nie nam wypowiadac sie w tej kwestii bo i nam polakom mozna sporo zarzucic...inna sprawa...pomijajac kunszt "sprawowania wladzy" przez autora mien kampf...napewno holocaustu nie wolno pochwalac ale jak powiedzialam..bija piane o hitleryzm a co ze stalinizmem?? a co z ubecja i tym co u nasa sie dzialo?? kto dal prawo rozgrzeszyc naszych...wyzwolicieli czyli armie czerowna??

poczytajcie ksiazke pt"czerwona zaraza",,,niczym nie roznili sie hitlerowcow...ale tego nikt nie naglasnia...zreszta..jak napisalas mirela...musztarda po obiedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Bo mój telefon to stary rupieć jest . Nie wszstkich widać akceptuje :(. Z łapówką trzeba do niego podejść. Widać Ty nic nie miałaś: ani kwiatów, ani czekoladek, ani kiełbasy :grzmotnąć:. Niedługo go wymienię , to może sytuacja się poprawi. :d

Łapówkara  :trele: Na telefon nie zwalaj...lepiej przyznaj się, że z dziadziem zabarłożyłaś, tfu...zaopiekowałaś się nim :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Już łopatologicznie tłumaczę....:szept: @Heidi za @RADEK tęskni..pokrewna jej dusza na urlop na miesiąc pojechała i, nasza koleżanka, jeszcze 3 tygodnie czekać na wieści od wybranka musi :haha:A tego mohera to też nie rozumiem ( chociaż...?), ale udaję, że tak :szydera:

Sama mnie kiedyś nazwałaś moherowy beret, jak wcisnęłam tobie, że tydzień się zlewa jak ktoś do kościoła nie pójdzie w niedzielę, to i  ten nie wie czy to poniedziałek , czy to piątek ( bo to i to zaczyna się na p :) . @jolantapl. Zaćmienie nie tylko tobie się udziela. Śpij spokojnie królewno :p, a @Mirelka1965 niech dalej udaje, że oczytana jest      :książka: :szydera:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Sama mnie kiedyś nazwałaś moherowy beret, jak wcisnęłam tobie, że tydzień się zlewa jak ktoś do kościoła nie pójdzie w niedzielę, to i  ten nie wie czy to poniedziałek , czy to piątek ( bo to i to zaczyna się na p :) . @jolantapl. Zaćmienie nie tylko tobie się udziela. Śpij spokojnie królewno :p, a @Mirelka1965 niech dalej udaje, że oczytana jest      :książka: :szydera:

jakie to to kasliwe jest..a myslalam ze tylko ja potrafie jadem pluc:cześć:

ha..czyli wiecej nas jest..w kupie razniej :p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...